Новини високих технологій
» » Що робити, якщо завис персонаж в "Сімс 4"?

Що робити, якщо завис персонаж в "Сімс 4"?

23-11-2018, 10:42
1 442
The Sims - серія симуляторів людського життя у вигляді комп'ютерної гри. Ви керуєте створеними персонажами не вручну, а лише віддаєте їм команди, які ті виконують по мірі можливості. Іноді герої можуть зависати, що призводить до їх подальшого смерті або невиконання найважливіших справ. Якщо у вас завис персонаж в "Сімс 4", то ознайомтеся з цією статтею.

Введення коду

Самий головний і найшвидший варіант виправити становище - це ввести код в консолі. Для цього необхідно: Перебувати в грі, де завис герой. Натиснути комбінацію клавіш Ctrl+Shift+C, щоб відкрити вікно для введення чіт-кодів. Вписати команду виду "resetSim *ім'я прізвище* і натиснути клавішу Enter для застосування. Замість *ім'я прізвище* необхідно ввести точні дані персонажа, які ви вказували при створенні. Переглянути їх можна в ході гри на панелі героя.


Після введення коду герой з'явиться біля свого будинку з повністю задоволеними потребами. Єдине, що не вийде повернути до вихідної точки, - це настрій і поточні бажання сіма, які були в момент зависання.

Зависли всі герої

Тепер ви знаєте, як бути, якщо завис персонаж в "Сімс 4". Що робити, коли зависають всі герої, що знаходяться в даному збереженні? Це не означає, що весь ваш прогрес загублений, і доведеться починати заново, щоб відновити працездатність. На такі випадки і гри також є команда, схожа на попередню. Щоб її ввести, необхідно знову відкрити панель з допомогою Ctrl+Shift+C і вписати команду "resetSim *". Зірочка, зазначена в кінці рядка, означає, що ви хочете перезавантажити всіх героїв на даній локації. Якщо ваш персонаж завис у "Сімс 4" і не хоче виконувати дії навіть після примусового перезавантаження, то спробуйте застосувати більш глобальні заходи. Наприклад, перезапустити гру або комп'ютер. У деяких випадках може знадобитися перевстановлення The Sims 4. Простіше кажучи, не поспішайте приймати радикальні дії, починаючи новий режим і прощаючись зі старими сімамі. У більшості випадків у гравців виходить виправити неприємний баг і продовжити геймплей в своє задоволення!
Цікаво по темі
Три способи схуднути в «Сімс 4»
Три способи схуднути в «Сімс 4»
Sims 4 як і всі інші ігри серії, є симулятором реальному житті, тому вашого віртуального «Я» доведеться стикатися з різними проблемами. Одна з них –
Завис "Ворд": як зберегти документ? Можливі причини і способи розв'язання проблеми
Завис "Ворд": як зберегти документ? Можливі причини і способи розв'язання проблеми
Напевно, не потрібно говорити, як буває прикро, коли у «Ворді» користувач набирає текст, а програма в самий невідповідний момент зависає намертво,
Як використовувати чіти на "Сімс 4" на потреби?
Як використовувати чіти на "Сімс 4" на потреби?
Якщо ви хочете, щоб у вашого персонажа в "Сімс 4" більше не було ніяких потреб, вам варто дізнатися про даному читі.
Чіт-коди на "Сімс 4" на потреби: як застосувати
Чіт-коди на "Сімс 4" на потреби: як застосувати
У грі "Сімс 4" багато залежить від того, як виконуються потреби персонажа. Зрозуміло, іноді від цього хочеться позбутися. Допоможуть спеціальні коди.
Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації
Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації
Досить часто гравці цікавляться, як видалити сім'ю у "Сімс 4". Дане питання виникає з кількох причин. По-перше, йому просто хочеться виселити деяких.