Новини високих технологій
» » Де знаходиться AppData на Windows 7 і як її відкрити?

Де знаходиться AppData на Windows 7 і як її відкрити?

18-02-2018, 19:34
876
Системна папка Application Data - це каталог, який накопичує в собі величезну кількість програмних налаштувань, даних, а також файли, що належать до ігор, програм і так далі. З часом розмір цієї папки починає зростати, тому вона займає пристойне місце на жорсткому диску. У даному каталозі за замовчуванням є три розділи. У Local можна знайти збереження до різних встановленим ігор. Навіть до тих, які були давно видалені. У папці LocalLow накопичуються дані про захищених програмах. Директорія Roaming зберігає в собі всю тимчасову інформацію: історію браузера, вкладки, налаштування деяких утиліт.


Де шукати?

Тепер розберемося, де знаходиться AppData на Windows 7 і всіх наступних операційних системах Microsoft. За замовчуванням ця директорія є прихованою. В ОС Windows XP шлях до неї виглядав так: системний диск:Documents and Settings"Ім'я користувача"Application Data. У всіх сучасних ОС, починаючи з "Віндовс 7", ви зможете знайти потрібну директорію на системному розділі жорсткого диска в папці Users"Ім'я користувача"AppData.

Що варто видалити?

Дізнавшись, де знаходиться Application Data у системах Windows 7 ви, ймовірно, поспішіть швидше стерти її вміст жорсткого диска, адже воно займає так багато дорогоцінного місця! Проте не рекомендуємо поспішати з видаленням. У разі повного знищення ви втратите свої налаштування, збереження та інші тимчасові файли. Уважно перегляньте вміст папок і вирішите, що вам більше ніколи не знадобиться. Деякі файли вам не дасть видалити сама ОС, оскільки вони вже задіяні в роботі комп'ютера. Там, де знаходиться AppData на Windows 7 ви можете побачити і сторонні папки, які можна сміливо видаляти.


Велика кількість сміття накопичується в папці Temp. Сам каталог у вас видалити не вдасться, але всі його вміст необхідно періодично прати. Для цього багато користувачів встановлюють спеціальні програми. Наприклад, Ccleaner, яка може при запуску виконувати описані дії в автоматичному режимі.

Як відкрити доступ?

Спочатку те місце, де знаходиться AppData на Windows 7 приховано від користувача. Щоб зробити каталог видимим, необхідно: Для початку запустіть "Провідник", потім клацніть по кнопці "Упорядкувати" на верхній панелі інтерфейсу. У меню, виберіть пункт "Параметри папок і пошуку". У вкладці "Вид" знайдіть пункт "Показувати приховані файли і папки", відзначте її і закрийте вікно кнопкою ОК. Тепер відкрийте вищеописаний шлях і почніть роботу з файлами у Application Data.
Ви також можете не шукати, де знаходиться AppData на Windows 7 а просто скористатися додатком "Виконати". Відкрийте його за допомогою комбінації клавіш Win+R і введіть %appdata%, після чого натисніть ОК.
Як бачимо, знайти в комп'ютері системну папку Application Data нескладно.
Цікаво по темі
Папка AppData/Skype - навіщо потрібна? Секрети роботи
Папка AppData/Skype - навіщо потрібна? Секрети роботи
Папка AppData відіграє важливу роль для пк і його додатків. У даній статті буде розказано про її ролі для "Скайпу".
AppData: де знаходиться на Windows 7 і інших версіях системи? Що це за каталог і за що він відповідає?
AppData: де знаходиться на Windows 7 і інших версіях системи? Що це за каталог і за що він відповідає?
Директорія AppData багатьом користувачам не дає спокою, оскільки дуже часто при зміні налаштувань або ...
Як повністю видалити «Оперу» з комп'ютера: варіанти деінсталяції
Як повністю видалити «Оперу» з комп'ютера: варіанти деінсталяції
На сьогоднішній день модифікацій популярного браузера Opera можна нарахувати дуже багато. І не всі ...
Куди iTunes зберігає резервну копію: пошук збережених даних
Куди iTunes зберігає резервну копію: пошук збережених даних
iTunes - корисний додаток для власників продукції Apple. Ця програма дозволяє робити резервні копії даних. У статті буде розказано про те, де
AppData: що це за тека?
AppData: що це за тека?
В операційній системі Windows приховано безліч таємниць. Деякі з них є більш цікавими, ніж інші. Якщо взятися за їх розплутування, то можна отримати