Де лежать збереження Assassins Creed 2: як знайти?

224 0 Новини високих технологій

Assassins Creed 2 - друга частина екшн ігри у відкритому світі від третьої особи. Як і у випадку з попередньою грою, а також всіма проектами від Ubisoft, в даному екшені реалізована система збережень після виконання ключових місій. Ними можуть бути сюжетні завдання, пошук точок огляду і так далі. Щоб перенести прогрес з одного комп'ютера на інший, досить знати, де лежать збереження Assassins Creed 2 і перемістити їх.

Де лежать збереження Assassins Creed 2: як знайти?

Збереження на ліцензії

Якщо ви використовуєте для гри ліцензійну копію з магазину Steam або подібного майданчика, то все збереження будуть прив'язані до вашого аккаунту. При зміні комп'ютера вам необхідно авторизуватися за допомогою логіна і пароля, потім завантажити заново гру і насолоджуватися проходженням. Якщо мова йде про піратської збірці, то save файли необхідно шукати у відповідних директоріях на жорсткому диску. Розберемося, де лежать збереження Assassins Creed 2.


Де шукати?

Знайти save файли від даної гри досить легко. Для цього достатньо слідувати інструкції. Спочатку потрібно відкрити системний розділ жорсткого диска і включити відображення прихованих файлів і папок. Для цього у провіднику відкрийте вкладку "Вид" і поставте галочку біля пункту "Приховані елементи". Тепер, щоб знайти теку, де лежать збереження Assassins Creed 2 необхідно відкрити каталог Users, або "Користувачі". Потім зайдіть в папку з назвою вашого облікового запису. Відкрийте директорію AppData або Application Data. Тепер зайдіть в roamingUbisoftAssassin's CreedSaved Games. Тут знаходяться всі файли збережень, які є в грі на даний момент. Кожен файл з розширенням map, opt і sav з ідентичними іменами відповідає за один профіль. У меню ви можете створити до трьох профілів включно, тому при копіюванні чужих сейвів в папку вам обов'язково доведеться замінити один з вже існуючих. Тепер ви знаєте, де лежать збереження Assassins Creed 2. Сейви можна скачати з будь-якого ігрового сайту і скопіювати у вказану директорію.
Де лежать збереження Assassins Creed 2: як знайти?
Місце, де лежать збереження Assassins Creed 2 від "Механіків", SKIDROW та інших зломщиків, не змінюється в залежності від того, які програмісти робили crack для безкоштовного геймплея. Краще всього встановлювати збереження з проходженням по головам. Так ви зможете почати грати самостійно з будь-якого сюжетного моменту. Вам досить запустити гру і вибрати найбільш вподобаний епізод.

Популярі новини
Загрузка...