NFS Underground-2: де знаходяться збереження гри?

180 0 Новини високих технологій

NFS Underground – культова частина гоночної серії, з якої почався неймовірний успіх гри. У перегонах акцентується увага на нелегальних заїздах по нічному місту на тюнінгованих автомобілях. У даній статті ви дізнаєтеся, де знаходяться збереження на NFS Underground-2 і що з ними можна зробити.

NFS Underground-2: де знаходяться збереження гри?

Розташування

Як і у випадку з більшістю інших комп'ютерних ігор, файли збереження не розташовуються в папці з встановленим NFS. Деякі ігри зберігають save файли у прихованій папці AppData на системному розділі жорсткого диска. До цієї категорії належить і дана гонка, але не на всіх операційних системах. Наприклад, якщо ви користуєтеся Windows XP, то відшукати збереження зможете в папці Application Data, яка розташовується на системному розділі в каталозі Documents and Settings – Ім'я користувача – Local Settings. В цій директорії знайдіть папку з назвою гри, і в ній будуть розташовуватися "сейви".


Якщо ви використовуєте Windows 7 8 або 10 то шлях до необхідної папки трохи поміняється. Вам потрібно зайти на системний розділ жорсткого диска, але після цього відкрити папку Users. В ній знайти розділ з назвою вашого облікового запису і перейти в AppData – Local. Тепер знову шукаємо каталог з назвою NFS Underground-2 де знаходяться збереження. Папка AppData може бути прихована від очей користувача, тому її необхідно включити для відображення. Зробити це можна через провідник. Відкриваємо папку з назвою вашого облікового запису і на верхній панелі у вкладці "Вид" налаштування "Показати або приховати" ставимо галочку навпроти пункту "Приховані елементи".
NFS Underground-2: де знаходяться збереження гри?

Що з ними робити?

Тепер ви знаєте, де знаходяться збереження гри NFS Underground-2. Ви можете легко видалити їх прямо через провідник. Також дані знання дозволять завантажити будь-які інші ігрові профілі і використовувати їх для проходження. Наприклад, популярністю користуються збереження, в яких вся гра пройдена на 100% – відкриті автомобілі, тюнінг і так далі. Вам достатньо скопіювати файли в папку і зайти в NFS, після чого вибрати ім'я потрібного профілю. Якщо ви видалили попередні збереження, то вибирати назву профілю не доведеться.

Популярі новини
Загрузка...