Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер: способи

2739 0 Новини високих технологій

Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер? Метод, який буде використовуватися для цієї мети, залежить від кількості переданих файлів. Далі будуть докладно розглянуті всі способи.

Передача даних за допомогою знімного диска

Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер: способи
Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер простим шляхом? Для цього треба придбати або знайти знімний жорсткий диск, який сумісний із вашим комп'ютером. На такому диску краще всього зберегти дані для резервного копіювання в тому випадку, якщо не використовується хмарне сховище. Не варто застосовувати жорсткий диск одночасно і для створення резервної копії, і для передачі даних.


Якщо використовується хмарний сервіс, то потрібно переконатися в наявності прав для скачування файлів з іншого комп'ютера. Є сервіси, які таких привілеїв не дають.

Використання флеш-карти

Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер: способи
Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер, якщо їх загальний обсяг дуже малий для використання жорсткого диска? Можна скористатися маленькою флешкою, яка буде ідеальним варіантом, якщо комп'ютери розташовані один від одного далеко, а дані займають до 64 гігабайт. Придбати носій можна недорого як в комп'ютерних магазинах, так і в канцелярських. Замість флеш-карти можливо використання лазерного диска, але для багаторазового запису варто купити диск подорожче. Дешеві використовуються тільки один раз. Саме тому USB-накопичувач набагато зручніше, так як економляться кошти, а кількість записів дуже велике.

Процес передачі

Якщо з обладнанням визначилися, то тепер потрібно відкрити теку з файлами. Якщо вони перемішані, то потрібно розсортувати їх по папках за яким-небудь принципом. Інакше як передати файли з комп'ютера на комп'ютер, якщо всі вони перемішані?


Тепер буде зручним розміщення вікон папок і знімного диска поруч один з одним. Далі можна натиснути на папку, яку потрібно передати і перетягнути її з одного вікна в інше. В кінці може з'явитися вікно, що сповіщає про успішність передачі. Якщо дані займають багато місця, то також буде вказано час, витрачений на передачу. Таким чином, процедура повторюється, поки не будуть зігнані всі необхідні файли і папки. Тепер потрібно правильно витягти знімний накопичувач. В іншому випадку можлива втрата інформації. Для цього треба натиснути на нього правою кнопкою миші і вибрати з меню пункт «Вилучити». Тепер знімний диск вставляється в інший комп'ютер за допомогою кабелю або безпосередньо. Коли комп'ютер його знайде, можна двічі кликати для відкриття. Тепер можна передати файл або папку з носія на новий комп'ютер таким же перетягуванням.

Переміщення даних через мережу

Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер: способи
Для використання даного способу спочатку потрібно підтвердити, що обидва комп'ютери знаходяться на одному сервері. У разі бездротової мережі швидкість повинна бути дуже високою. Такий варіант найбільш підходить в тому випадку, коли передача здійснюється регулярно. На обох комп'ютерах створюється загальна мережа, захищена паролем. Потрібно натиснути на жорсткий диск і вибрати його властивості. Далі відкривається вкладка «Загальний доступ», натискається кнопка «Розширена передача». Залишається вибрати функцію доступу, яка, в залежності від версії ОС, може називатися по-різному.
На іншому комп'ютері необхідно ввести логін і пароль, зайти в меню «Пуск» і вибрати «Мережа». У списку підключених повинен бути присутнім другий комп'ютер. При його виборі вводиться пароль для доступу. Завершальна стадія передачі є такою: знаходяться файли, зазначені для передачі, і віддаляються.

Передача за допомогою Windows Easy Share

Знадобиться USB-кабель, з використанням якого будуть передаватися файли між комп'ютерами. Такий метод найбільш підходить користувачам, що купили новий комп'ютер і бажаючим перетягнути все необхідне на нього зі старого. Додаток для передачі завантажується через Центр завантажень на офіційному сайті компанії. Після інсталяції програми треба зареєструватися в якості адміністратора для можливості отримання доступу з обох комп'ютерів. Для них має бути створений єдиний аккаунт. Тепер можна відкрити програму, ввести пароль або ключ передачі, вибрати метод, який буде використовуватися. Це може бути мережа або кабель. Далі вказується, що це новий комп'ютер, і вибирається операційна система, яка встановлена на старому. На другому ПК також запускається додаток, і починається процес передачі. При бажанні можна натиснути на "Налаштування" і прибрати ті елементи, які передавати не потрібно. По завершенні процесу всі дані будуть доступні на новому комп'ютері.

Передача за допомогою хмарних сховищ

Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер: способи
Як передати файли з комп'ютера на айпад або інший комп'ютер без використання обладнання? Знадобляться хмарні сервіси. Вони зручні для переміщення файлів розміром до двох гігабайт. Потрібно буде зареєструватися в них і отримати свій обсяг пам'яті для використання. Тепер можна зайти в аккаунт на одному пристрої, передати файли у хмару, а потім отримати доступ уже з іншого пристрою і просто завантажити їх.

Популярі новини
Загрузка...