Як зробити багато грошей в "Сімс": ефективні методи

338 0 Новини високих технологій

"Сімс" - одна з найпопулярніших комп'ютерних ігор у жанрі емулятора життя. Розвиток ігри взяло свій початок в 2000 році, коли компанія Maxis під продюсуванням Electronic Arts випустила першу частину відеоігри, яка стала лідером з продажу, а всі сумніви розробників з приводу її затребуваності виявилися марними. З тих пір пройшло більше вісімнадцяти років, "Сімс" став самим успішним проектом компанії. За роки існування було випущено чотири версії гри і істотно поліпшена графіка, розширені мультимедійні можливості і свобода дій. Фанати лінійки розташовані по всьому світу, але до цих пір у деяких з них виникає питання про те, як в "Сімс" зробити багато грошей. Потрібні вони, щоб сповна і відразу насолодитися всіма можливостями.


Як зробити багато грошей в "Сімс": ефективні методи

Як заробити гроші в грі Sims?

Заробіток - це стандартний спосіб добування коштів. Для початку слід вибрати одну з можливих спеціальностей і почати кар'єру, перший час доходи будуть невисокими, але якщо підвищувати необхідні навички, не прогулювати і приходити на роботу в гарному настрої, підвищення можна буде досягти через один-два дні. А підвищення по кар'єрних сходах - це і підвищення доходу, збільшення або, навпаки, зменшення робочих годин. Обираючи кар'єру, слід звертати увагу на риси характеру персонажа, його навички і життєву мету.
Як зробити багато грошей в "Сімс": ефективні методи
Приносити гроші в сім'ю можуть як дорослі персонажі, так і підлітки. Підлітки можуть влаштуватися лише на неповний робочий день і працювати по три години після школи. Але після її закінчення з цією роботою краще закінчити і перейти на повний робочий день - це перспективніше, можна завести нові знайомства і отримувати у десятки разів більше грошей


Заробіток грошей за допомогою захоплень

Офіційна робота - це лише один варіант того, як зробити багато грошей в "Сімс". Захоплення персонажа можуть приносити додатковий дохід, так і стати основною прибутком. До захоплень які можуть приносить гроші слід віднести:
 • Малювання.
 • Гру на музичних інструментах за гроші в громадських місцях - це ще і швидкий спосіб завести друзів і знайомих, не відриваючись від основної діяльності.
 • Написання книг за допомогою комп'ютера.
 • Як зробити багато грошей в "Сімс" за допомогою кодів?

  Кошти на життя в грі можна не тільки заробити чесним шляхом. Зробити багато грошей в "Сімс 4" або будь-більш ранньої версії гри можна за допомогою кодів. Цей варіант підійде тим, хто не хоче чекати, поки персонаж підніметься по кар'єрних сходах або стане вправним художником, а бажає прямо зараз отримати симмолеоны, і багато. Ігрові коди відкривають доступ не тільки до збільшення ігрових засобів, але і до інших недоступних без їх включення бонусів.
  Як зробити багато грошей в "Сімс": ефективні методи
  Щоб ввести ігровий код, необхідно відкрити консольну рядок. Для цього потрібно натиснути комбінацію клавіш CTRL + SHIFT + C. Після цього у верхній частині екрана з'явиться рядок. В ній потрібно ввести один з наступних кодів залежно від ваших потреб:
 • Kaching: код додає до бюджету сім'ї 1000 сімолеонів. Цей код добре нагоді, коли не вистачає зовсім трохи грошей, наприклад, на оплату рахунків.
 • Motherlode - після написання цього коду до бюджету сім'ї буде додано 50 тис. сімолеонів. Добре підходить, якщо гравець бажає купити новий будинок або машину, але не любить очікування.
 • FamilyFunds (прізвище сім'ї) кількість грошей - код надає можливість поповнити бюджет за будь-сім-родини у місті. Але варто врахувати, що цей код змінює вже наявну на зазначену суму, а не додає гроші до неї. Приклад коду: FamilyFunds Іванов 400000.
 • Якщо вказаної суми виявилося недостатньо, потрібно наново відкрити консольну рядок і ввести код. Це можна робити в будь-який час і будь-яку кількість разів.

  Який спосіб доходу вибрати?

  Спосіб введення коду допомагає зробити багато грошей в "Сімс" найшвидше. Але цей шлях найменшого опору також допоможе швидко втратити інтерес до гри. Так що краще гроші все-таки саме заробляти, а коди використовувати рідко і не на сотні тисяч.

  Популярі новини
  Загрузка...