Як зробити город в "Майнкрафте": інструкція

406 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі Minecraft ви можете створювати кубів все що завгодно: предмети, тварин, будівлі, інструменти і так далі. Для успішного розвитку в даній грі потрібно багато початкових ресурсів і базових інструментів. Наприклад, вирощування овочів і фруктів у вас не вийде тривалий час харчуватися тільки знайденої їжею, а також утримувати худобу або домашніх тварин. У даній статті ви дізнаєтеся, як зробити город в "Майнкрафте". Пройдемося по основним аспектам.

Як зробити город в "Майнкрафте": інструкція

Початкові інструменти

Перед тим як вибирати місце для грядок, вам необхідно обзавестися найпростішої сапкою. Для цього потрібно підготувати 2 палиці і 2 одиниці дощок. Куби дерева необхідно поставити в дві верхні ліві комірки вікна крафта, а палиці помістити по центру нижче середньої дошки. У підсумку ви отримаєте сапу.


Такий інструмент не надто міцний і довговічний. Для того щоб скрафтить більше надійний сапу, замість дощок поставте 2 одиниці заліза. Підвищиться тільки міцність, але інші параметри залишаться колишніми. Всі інструменти для грядок в Minecraft відрізняються тільки цим показником, а швидкість роботи і ефективність однакові для всіх.
Як зробити город в "Майнкрафте": інструкція

Вибір місця і підготовка

Озброївшись інструментом, починаємо продумувати розміщення грядок. Будь город потребує джерелі води. Ви можете продумати все так, щоб грядки знаходилися біля природної водойми. Якщо основний будинок знаходиться далеко від води, то не варто засмучуватися - зробити город в "Майнкрафте" можна і біля штучного сховища, яке можна вирити самостійно. Для цього знадобиться відро з водою, яке потрібно вилити в яму шириною в 1 блок і довжиною у 3 блоки. Заповнивши ємність повністю, ви зможете черпати з неї воду, а вона не буде закінчуватися!


Тепер варто подумати про безпеку. У нічний час на ваш урожай і худобу постійно будуть набігати монстри. Бажано розташувати город на пагорбі, до якої складніше підібратися. Якщо такої можливості немає, то подбайте про огорожі. Можна встановити красивий паркан з кам'яним фундаментом, а в якості освітлення використовувати смолоскипи з червоного каменю. До речі, без освітлення рослини не будуть давати плоди. Тому ви повинні забезпечити їм достатню кількість джерел світла. Якщо плантація знаходиться на поверхні, то з цим проблем не буде. Але якщо ви вирішили зробити город в "Майнкрафте" у печері, то всюди доведеться розставляти смолоскипи та ліхтарі.
Як зробити город в "Майнкрафте": інструкція

Збір насіння

Для початку рекомендується зібрати насіння пшениці. З її допомогою можна буде пекти хліб і забезпечувати харчування для себе, а також для більшої частини дрібної худоби. Знайти дані насіння можна в зламаних блоках довгої трави. Щоб відшукати насіння гарбуза, моркви, картоплі і т. д., доведеться постаратися. Їх можна знайти у відповідних рослинах при зборі з землі, в скринях і шахтарських візках.

Посадка

Спочатку потрібно обробити ділянку землі за допомогою сапи, яку ми зробили на початку статті. Після цього вона змінить колір на світло-коричневий. Потім візьміть в руку насіння і натисніть ПКМ по обробленому ділянки землі. Пам'ятайте, що через грядки з кавунами і гарбузами проходити не можна, тому будуйте їх з розумом, щоб мати доступ для поливу. Тепер ви знаєте, як зробити город в "Майнкрафте" і стежити за рослинами за всіма правилами!

Популярі новини
Загрузка...