Цукровий очерет в Minecraft — для чого він потрібен? Як у "Майнкрафте" зробити цукор?

379 0 Новини високих технологій

Багато предмети у світі Minecraft мають особливу цінність, про яку не завжди відомо звичайному гравцеві. Щось йде відразу до використання, а щось-у крафт інших корисних і цінних речей. Прикладом другої категорії можуть служити блоки цукрового очерету — саме він є інгредієнтом для приготування таких цінних ресурсів, як папір і цукор. Як зробити "Майнкрафте" ці корисні предмети? Розповідаємо про це в сьогоднішній статті.

Загальна інформація

Очерет можна зібрати з земляних, трав'яних і пісочних блоків, які знаходяться біля води. Зазвичай він виростає до трьох блоків у висоту, але може досягати і п'яти, за умови, що воно було згенеровано під час створення карти. Іноді цукровий очерет зустрічається і на території холодних біом.


Цукровий очерет в Minecraft — для чого він потрібен? Як у "Майнкрафте" зробити цукор?
Якщо видалити нижній блок рослини, то верхні обсипаючи (зразок кактусів). Деякі гравці роблять наступним чином: вони руйнують тільки верхні блоки і не чіпають ті, що знаходяться знизу — таким чином очерет буде продовжувати рости на тому ж місці. Блоки цукрової тростини не пропускають через себе воду і лаву. Це корисна властивість перетворює очерет в зручний матеріал для будівництва водних воріт.

Як виростити очерет, або власна очеретяна ферма

Процес вирощування даної рослини схожий з процесом посадки насіння. Саджанці цукрового очерету розміщуються на земляних, трав'яних або пісочного блоках, які стикаються по горизонталі з водною поверхнею. Ґрунт перед посадкою може бути необробленою.


Цукровий очерет в Minecraft — для чого він потрібен? Як у "Майнкрафте" зробити цукор?
Зростання цукрового очерету проходить повільно, максимальна висота дорослої рослини досягає трьох блоків. Можна скористатися прийомом з нижнім блоком і збирати урожай тільки з верхніх — таким чином у нас вийде справжня очеретяна ферма.

Як зробити цукор "Майнкрафте"?

Цукор є важливим інгредієнтом для приготування різної їжі та інших цікавих речей. Саме тому багато гравців хочуть знати відповідь на питання про те, як зробити цукор "Майнкрафте". Для крафта нам знадобиться трохи очерету. З одного елемента, як правило, виходить 1 куб цукру. Спробуємо відкрити верстак і розташувати по центру відразу три елементи цукрового очерету. В результаті у нас вийде 3 цукру, який тепер можна використовувати для інших цілей. Саме таким простим способом і проводиться даний ресурс. Очерет входить в категорію поновлюваних матеріалів, тому робити цукор "Майнкрафте" (як описано вище) легко і не дуже затратно по земельних ресурсах.
Цукровий очерет в Minecraft — для чого він потрібен? Як у "Майнкрафте" зробити цукор?

Подальше застосування цукру

Отже, ми наготували багато цукру і тепер не знаємо, куди його подіти. Що можна зробити в "Майнкрафте" з цукру? Звичайно ж приготувати їжу! Цей ресурс є одним з основних інгредієнтів в рецептах до торта і гарбузового пирога. Крім того, цукор згодиться як ласощі для коня. Ще одна сфера крафта, де можна скористатися цим матеріалом — зельеваренье. З цукру "Майнкрафте" готується павуковий очей, який застосовується у виготовленні деяких корисних зіль. Крім того, з чистого цукру можна зробити "Непримітне зілля" і "Зілля на прискорення".

Популярі новини
Загрузка...