Як у "Скайриме" змінити расу: інструкція

168 0 Новини високих технологій

The Elder Scrolls V: Skyrim - велика і глибока рольова гра, в якій вам належить створити персонажа з унікальним зовнішніми виглядом і характеристиками. Іноді трапляється так, що під час проходження гравець хоче змінити расу "Скайриме". У даній статті ми розберемося, як це зробити.

Як у "Скайриме" змінити расу: інструкція

Почати заново

Перший і самий незручний варіант зміни раси - це нова гра. Справа в тому, що після остаточного підтвердження моделі героя змінити його неможливо протягом всієї гри. Робити це можна тільки при редагуванні героя або за допомогою консолі. Тому відразу переходимо до другого способу.

Використання консолі

Щоб змінити расу "Скайриме" і не скинути весь прогрес проходження до нуля, необхідно скористатися спеціальними консольними командами. Про них розказано далі. Для початку вам необхідно активувати спеціальну консоль за допомогою клавіші "~". Після цього з'явиться рядок, в якому потрібно вводити команди англійською мовою. Гравець повинен вписати showracemenu. Після цього на екрані з'явиться вікно створення персонажа, як в самому початку проходження. Вам необхідно вибрати іншу расу і зберегти зміни. При цьому всі навички і прокачування залишаються на колишньому рівні!


Другий варіант - це команда player.setrace . Замість ID необхідно вставити значення раси. Щоб отримати унікальний код раси, потрібно скористатися командою help race 0. Після цього на екрані з'явиться список всіх ID, який можна гортати за допомогою клавіш Page Up і Page Down. Ще один варіант відрізняється від вищеописаного тільки синтаксисом. Замість поданої команди можна вписувати: playersetrace .
Як у "Скайриме" змінити расу: інструкція

Модифікація

Змінити расу в грі "Скайрим" можна з допомогою спеціального мода, який додає пункт "Змінити расу" в меню прокачування здібностей. Назва одного з таких доповнень - ShowRaceMenu Alternative. Якщо ви постійно експериментуєте з налаштуваннями персонажа, то можете один раз поставити дану модифікацію замість регулярного введення кодів.

Популярі новини
Загрузка...