Як підключити ноутбук до системного блоку. Можливі варіанти

615 0 Новини високих технологій

Ноутбуки давно зарекомендували себе як універсальні мобільні пристрої зберігання і передачі даних. Іноді потрібно перемістити з нього файли на стаціонарний комп'ютер, телефон, планшет або будь-яке інше пристрій. І тоді постає питання про те, чи можна підключити системний блок до ноутбука. Як це зробити?

Підключення ноутбука до системного блоку за допомогою локальної мережі

Щоб дізнатися, як підключити ноутбук до системного блоку, для початку варто придбати кабель з двостороннім штекером до роз'єму RJ-45. Далі створюється локальна мережа між двома пристроями. Наступним кроком інструкції про те, як підключити ноутбук до системного блоку, буде відкриття вікна центру управління мережами і загальним доступом. Вибирається гостьова мережа, яка знаходиться під приватною. У ній потрібно знайти вкладку "Додаткові параметри спільного доступу". Далі активується пункт "Включення мережного виявлення". Потім необхідно відзначити пункт "Увімкнути спільний доступ до файлів і принтерів".


Як підключити ноутбук до системного блоку. Можливі варіанти

Використання віддаленого доступу

Можна підключити системний блок до ноутбука, використовуючи спеціальну програму для управління іншим комп'ютером на відстані. Найстабільніша і оптимальна програма - це TeamViever, яка дозволяє здійснювати передачу даних абсолютно безкоштовно. Програма досить проста у використанні, повністю російською мовою. Для того щоб підключити ноутбук до системного блоку віддаленим способом, потрібно запустити програму, ввести необхідні дані і виконати віддалене керування. Однак є один нюанс: для цього потрібно інтернет-з'єднання з високою швидкістю передачі даних.
Як підключити ноутбук до системного блоку. Можливі варіанти

Підключення за допомогою кабелю HDMI

Цей спосіб допоможе розібратися в тому, як підключити монітор ноутбука до системного блоку. Для початку буде потрібно кабель з двостороннім виходом HDMI, щоб підключитися до ноутбука і системного блоку з боку відеокарти.


Далі потрібно включити ноутбук і перевірити автоматичне підключення зображення. У тому разі, якщо цього не сталося, на ноутбуці необхідно активувати визначає дію за допомогою комбінації клавіш Fn+F4. Ця комбінація сприяє переключенню між моніторами. Якщо цей спосіб не допоміг, то для того, щоб підключити ноутбук до системного блоку в якості монітора, слід відкрити панель управління комп'ютером і вибрати опцію "Екран". Зліва з'явиться стовпець з функціями, серед яких потрібно буде вибрати "Налаштування екрану". Якщо інший екран не відобразився, то потрібно натиснути на кнопку "Знайти". Після того, як екран був знайдений, у вкладці "Кілька екранів" потрібно знайти пункт "Розширити ці екрани". Після цього можна вільно використовувати ноутбук у якості монітора для стаціонарного системного блоку.
Як підключити ноутбук до системного блоку. Можливі варіанти

Підключення за допомогою кабелю USB

Підключення за допомогою кабелю USB дозволяє не тільки передавати інформацію, але і брати під управління стаціонарний комп'ютер. Однак для підключення даними спосіб підійде тільки кабель USB Smart Link, а звичайний двосторонній з таким завданням не впорається. В комплекті надаються кабель і перехідник для початку варто їх з'єднати. Після цього потрібно знайти необхідний роз'єм на задній панелі системного блоку і підключити до нього перехідник. Інший кінець кабелю підключається до мобільного комп'ютера. Далі на екрані ноутбука спливе вікно автозапуску, де потрібно вибрати опцію "Виконати". Після цього можна налаштувати конфігурації підключення і передавати дані за допомогою звичайного перетягування. Передавати інформацію можна в двох напрямках.
Як підключити ноутбук до системного блоку. Можливі варіанти

Підключення за допомогою витої пари інтернет-кабелю

Є в магазинах комп'ютерної електроніки спеціальні обтиснуті кабелі, які називаються кручений парою. За допомогою цього проводу з'єднуються дві мережеві карти - ноутбука і системного блоку. Наступним кроком буде вже програмне рішення, яке виконується шляхом натискання кнопки "Пуск". Далі слід вибрати пункт "Комп'ютер" і натиснути на контекстне меню опцію "Властивості".
Відкриється вікно, де зліва відобразиться функція "Додаткові параметри системи". У вікні "Властивості системи" є пункт зміни імені комп'ютера, от його і потрібно вибрати. Ім'я можна дати будь-яке, а потім дати назву робочої групи, заздалегідь зазначивши цей пункт. Далі слід вирішення проблеми з IP-адресами, яке починається в центрі управління мережами і загальним доступом. У вікні, у лівому стовпчику, вибирається вкладка "Зміна параметрів адаптера". У списку необхідно знайти відповідну мережу і клацнути по ній правою кнопкою миші. Вибрати потрібно "Властивості". У списку є варіант "Протокол Інтернету версії 4", тут потрібно знову вибрати опцію "Властивості". Там же відкриється пункт використання запропонованого адреси, який необхідно ввести самостійно - 1921681.2 потім маску підмережі 255255255.0. У ноутбуці варто проробити те ж саме, тільки адресу буде трохи іншим - 1921681.3. Після цього з'єднання буде вироблено.

Популярі новини
Загрузка...