Новини високих технологій
» » Де знаходяться збереження "ГТА 5" на ПК: інструкція

Де знаходяться збереження "ГТА 5" на ПК: інструкція

23-10-2017, 17:14
562
Заміна збережень в комп'ютерних іграх може дати багато можливостей геймеру. Таким методом ви можете пройти важкі моменти в грі, отримати досягнення або зброю або просто подивитися на пройдену гру, не витрачаючи на неї особисте час. З даної статті ви дізнаєтеся, де знаходяться збереження "ГТА 5" на ПК і як їх замінити на інші.

Ліцензія або піратка?

Розташування save-файлів різниться в залежності від версії встановленої гри. Якщо ви використовуєте піратський ріпак, то все сейви будуть знаходитися в папці, де встановлено зламаний Social Club. Як ви знаєте, для гри потрібен доступ до інтернету та авторизація в сервісі Social Club. У зламаної копії ви також використовуєте Social Club, але вже без авторизації на серверах Rockstar. Знайти збереження можна в папці GTA V в системному розділі жорсткого диска, яка знаходиться в "Пользователиимя пользователядокументыRockstar Games". Там, де знаходяться збереження "ГТА 5" на ПК, буде папка Profiles, в якій лежать файли з 8-значними назвами. Кожен з них відповідає за окремий слот збереження.


У ліцензійній копії save файли знаходяться в абсолютно іншому місці. Для цього зайдіть в папку «Документи». Далі перейдіть у папку Profiles, яка лежить в каталозі Rockstar GamesGTA V. Тут вас чекає та ж картина, що й з піраткою – файли з 8-значними кодами в назві. Також в місці, де знаходяться збереження "ГТА 5" на ПК для ліцензійної копії, ви зможете знайти файли конфігурації (settings.xml і cfg.dat). В них містяться налаштування вашого ігрового профілю (управління, якість графіки і так далі). При заміні save-файлів не видаляйте конфігураційні файли, інакше налаштовувати гру доведеться заново.


Як встановити для збереження "ГТА 5"?

З установкою все банально і просто. Скачайте необхідні вам сейви з надійного джерела. Зазвичай збереження поширюються в архівах. Розпакуйте їх у вказану папку з заміною старих файлів. Перед цим обов'язково скопіюйте старі збереження, щоб уникнути втрати прогресу в разі несправності нових. Тепер ви знаєте, де знаходяться збереження "ГТА 5" на ПК і зможете їх поміняти самостійно. Ліцензійна версія гри синхронізує свої збереження з хмарним сховищем Steam, тому ви зможете їх використовувати навіть на інших комп'ютерах без копіювання. Для цього достатньо авторизуватися зі свого аккаунта в "Стимі" і завантажити гру на жорсткий диск.
Цікаво по темі
Де лежать збереження GTA 5: піратка і ліцензія
Де лежать збереження GTA 5: піратка і ліцензія
GTA 5 – найпопулярніша і популярна гра в жанрі екшену від третьої особи у відкритому світі за останні кілька років. У ній вам належить грати за трьох
"Відьмак 3": де лежать збереження і як їх поставити?
"Відьмак 3": де лежать збереження і як їх поставити?
Відьмак 3 - гра, яка стала по-справжньому народною у багатьох країнах, у тому числі і в Росії. Щоб оцінити весь контент проекту, вам буде потрібно
Як запустити "ГТА 5" без Social Club: інструкція
Як запустити "ГТА 5" без Social Club: інструкція
Щоб активувати гру "ГТА 5" на комп'ютері без використання Social Club, ви можете скористатися двома методами, представленими в даній статті. Якщо ви
Чому неможливо встановити зв'язок з серверами Rockstar?
Чому неможливо встановити зв'язок з серверами Rockstar?
"ГТА Онлайн" - найпопулярніша мультиплеєрна гра на сьогоднішній день. Незважаючи на те що проект вийшов кілька років тому, ліцензійні копії "ГТА 5"
Dying Light - де збереження на комп'ютері?
Dying Light - де збереження на комп'ютері?
Корисна інформація для тих, хто хоче знайти збереження для ігри Dying Light. Де розташовуються файли з збереженнями.