Новини високих технологій
» » Три способи схуднути в «Сімс 4»

Три способи схуднути в «Сімс 4»

21-01-2018, 21:55
3 083
Sims 4 як і всі інші ігри серії, є симулятором реальному житті, тому вашого віртуального «Я» доведеться стикатися з різними проблемами. Одна з них – це набір зайвої ваги, що досить негативно позначається на самопочутті персонажа. На щастя, схуднути в «Сімс 4» не так вже й складно. Більш того, це можна зробити трьома різними способами, про яких і піде мова далі.

Від чого персонажі набирають вагу

Для початку спробуємо розібратися з-за чого взагалі персонажі набирають зайву вагу. Адже логічно, що набагато легше попередити проблему, ніж потім довго з нею боротися. Отже, ваші сіми будуть товстіти, якщо вони:


Зловживають їжею. Звичайно ж, голод – це одна з основних потреб у грі, але це аж ніяк не означає, що ви повинні годувати свого персонажа кожен раз, коли смужка ситості знижується трохи менше свого максимуму. Особливо сильно проблема проявляється тоді, коли сім налягає на випічку, морозиво і торти.
Мало рухаються. Якщо у персонажа сидяча робота або ж він просто проводить більшу частину свого життя, лежачи на дивані, то проблем із зайвою вагою йому не уникнути. Крім того, дівчата-сіми можуть погладшати, якщо вони народили дитину. Особливо помітним цей ефект стає після других-третіх пологів. Ось, в принципі, і всі ситуації, що призводять до набору ваги. Уникайте їх і вам ніколи не доведеться замислюватися над тим, як схуднути персонажу в «Сімс 4».

Спорт

На жаль, у вас не вийде постійно стежити за своїм сімом. Він може наїстися в гостях, на роботі або ж і зовсім народитися повним. Якщо це сталося, то перше, що вам потрібно зробити, щоб схуднути «Сімс 4» – це змусити персонажа займатися спортом. Для цього:


Зайдіть в режим будівництва. Знайдіть і купити бігову доріжку.
Накажіть вашому сіму зайнятися тренуваннями, вибравши режим «Тривала пробіжка». Якщо такий варіант вас не влаштовує, ви можете почати відвідувати міський спортзал, займатися плаванням, здійснювати ранкові пробіжки або ж просто рибалити.

Чарівний еліксир

Заняття спортом – це вірний спосіб схуднути «Сімс 4», однак не найшвидший. Благо, є спеціальний предмет, що дозволяє позбавитися від зайвої ваги моментально. Він називається еліксир «Розчинна стрункість» і продається в магазині нагород. Ціна цього чудо-зілля становить 750 балів щастя, що, в принципі, не так вже й багато. До речі, якщо ви не знаєте, як схуднути дитині «Сімс 4», тоді «Розчинна стрункість» - це саме те, що вам потрібно. Еліксир діє на персонажів будь-якого віку однаково швидко і ефективно. Тільки врахуйте, після прийому зілля ваш персонаж втратить не тільки свій жирок, але й м'язи, накачані довгими тренуваннями. Загалом, будьте обережні.

Чит-код

Ну і, нарешті, останній спосіб, що дозволяє схуднути в «Сімс 4», полягає у використанні чіт-коду. Так, це не дуже чесно, але зате вкрай ефективно. Щоб скористатися читом: Відкрийте консоль (Ctrl+Shift+C) і введіть фразу «Cas.fulleditmode». Натисніть Enter і, затиснувши клавішу Shift, клацніть на персонажа, якого ви хочете змінити. Виберіть пункт «Змінити СП».
Після цих нехитрих маніпуляцій відкриється редактор персонажів, де ви зможете змінити вагу сіма. Це, до речі, працює як на дорослих, так і дітей.
Цікаво по темі
Як використовувати чіти на "Сімс 4" на потреби?
Як використовувати чіти на "Сімс 4" на потреби?
Якщо ви хочете, щоб у вашого персонажа в "Сімс 4" більше не було ніяких потреб, вам варто дізнатися про даному читі.
Чіт-коди на "Сімс 4" на потреби: як застосувати
Чіт-коди на "Сімс 4" на потреби: як застосувати
У грі "Сімс 4" багато залежить від того, як виконуються потреби персонажа. Зрозуміло, іноді від цього хочеться позбутися. Допоможуть спеціальні коди.
"Сімс 4": зачіски і одяг
"Сімс 4": зачіски і одяг
"Сімс 4" – унікальна гра в жанрі симуляції життя людини. Існує стереотип, що в серію Sims грає тільки жіноча стать, однак по всьому світу можна
Як у "Сімс 4" воскресити персонажа: поради та рекомендації
Як у "Сімс 4" воскресити персонажа: поради та рекомендації
"Сімс 4" - четверта частина популярного в усьому світі ігрового симулятора реальному житті. Багато цікавляться усіма її таємницями, які лише
Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації
Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації
Досить часто гравці цікавляться, як видалити сім'ю у "Сімс 4". Дане питання виникає з кількох причин. По-перше, йому просто хочеться виселити деяких.