Як побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте". Покрокова інструкція

407 0 Новини високих технологій

Незважаючи на відсутність високої деталізації і реалістичного графічного підходу, "Майнкрафт" є досить цікавою грою, якої багато гравців присвоїли звання "пісочниці". Будівництво тут займає особливе місце, так як наявність безпечного місця дозволяє зберігати здобуті ресурси і створювати точку відродження. У статті буде розказано, як побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте".

Створення ідеальної будівлі

У більшості випадків, щоб створити будинок своєї мрії, потрібно зібрати велику кількість ресурсів, розчистити місце для будівництва і продумати дизайн майбутнього житла. Після появи версії 1102 став доступний метод, завдяки якому можна дізнатися, як побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте" без модів.


На будь-які інші версії можна спробувати встановити аматорські модифікації, що дозволяють вмить виконати будівництво величезного масштабу. В іншому випадку потрібно просто запастися терпінням і великою кількістю ресурсів, щоб самостійно побудувати будинок своєї мрії або те, на що вистачить фантазії. Не варто забувати, що при самостійному будівництві може піти багато часу, так що варто подбати про захист території від руйнівника Кріпера. Саме з цієї причини заздалегідь дізнайтеся, як побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте".

Режим гри

Перш ніж побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте" легко і красиво, спочатку виберіть режим гри. У версії 1102 пропонується кілька варіантів готових будівель, тому спочатку краще вибрати "Творчий режим".


Цей режим гри хороший тим, що у гравця є нескінченний запас будь-яких ресурсів, а також повна невразливість. Що стосується біомів, то ідеальним варіантом стане Плоский світ, в якому не потрібно витрачати час на розчистку території під нову споруду.

Покрокова інструкція

Отже, настав час дізнатися, як побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте". Для початку потрібно активувати консоль і ввести команду "Kef нікнейм гравця", а потім натиснути на клавішу Enter. Після цього у гравця в руках опиняється командний блок.
Як побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте". Покрокова інструкція
Наступний крок, який наближає геймера до вирішення питання про те, як побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте", - установка блоку на землю і вибір команди. Далі можна спостерігати генерацію будівельного об'єкта, від якого можна відштовхуватись.
Як побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте". Покрокова інструкція
На об'єкті необхідно натиснути на дерев'яну табличку з написом Get items. Це нескладне дію дає гравцеві в руки інструмент для створення будинку. Далі можна приступати до створення споруди, взявши в руки інструмент і поставивши його, як звичайний блок. Після цього з'явиться біле запорошене хмара, яка буде автоматично, частина за частиною, зводити новий будинок. Першим з'являється хол зі сходами на другий поверх, потім будується кухня на першому поверсі. Останньою спорудою на першому поверсі стає кімната, схожа на гараж. Нагорі гаража розташований балкон, навпроти якого з'являється подобу спальні.
Як побудувати сучасний будинок в "Майнкрафте". Покрокова інструкція
Всередині будинку меблів немає, так що обставляти будинок треба самостійно. Варіантів інтер'єрів, дизайну і безліч будинків, тому не зупиняйтеся на чомусь одному.

Популярі новини
Загрузка...