Новини високих технологій
» » Як передавати файли по локальній мережі: способи та поради

Як передавати файли по локальній мережі: способи та поради

29-12-2018, 19:54
318
Працюючи в офісі, необхідно передавати інформацію з одного комп'ютера на інший. Така ж ситуація і з домашніми ПК. Передавати деколи доводиться великі файли, які можуть не поміститися на флеш-накопичувач. Тому в цьому матеріалі ми детально виклали матеріал, як передавати файли по локальній мережі.

Для чого потрібна локальна мережа

Перш ніж відповісти на питання, як передавати файли по локальній мережі, ми розглянемо варіанти їх експлуатації. Крім передачі даних, підключені до локальної мережі комп'ютери можуть користуватися одним принтером або сканером, а також зовнішніми приводами і накопичувачами. Головною перевагою можливості передавати файли по локальній мережі є незалежність. Тобто не важливо, яка операційна система використовується на пристроях, на передачу даних це ніяк не впливає. Крім того, наявність активного інтернет-з'єднання також необов'язково.


Передача даних

Можна передавати файли по локальній мережі? Мало хто знає, але спочатку локальна мережа розроблялася як спосіб передачі даних з одного пристрою на інший. Таким чином можна передавати нескінченну кількість даних, які будуть надходити на інший комп'ютер з неймовірною швидкістю. Мережа дуже зручно використовувати в офісі, коли справа стосується колективної роботи. Співробітники можуть ділитися один з одним інформацією, складаючи загальний договір і виконуючи інші узгоджені дії.

Інтернет та ігри

Багато хто знає, що локальна мережа використовується як спосіб підключення до Інтернету. Цей тип підключення забезпечує стабільне з'єднання і високу швидкість передачі даних. На відміну від бездротових джерел зв'язку, локальної мережі не загрожують перешкоди або погані погодні умови.


З допомогою такого підключення можна грати по мережі з друзями і рідними, обмінюватися інформацією і спілкуватися, використовуючи локальне підключення.

Налаштування підключення

Тепер можна перейти до налаштування мережі, щоб завантажити файли по локальній мережі в Win 10. Переваги такого способу передачі даних у тому, що інформація надходить без посередництва будь-якого пристрою, а швидкість залишається стабільно високою. Для початку необхідно, використавши спеціальний кабель, підключити два комп'ютери між собою. Тепер той пристрій, на який буде відбуватися передача, необхідно належним чином налаштувати. Заходимо в "Мій комп'ютер" і натискаємо на іконку диска правою кнопкою, щоб обрати опцію "Властивості". Там потрібно знайти вкладку "Доступ". Потім стане доступна кнопка "Розширені налаштування", скористатися якою може тільки адміністратор (вона відзначена щитом операційної системи). Тепер ставимо галочку навпроти параметра, що відкриває доступ до комп'ютера, і фіксуємо результат кнопкою "Застосувати", потім натискаємо "Ок". Не виходячи з вікна "Властивості", потрібно знайти виноску центру управління мережами і загальним доступом. Відкриється вікно внизу якого знаходиться пункт "Всі мережі". Знову ж потрібно перегорнути сторінку до самого низу і вибрати пункт, який знімає парольний захист з диску. Підтверджуємо і зберігаємо результат кнопкою підтвердження.
Тепер, щоб завантажити файли через локальну мережу, переходять на другий комп'ютер, тобто той, з якого передаються дані. Для початку необхідно відкрити меню "Пуск" і ввести в пошукову рядок "Сеті". Після цього, серед запропонованих варіантів можна побачити параметр, який називається "Перегляд мережевих комп'ютерів" - ось його і потрібно вибрати. Це вікно відображає всі пристрої, підключені до локальної мережі. У вікні з'явиться комп'ютер, до якого є підключення, після чого заходимо туди і йдемо в папку "Користувачі (Users). Ця папка є загальною і в ній є ще кілька папок, розділених на категорії. Це зроблено для того, щоб було простіше розподілити передані дані. Однак якщо немає бажання це робити, можна просто помістити файли в папку загальних завантажень.

Передача даних

Пора починати передавати файли по локальній мережі. У пункті мережевого підключення необхідно вибрати той комп'ютер, на який планується передача. У папці "Користувачі" можна вибрати будь-який шлях або просто окремо помістити файл. Після цього вибираємо потрібні дані і переміщаємо в місце призначення. На другому комп'ютері файли будуть в тій папці, куди вони були поміщені з першого пристрою.

Гра по мережі

Використовувати локальну мережу можна і для таких розваг, як комп'ютерні ігри. Є ліцензійні мережеві клієнти, які не тільки забезпечують гравців стабільними серверами, але і ліцензованими копіями ігор, які розробники постійно підтримують. Для піратських версій ігор теж цілком прийнятні мережеві клієнти. Наприклад, "Тангл" або "Ґарена". Досить просто зайти в кімнату з гравцями тієї гри, яка потрібна, і запустити її. Після цього в головному меню гри необхідно знайти пункт мережевого підключення або мережевої гри. Тепер все залежить від того, яка затримка буде на сервері.
Цікаво по темі
Як підключити ноутбук до системного блоку. Можливі варіанти
Як підключити ноутбук до системного блоку. Можливі варіанти
У даній статті буду розглянуті всі варіанти підключення ноутбука до системного блоку. Також можна дізнатися, як підключити ноутбук до системного
FTP - що це таке і як з ним працювати?
FTP - що це таке і як з ним працювати?
FTP - це протокол передачі даних з комп'ютера користувача на сервер з сайту на жорсткий диск або між серверами. Він з'явився задовго до HTTP.
Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?
Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?
Як налаштувати шарінг і що це таке? Шарінг, або загальні мережеві ресурси, відноситься до комп'ютерних даних, інформації або апаратних пристроїв, до
Шлюз Інтернету - надійний супутник в Світову мережу
Шлюз Інтернету - надійний супутник в Світову мережу
Багато людей навіть не замислюються, яким чином здійснюється доступ з їх ПК до мережі Інтернет. Та й взагалі, як кілька комп'ютерів можуть
PLC-адаптер: ціна та відгуки
PLC-адаптер: ціна та відгуки
PLC-адаптери: принцип роботи, види, переваги та недоліки. Нюанси роботи адаптерів і безпека передачі даних у PLC-мережі.
Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер: способи
Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер: способи
Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер? Метод, який буде використовуватися для цієї мети, залежить від кількості переданих файлів. Далі будуть