Як зробити смітник в майнкрафте з лави і воронки

417 0 Новини високих технологій

"Майнкрафт" - відмінна гра, де потрібно постійно щось будувати, розвивати, збирати ресурси, так і виживати в цілому. Гра дуже затягує, правда, деякі функції розробниками не були передбачені. Кожен гравець стикався з ситуацією, коли інвентар забита всякими непотрібними ресурсами (земля, квіти і так далі), а самої опції «смітник» у грі немає. Але є один дуже простий і зручний спосіб. Давайте розберемося, як зробити смітник в "Майнкрафте".

Як зробити смітник в майнкрафте з лави і воронки

Оригінальний спосіб вирішення проблеми

Для того, щоб створити смітник, не треба мати багато ресурсів. Потрібно при собі мати лише залізне відро (або злитки, щоб скрафтить відро) і знайти лаву. Користуватися такою смітником дуже зручно. Як зробити смітник в майнкрафте:


 • Копаємо кілька блоків вниз. Бажано 6-7 блоків, якщо будинок побудований з дерева, щоб випадково не трапилася пожежа;
 • Йдемо в печеру і шукаємо лаву, заливаємо відро лавою;
 • Лаву виливаємо туди, де копали. При цьому цілком достатньо лише одного блоку в ширину, все одно всі предмети будуть згоряти. Обережніше, не викиньте туди чого корисного.
 • Мусорка з лави працює просто відмінно, ніколи не вимагає заміни і так далі. Можна ще поставити зверху люк і позбавлятися таким чином від непотрібних предметів.

  Використання завантажувальної воронки

  Є ще один спосіб побудувати зручну смітник. Робиться це за допомогою воронки. Це дуже хороший предмет, створити його дуже легко, так що з ним не виникає жодних проблем. Як зробити смітник в "Майнкрафте" з воронки:
 • Природно, потрібно спочатку створити воронку і, як і в першому варіанті, копати вниз на кілька блоків.
 • Далі необхідно скрафтить скриня (можна 2 скрині, але не більше);
 • Ставимо воронку, а під неї контейнер. Замість скрині можна використовувати роздавальник або викидач, щоб предмети відразу випадали кудись подалі.
 • Як це працює? Воронка збирає предмети, які кинули туди, і додає їх у скриню. Мінус в тому, що його потрібно постійно змінювати, а якщо використовується роздавальник, сміття просто буде випадати і рано чи пізно зникне. Дуже зручно.
  Як зробити смітник в майнкрафте з лави і воронки

  Підсумок

  Ці 2 способи не єдині: насправді гравці Minecraft щодня придумують щось нове, різні споруди, в тому числі і нові смітники. Але, використовуючи лаву і воронку, можна побудувати дійсно дуже зручний контейнер для не потрібних предметів, щоб вони не лежали у вас вдома.

  Популярі новини
  Загрузка...