Як побудувати метро в "Майнкрафте": правила, алгоритм, приклад

242 0 Новини високих технологій

У багатьох користувачів у відеоіграх жанру пісочниця досить часто виникають проблеми з створенням підземних тунелів з залізницями. Одним з частих пошукових запитів вказаний питання: як побудувати метро в "Майнкрафте" без модів? У цій статті докладно розписаний цей процес.

Що таке "Майнкрафт"?

Як побудувати метро в "Майнкрафте": правила, алгоритм, приклад
Це однокористувальницька гра в жанрі пісочниця, де гравці можуть взяти на себе роль творця або вижив. У першому випадку користувачі зможуть створювати різні механічні і прості споруди з величезної кількості різних блоків. У приклад можна привести лабіринти, готелі, магазини, міста і навіть метро. У другому ж гравці управляють персонажем, який з легкістю може загинути від зневоднення, нестачі харчування або нападу монстрів. Юзерам доводиться виживати в жорстокому світі, шукати собі їжу і будувати будинок. Також слід відзначити можливість гри з друзями на локальному сервері або на онлайн-картах.


Що таке моди?

Як побудувати метро в "Майнкрафте": правила, алгоритм, приклад
Це доповнення, створені гравцями для полегшення ігрового процесу або його ускладнення, а також для додавання в "Майнкрафт" різних предметів, тварин, зброї і транспорту. Існують також моди, додають у гру спеціальні блоки. Поставивши його на землю і активувавши, можна в лічені секунди створити вже готовий будинок, тунель або навіть метро. Однак це зовсім не означає, що створювати такі споруди можна лише з допомогою модів. Вони лише полегшують і прискорюють процес.

Створення метро без модів

Як побудувати метро в "Майнкрафте": правила, алгоритм, приклад
Про те, як побудувати метро в "Майнкрафте", можна дізнатися далі. Процес цей не надто трудомісткий, проте займає багато часу, вимагає терпіння і посидючості. Для початку потрібно створити карту в творчому режимі. Якщо у користувача вже є карта в іншому режимі, тоді слід запустити командний рядок і ввести текст gamemode 1 після чого буде активований потрібний нам. Тепер відкриваємо інвентар і, переглядаючи кожну вкладку, знаходимо такі блоки та предмети:


 • верстат;
 • перемикачі;
 • редстоун;
 • червоні факели;
 • залізниця;
 • вагонетки.
 • Тепер можна приступати до створення метро. Насамперед необхідно прокопати похилий тунель під землю. У творчому режимі це дуже просто зробити. Достатньо лише, утримуючи ліву кнопку миші, наводити на блоки, які потрібно прибрати. Після створення достатнього спуску від верху до низу необхідно провести залізницю і встановити на початку кожної смуги червоний факел. Тепер можна продовжувати рити горизонтальний тунель вже під землею, попутно роблячи повороти, спуски, щоб урізноманітнити поїздку. Коли потрібно вивести залізничні шляхи на поверхню, просто робимо вертикальний ступінчастий підйом, як на початку, і також ставимо шляху. На цьому все. Основа для метро готова. Подальше декорування та опрацювання тунелів залишається за уявою гравців. Після прочитання у гравців більше не з'явиться питання про те, як побудувати метро в "Майнкрафте". Тепер вони можуть з легкістю побудувати його самостійно і навчити цьому інших.

  Популярі новини
  Загрузка...