"Метро 2035": проходження гри

253 0 Новини високих технологій

У грі «Метро 2035» проходження обіцяє бути захоплюючим і таким, що запам'ятається на довгий час. Розробники спочатку оголосили про вихід проекту в кінці 2018 року, але стався перенесення на перший квартал 2019. З даної статті можна приблизно дізнатися про те, що чекає користувача в грі з підзаголовком Exodus.

Історія

Щоб зрозуміти, яким буде проходження «Метро 2035», гравцям варто більше дізнатися про сюжеті. Події розгортаються після фіналу попередньої частини. Канонічній визнана гарна кінцівка, в якій Артем зумів вижити. Тепер головний герой не просто боєць ордена «Спарта», він очолює загін Рейнджерів. Команда вибирається на поверхню заради того, щоб знайти життя за межами московського метрополітену. Артем вірить, що люди зуміли пережити ядерну катастрофу не тільки в столиці Росії. З цього можна зробити висновок, що проходження проекту закине користувачів в самі різноманітні локації.


"Метро 2035": проходження гри

Навколишній світ

В «Метро 2035» проходження сюжетної кампанії буде разюче відрізнятися від того, що гравці бачили в попередніх проектах.
 • По-перше, не буде похмурих тунелів метрополітену зі своєю таємничою атмосферою і кровожерними мешканцями.
 • По-друге, розробники хотіли створити відкритий світ, але їм цього зробити не вдалося через брак ресурсів. Внаслідок цього локації стануть ширшими, а лінійність не буде так гостро відчуватися. Наприклад, найбільша територія в «Метро: Промінь надії» у десять разів менше тієї, яка буде в Exodus.
 • У третіх, у користувачів тепер буде особистий поїзд, і саме цей транспорт буде відповідати за пересування між територіями. Зараз невідомо, чи буде можливість проходити історію в кооперативі, адже Артем подорожує з компанією, а це може служити прямим натяком на додавання даного режиму.
 • "Метро 2035": проходження гри

  Ігровий процес

  Проходження «Метро 2035 Exodus» буде більш оптимістичним, на що натякнув продюсер гри Джон Бліх. Він нічого не сказав про кінцівках, але факт залишається таким. Також відомо, що велика роль в історії відведена Анну, з якою гравці познайомилися в попередній частині. Автори підходять до розробки зі всієї лінійністю і стверджують, що локації не просто відображати апокаліпсис. Кожна територія буде мати свою історію та місце в сюжеті. Гравці в ролі Артема зможуть вільно досліджувати території, а це дає надію на появу додаткових місій. Проходження точно проведе людей через простори Росії, але яким саме буде цей шлях, можна дізнатися тільки після офіційного виходу.

  Популярі новини
  Загрузка...