Найнезвичайніші моди на раси «Скайриме»

386 0 Новини високих технологій

Створюючи свого персонажа в «Скайриме», ви зможете вибрати для нього одну з десяти рас. У кожній з них, як водиться, є свій унікальний набір характеристик і особливостей. Загалом-то, варіативність цілком собі пристойна. Але, як не дивно, навіть такого розмаїття деяким гравцям здалося мало. Так, найактивніші з них розробили моди на раси «Скайриме», що дозволяють використовувати якості головного героя дивовижних істот, жодного разу не зустрічалися на теренах Тамріеля. Про самих незвичайних з таких модифікацій і піде мова в даній статті.

Полудраконы

Цей мод на раси для «Висування» дає можливість вибрати в якості головного героя дивовижне істота, що є гібридом людини і дракона. Полудраконы володіють всіма перевагами норд, але, крім цього, можуть частіше використовувати крики, володіють стійкістю до отрут і хвороб, а також наносять збільшений утрата кулаками.


Найнезвичайніші моди на раси «Скайриме»
В комплекті рекомендується встановлювати ще й модифікацію Animated Dragon Wings, завдяки якій за спиною вашого персонажа будуть красуватися драконьи крила. Втім, тільки вам вирішувати, чи потрібно вам це чи ні.

Лунарі

Істоти виключно жіночої статі, родовід яких бере початок від нордского мисливця Сайрена і його обраниці эльфийки Рэей'. Лунарі успадкували від свого батька вміння віртуозно поводитися з цибулею, а від матері перейняв любов до дикої природи.
Найнезвичайніші моди на раси «Скайриме»
Лісові войовниці, якщо порівнювати їх з представниками інших рас, володіють значно більшою швидкістю відновлення здоров'я, магії і запасу сил. Крім того, у них є вроджена стійкість до шоку, а також є талант, що дозволяє вберегтися від хвороб і проклять.


Варто відзначити, що даний мод на раси «Скайриме» виконаний дуже якісно. У нього, крім змінених характеристик і нових умінь, входять також текстури для тіл, осіб, очей і волосся.

Гарретт

А цей мод на раси для «Скайрим» дозволить вам перенести в Тамріель головного героя серії Thief. Встановивши дану модифікацію, ви отримаєте персонажа з уже вивченими здібностями безшумне пересування і раптове вбивство. Іншими словами, все, що потрібно для злодіїв та асасинів.
Найнезвичайніші моди на раси «Скайриме»
Крім того, в мод включено унікальне спорядження, зроблену на високому рівні. У тому числі в комплект входить стильна маска, а також плащі, які колишуться на вітрі.

Кішки

Ні, це не всім відомі каджиты. Цей мод на раси «Скайриме» додає в гру кішок, які куди більше схожі на людей. Так, у них є трохи вовни, а також є хвости і гострі кігті, але обличчя при цьому цілком людські. До речі, в мод входять відразу чотири котячих раси, які помітно відрізняються один від одного.
Найнезвичайніші моди на раси «Скайриме»
Величезним плюсом даної модифікації є її відмінна сумісність. Наприклад, ви можете використовувати її одночасно з реплейсерами тіл, а також модами на татуювання і зачіски.

Хижаки

А цей мод на «Скайрим 5» на нові раси додає інопланетних мисливців з однойменного фільму. При цьому модифікація дуже сильно впливає на геймплей, адже хижаки не можуть користуватися деякої людської екіпіровкою. Зокрема, за нестандартної форми голови їм не підійдуть звичайні шоломи і маски.
Найнезвичайніші моди на раси «Скайриме»
На щастя, мод дозволяє не тільки вибрати хижака в якості головного героя, але і додає в гру поселення інших представників цієї раси. Вбиваючи їх, ви зможете заволодіти унікальною екіпіровкою і потужним зброєю.

Забраки

Мод на раси «Скайриме» для тих, кому подобається всесвіт «Зоряних воєн». Після встановлення всіх необхідних файлів ви зможете зробити свого персонажа забраком, а також отримати додаткові бонуси на легку і важку броню, злодійство, дворучне зброю і магію руйнування.
Найнезвичайніші моди на раси «Скайриме»
При цьому автор мода передбачив непогані можливості для кастомізації героїв. Так, ви зможете вибрати не тільки колір шкіри, зачіску, але і підібрати кілька варіантів рожек і бойової розмальовки.

Елін

Модифікація дозволяє вам зіграти за милих лолі-войовниць з всесвіту TERA. При цьому в мод включені унікальні тіла для персонажів (елін набагато нижче людей), голоси, зачіски і величезний асортимент всіляких хвостиків і вушок.
Найнезвичайніші моди на раси «Скайриме»
Що більш важливо, після установки пака будуть замінені ще й деякі NPC. Так що, навіть якщо ви не вибрали расу елін для свого персонажа, ви все одно зустрінете цих маленьких войовниць на теренах Скайріма.

Демони

Втомилися постійно творити добро і рятувати потрапили в біду людей? Отже, даний мод для «Висування» на расу демонів – це те, що вам потрібно. Як нескладно здогадатися, модифікація дозволить вашому героєві стати справжнім інфернальним створенням, що сіють жах.
Найнезвичайніші моди на раси «Скайриме»
Демони мають вродженої схильністю до магії руйнування, а також майстерно створюють зброю і накладають ілюзії. Крім того, у них імунітет до вогню і всіляких хвороб.

Популярі новини
Загрузка...