Як побудувати басейн в "Майнкрафте": алгоритм та правила

518 0 Новини високих технологій

Досить часто гравці звертаються до Інтернету в пошуках різних відповідей, які допоможуть в проходженні гри або створенні предметів. Один з поширених користувачами питання - як побудувати басейн в "Майнкрафт" і продовжити гру.

Особливості гри

"Майнкрафт" – гра, яка дозволяє гравцям проявляти свою фантазію, створювати цікаві, незвичайні, місцями забавні споруди. Для цього користувачам надається широкий вибір різноманітних матеріалів, механізмів і деталей. Деякі предмети в грі працюють з допомогою заздалегідь заготовленого коду. Однак багато гравці виходять за рамки звичайного і будують споруди за допомогою великої кількості механізмів, які по черзі виконують свої функції. Якщо у вас є бажання побудувати, наприклад, в своєму будинку в "Майнкрафт" басейн, він може скористатися інструкцією, поданою нижче.


Як побудувати басейн в "Майнкрафте": алгоритм та правила

Види басейнів

У "Майнкрафте" існує три види басейнів. Перший – найпростіший, для його створення використовується мінімум матеріалів і предметів. Другий басейн більш просунутий. Для його створення потрібно буде використовувати більше предметів, в числі яких знаходяться різні механізми. Такий басейн з легкістю можна сховати під підлогою і висувати його натисканням важеля. Останній вид басейну створюється за допомогою додаткових модів. Необхідно просто встановити мод в кореневу папку гри і скрафтить басейн на верстаті. Нижче описаний процес створення першого типу басейну.

Початок будівництва

Будівництво басейну може бути як простим, так і більш складним і витратним за часом. Якщо користувач грає в "Майнкрафт" у творчому режимі, йому достатньо відкрити інвентар, витягнути звідти відро з водою і блоки для оформлення, обрані на його смак. Потім вирити яму, викласти її блоками і залити водою з відра.


Як побудувати басейн в "Майнкрафте": алгоритм та правила
Якщо геймер частіше грає в режимі виживання, насамперед йому необхідно роздобути кирку в "Майнкрафте". Зробити це можна, обшукавши кілька ящиків, розкиданих по підземеллях, або зібравши з підручних матеріалів, наприклад, дерева. Після створення кирки гравець повинен спуститися під землю і знайти камені, якими він хоче викласти стіни басейну. Чим більше буде басейн, тим більше блоків йому необхідно зібрати. Також в підземеллях гравцеві необхідно роздобути кілька злитків заліза, щоб зробити відро і сходи для підйому і спуску в басейн. Тепер можна підніматися на поверхню і приступати до будівництва. Насамперед необхідно викопати яму для басейну. Слід зауважити, що з кожної сторони потрібно викопати на один блок більше, так як на їх місце будуть встановлені каміння, видобуті гравцем в підземеллі. Краще всього будувати басейн недалеко від моря, щоб не довелося далеко бігати за водою. Після установки каменів можна починати наливати воду в басейн з допомогою раніше створеного відра. На цьому басейн можна вважати готовим. Подальше оформлення гравець може робити на свій смак. Можна також додати трамплін і встановити лежаки біля басейну. Після прочитання статті у користувачів моментально відпаде необхідність питати, як побудувати басейн в "Майнкрафте".

Популярі новини
Загрузка...