Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?

595 0 Новини високих технологій

Як налаштувати шарінг і що це таке? Шарінг, або загальні мережеві ресурси, відноситься до комп'ютерних даних, інформації або апаратних пристроїв, до яких можна легко отримати доступ з віддаленого комп'ютера через локальну мережу (LAN) або корпоративної інтрамережі. Успішний доступ до загальних ресурсів дозволяє користувачам працювати так, як якщо б загальний ресурс був на їх власному комп'ютері. Найбільш часто використовувані об'єкти загальною мережевий середовища — це файли, дані, мультимедійні та апаратні ресурси, такі як принтери, факсимільні апарати та сканери.

Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?Опис

Як налаштувати шарінг? Спільний мережний ресурс є ресурсом комп'ютера, доступним з одного хоста іншим хостам в комп'ютерної мережі. Мережеве взаємодія стало можливим завдяки межпроцессной зв'язку. Деякими прикладами спільно використовуваних ресурсів є комп'ютерні програми, дані, пристрої зберігання та принтери. Термін «шарінг» традиційно означає спільний доступ до файлів, особливо в контексті операційних систем і служб локальної мережі і інтрамережі, наприклад у документації Microsoft Windows. Оскільки BitTorrent і подібні програми стали доступні на початку 2000-х років, термін «спільне використання файлів» все частіше асоціювався зі спільним використанням файлів peer-to-peer через Інтернет.

Визначення

Локальні точки мережі використовуються різними системними ресурсами, такими як жорсткі диски, принтери, сканери і мережеві карти. Спільне використання файлів і принтерів відбувається через два механізму мережевий зв'язку: спільне використання однорангових мереж (P2P) і модель мережі «клієнт-сервер».
Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?

Для спільного використання мережевих ресурсів необхідно дотримуватися певні обмеження, а саме:


 • Безпека: організації надають постійні можливості для несанкціонованих загальних ресурсів. Механізми безпеки повинні бути реалізовані для забезпечення ефективних параметрів.
 • Сумісність: можуть бути встановлені різні клієнт-серверні операційні системи, але клієнт повинен мати сумісну операційну систему або додаток для доступу до спільних ресурсів. У противному випадку клієнт може зіткнутися з проблемами, які створюють затримки зв'язки і вимагають усунення неполадок.
 • Зіставлення: до будь-якого доступного файловому пристрою, файла або ресурсу операційної системи можна звертатися через зіставлення, для чого потрібен загальний адресу призначення та угоди про імена.
 • Протокол передачі файлів (FTP) і загальний доступ до файлів: на FTP не поширюються загальні ресурси, тому що Інтернет є основою FTP.
 • Спільне використання ресурсів

  Багато користувачів задаються питанням: як налаштувати шарінг на тюнері? Одним з переваг мережі є те, що вона дозволяє групам користувачів обмінюватися даними, спільно використовувати програмне забезпечення і навіть обмінюватися обладнанням (наприклад, принтером або модемом). Більшість організацій, що використовують комп'ютерне обладнання, об'єднують їх як мережа. Фактично тепер мережі стають все більш поширеними, оскільки апаратне і програмне забезпечення доступне для людей, щоб створювати дешеві, прості мережі в своїх будинках.
  Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?

  Як налаштувати шарінг?

  Щоб налаштувати мережу, вам потрібно як мінімум два комп'ютера. На кожній машині повинна бути карта мережного інтерфейсу. Інтерфейсна карта встановлена всередині комп'ютера, в одному з спеціальних слотів розширення. У простій мережі вам просто потрібно використовувати спеціальний кабель для підключення комп'ютерів через інтерфейсні карти. Однак кабелі повинні мати відповідний роз'єм для підключення до неї. Потрібне спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить комп'ютерам взаємодіяти один з одним. Потім мережа може застосовуватися для спільного використання принтера або модему, або будь-якого іншого функціоналу.

  LAN і WAN

  Як налаштувати шарінг на Skyway? Якщо комп'ютери, складові мережа, зберігаються в невеликій області, наприклад, в одній будівлі (скажімо, у шкільній мережі), то це називається локальною мережею. Комп'ютери (або термінали) в мережі можуть обмінюватися даними і відправляти повідомлення. Один з комп'ютерів може мати модем, який дозволяє всім мережевим комп'ютерам використовувати Інтернет через нього. З іншого боку, широкосмугова мережа (WAN) покриває більшу площу. Наприклад, комп'ютери у великій мережі супермаркетів можуть перебувати в магазинах по всій країні, але всі вони пов'язані з центральним комп'ютером по телефонних лініях (або більш спеціалізованим кабелях). WAN дозволяє людям у різних місцях спілкуватися і обмінюватися даними та інформацією.
  Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?

  Переваги і недоліки

  Повідомлення можуть бути відправлені дуже швидко кому завгодно в мережі. Ці повідомлення можуть містити зображення, звуки або дані. Налаштування мережі може бути дорогим і складним заходом. Чим більше мережа, тим вона дорожча. Дорогі речі (наприклад, принтери або телефонні лінії в Інтернеті) можуть спільно використовуватися всіма комп'ютерами у мережі без необхідності купувати різні периферійні пристрої для кожного комп'ютера.
  Безпека — це реальна проблема, коли багато людей мають можливість використовувати інформацію з інших комп'ютерів. Захист від хакерів і вірусів додає більше складності і витрат.

  Домашній шарінг

  Як налаштувати шарінг на GI S8120? Home Sharing — це ефективний і простий спосіб спільного використання комп'ютерів. Покажемо, як налаштувати домашній шарінг на прикладі спільного використання медіатеки iTunes. Якщо ви ніколи не використовували цю функцію раніше, ви, ймовірно, застосовували більш традиційні методи передачі, такі як синхронізація з iCloud або навіть запис аудіокомпакт-дисків. При включеному домашньому підключенні (за замовчуванням він відключений) у вас, по суті, є спеціальна мережа обміну мультимедіа, в яку всі комп'ютери у вашому будинку можуть бути включені.
  Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?

  Вимоги

  Як налаштувати ресивер для шарінга? Для початку роботи вам знадобиться останнє програмне забезпечення iTunes, встановлене на кожній машині, як мінімум, це повинна бути версія 9. Іншим попередньою умовою для спільного доступу до домашнього шарингу є ідентифікатор Apple, який можна використовувати на кожному комп'ютері (максимально до 5).

  Включення загального доступу в iTunes

  В iTunes за замовчуванням відключена функція «Загальний доступ». Щоб включити його, перед тим як налаштувати шарінг на Spark 2 виконайте такі дії. Для Windows:
 • На головному екрані iTunes клацніть вкладку «Файл» і виберіть пункт «Загальний доступ». Натисніть кнопку «Включити загальний доступ».
 • Тепер ви повинні побачити відображається екран, що дозволяє увійти в систему. Введіть свій ідентифікатор Apple (звичайно ваша адреса електронної пошти), а потім пароль у відповідних текстових полях. Натисніть кнопку «Активувати домашній доступ».
 • Коли активована функція «Загальний доступ до дому», ви побачите повідомлення з підтвердженням, яке зараз включено. Натисніть «Готово». Не хвилюйтеся, якщо ви бачите значок Home Sharing на лівій панелі в iTunes. Він як і раніше буде активним, але буде відображатися тільки при виявленні інших комп'ютерів з використанням режиму спільного доступу.
 • Після того як ви зробили це на одному комп'ютері, вам потрібно буде повторити описаний вище процес на всіх інших комп'ютерах в домашній мережі, щоб їх переглянути через загальний доступ до iTunes. Зробіть це раніше, ніж налаштувати шарінг на тюнері. Для Mac:
 • Перейдіть на вкладку «Додатково», потім виберіть «Включити домашній доступ».
 • На наступному екрані введіть свої Apple ID і пароль відповідно у двох текстових полях.
 • Натисніть кнопку «Створити спільний доступ». Тепер з'явиться екран підтвердження, в якому повідомляється, що Home Sharing тепер включений. Натисніть «Готово», щоб закінчити.
 • Якщо ви не бачите значок «Загальний доступ», що відображається на лівій панелі, це означає, що жодні інші комп'ютери вашої домашньої мережі в даний час увійшли в розділ «Загальний доступ». Просто повторіть описані вище дії на інших комп'ютерах мережі, переконавшись, що ви використовуєте один і той же ідентифікатор Apple.
 • Якщо у вас є інші комп'ютери, які не пов'язані з вашим ідентифікатором Apple, вам необхідно прийняти їх, перш ніж ви зможете додати їх у мережу загального доступу.
  Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?

  Спільні файлові системи та протоколи

  Як налаштувати ресивер для шарінга? Для спільного доступу до файлів і принтерів потрібно клієнтська операційна система, яка підтримує доступ до ресурсів на сервері, операційна система на сервері, що підтримує доступ до своїх ресурсів від клієнта, прикладний рівень (у чотирьох або п'яти рівнях TCP/IP) протоколу обміну файлами і протокол транспортного рівня для забезпечення спільного доступу. Сучасні операційні системи для персональних комп'ютерів включають розподілені файлові системи, які підтримують спільне використання файлів, в той час як кишенькові обчислювальні пристрої іноді вимагають додаткового програмного забезпечення для шарінга. Пул ресурсів спрощує адміністрування людей або обладнання, які призначені завдань в декількох файлах проектів. Пул ресурсів централізує інформацію про ресурси, таку як ім'я ресурсу, що використовується календар, одиниці ресурсів і таблиці витрат.
  Як налаштувати шарінг домашній? Як налаштувати ресивер для шарінга?
  «Первинна операційна система» — це операційна система, на якій найчастіше використовується протокол обміну файлами. У Microsoft Windows мережевий ресурс надається мережевим компонентом Windows «Загальний доступ до файлів і принтерів мереж Microsoft» за допомогою протоколу Microsoft SMB (Server Message Block). Інші операційні системи можуть також реалізувати цей протокол, наприклад Samba — це сервер SMB, що працює в Unix-подібних операційних системах і деяких інших операційних системах, відмінних від MS-DOS. Samba може використовуватися для створення загальних мережевих ресурсів, до яких можна отримати доступ, використовуючи SMB, з комп'ютерів під управлінням Microsoft Windows. Альтернативний підхід — це загальна файлова система на диску, де кожен комп'ютер має доступ до «рідної» файловій системі на спільному диску. Доступ до спільного доступу до ресурсів також може бути реалізований з допомогою розподіленого створення і верифікації через веб-інтерфейс (WebDAV).

  Популярі новини
  Загрузка...