Новини високих технологій
» » Чіт-коди на "Сімс 4" на потреби: як застосувати

Чіт-коди на "Сімс 4" на потреби: як застосувати

20-11-2017, 21:54
2 291
Гра «Сімс 4» - це продовження дійсно культової серії ігор. В її основі – потреби персонажів. Однак виконання їх бажань, мрій займає дуже багато часу, адже так хочеться і прокачати кар'єру, і прогуляти всю ніч. Однак персонаж хоче спати, їсти, йому потрібно приймати душ і спілкуватися з друзями. Є чіт-коди на потреби на «Сімс 4»? Звичайно ж, є. Однак потрібно знати, як їх застосовувати в грі. Для цього знадобиться поєднання деяких клавіш клавіатури.


Як викликати вікно кодів. Вводимо команду

Щоб ввести якісь коди для гри Сімс 4», потрібно викликати спеціальне вікно. Воно являє собою невелику рядок, в яку і необхідно забивати текст коду. Знаходиться воно у верхній частині екрану, з лівого боку. Щоб викликати цю команду, необхідно натиснути одночасно три клавіші, а саме «Шифт», «Контрл» і «З». Ця дія приведе до появи описаного вище віконця для введення кодів. Що потрібно вводити в цьому випадку? Чит-код на потреби на «Сімс 4» - це наступний набір англійською мовою: testingcheats true. Однак на цьому справа не буде виконаним.

Як активувати введений код?

Після введення даного чіт-коду ніяких змін не відбудеться. Проте користувач зможе керувати багатьма новими речами. Так, код на підвищення потреб в «Сімс 4» діє, коли натискаєш на персонаж. З'являться кілька нових ікон, з якими можна взаємодіяти. Необхідно вибрати графу з найменуванням «чіт-код для потреби». Далі спливуть ще найменування, тепер потрібно «відключити ослаблення». У цьому випадку персонаж завжди буде сита, бадьора і просто щасливий, а користувач може грати в своє задоволення.


Як зробити щасливими всіх персонажів на ділянці?

Чим ще цікавий чит-код на «Сімс 4» на потреби? Він допомагає одночасно ощасливити всіх персонажів, які проживають на конкретній ділянці. Для цього потрібно затиснути кнопку «Шифт», а потім натиснути на поштову скриньку, розташований на ділянці. Тепер вибрати «зміна потреб». Так можна ощасливити одразу всю сім'ю. Якщо потрібно відключити код, то це можна здійснити аналогічним способом.

Додаткові можливості коду

Що ще може чит-код на потреби на «Сімс 4»? Приміром, переодягнути персонажа. При взаємодії з героєм з'являється можливість змінити сімса. Це означає, що можна переодягти його, підібрати зачіску, аксесуари. На жаль, змінити саму зовнішність не вийде. Це зручно в тому випадку, якщо на ділянці персонажа немає дзеркала. Також можна зробити персонажа щасливим. Як і при використанні чіт-коду «потреби на максимум» в «Сімс 4», шкала настрої персонажа забарвиться в зелений колір. Однак вона не буде такою постійно: з зміною настрою, будуть знижуватися і потреби. Однак це буде відмінним рішенням для тих, хто не встигає годувати і умивати сімса, але не хоче зовсім відключати капризи персонажа.
Гра «Сімс 4» має величезну кількість шанувальників. Основою ігрового процесу є виконання потреб героїв, проте це швидко набридає. Якщо гравець хоче ухилитися від цього обов'язку, то він може скористатися чит-кодом на потреби на «Сімс 4».
Цікаво по темі
"Сімс 4": зачіски і одяг
"Сімс 4": зачіски і одяг
"Сімс 4" – унікальна гра в жанрі симуляції життя людини. Існує стереотип, що в серію Sims грає тільки жіноча стать, однак по всьому світу можна
Як завести вихованця "Сімс 4"? Чекаємо доповнення
Як завести вихованця "Сімс 4"? Чекаємо доповнення
"Сімс 4" - це популярна гра, вона дозволяє повністю зануритися в життя своїх персонажів. А як же без домашніх тварин?
Як у "Сімс 3" народити дівчинку? Чи існують коди?
Як у "Сімс 3" народити дівчинку? Чи існують коди?
«Сімс 3» - це популярна гра - симулятор життя. Існує вже чотири повноцінні версії. Крім того, для кожної ...
Як у "Сімс 4" воскресити персонажа: поради та рекомендації
Як у "Сімс 4" воскресити персонажа: поради та рекомендації
"Сімс 4" - четверта частина популярного в усьому світі ігрового симулятора реальному житті. Багато цікавляться усіма її таємницями, які лише
Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації
Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації
Досить часто гравці цікавляться, як видалити сім'ю у "Сімс 4". Дане питання виникає з кількох причин. По-перше, йому просто хочеться виселити деяких.