Новини високих технологій
» » Як творець мода на "вуху без ковдри" для "Сімс 4" зміг заробити 4000 доларів на місяць?

Як творець мода на "вуху без ковдри" для "Сімс 4" зміг заробити 4000 доларів на місяць?

24-12-2017, 21:44
1 312
Замість звичного слова "секс" у всесвіті The Sims завжди звучало невинне буквосполучення "вуху". Більш того, віртуальні чоловічки завжди займалися цим під шаром розмитих пікселів, щоб ніхто не міг нічого розгледіти. Любителі реалізму ніяк не могли змиритися з такою несправедливістю. У спробах домогтися обходу будь-якої цензури було створено безліч різноманітних модифікацій, що розширюють межі дозволеного.
Як вже можна було здогадатися, сьогодні ми поговоримо про моду на "вуху без ковдри" для "Сімс 4". У нашій статті можна ознайомитись з коментарями безпосереднього розробника і творця модифікації Wicked Whims, якому вдалося привідкрити завісу всюдисущої цензури.


Турбодрайвер і його "Грішні Примхи"

Для успішного продавця віртуальних забав мод на "вуху без ковдри" для "Сімс 4" перетворився в основну трудову діяльність. Його нік Turbodriver, і йому вдається заробляти щомісяця від 4000 доларів, що є гарним досягненням для звичайного творця модифікацій. Чим же такий хороший Wicked Whims? "Грішні Примхи" вносять багато змін у звичний ігровий процес The Sims. Він прибирає всю непотрібну цензуру і розкриває всі пікантні моменти, додаючи при цьому ще більшу свободу дій. Так, у гравців з'являється можливість не тільки побачити, що насправді відбувається за пікселями, але і самим вибирати самі справжні пози для "вуху". Мод на "Сімс 4" зміг набрати величезну аудиторію шанувальників, готових вкладати свої гроші заради якісного контенту.

Модифікації проти цензури — новий ринок

Крім Турбодрайвера до Wicked Whims доклали руку ще кілька людей. Хтось із умільців займається анімаціями для "мода на вуху" до "Сімс 4", отримуючи за свою роботу непогані донати на популярній творчій платформі "Патреон". На думку Турбодрайвера, його модифікація змогла створити справжній прорив у ніші додаткового контенту і, можливо, поклала початок новому ринку.


Все почалося ще з The Sims 3 коли розробника вперше вразила велика кількість противоцензурных модів, які розкривають самі пікантні моменти гри. Wicked Whims же став першим повним доповненням вже для четвертої частини франшизи. Завдяки нескінченному попиту на подібний контент, "Грішні Примхи" змогли викликати очікуваний ажіотаж і швидко набрали популярність. Примітно, що спочатку модифікація називалася зовсім по-іншому. Проблема оригінального тайтла Whicked Woohoo полягала в авторських правах на слово "вуху". Після цього розробник вирішив уникнути можливих судових розглядів і змінити назву на Whims.

Нескінченні можливості

Творець мода на "вуху без ковдри" для "Сімс 4" впевнений у великому просторі для розвитку свого дітища. Він часто прислухається до коментарям своїх підписників і виконує найцікавіші прохання. Проте, за заявою Турбодрайвера, він не хотів би бачити, як його продукт перетворюється в щось дуже вульгарне і збочене. Розробник дотримується органічності і намагається оберігати від подібного контенту гравців, які не досягли повноліття.
У планах Turbodriver створити мод на "вуху без ковдри" для "Сімс 4", який би працював поза контролем користувача. Також він сподівається додати ще багато цікавих особливостей у вже існуючу механіку.
Цікаво по темі
Що таке Flash Player: загальні поняття і особливості
Що таке Flash Player: загальні поняття і особливості
По всій видимості, пояснювати, що таке Flash Player, більшості користувачів не потрібно. Вони прекрасно розуміють, що без цього аплету відтворення
Коди на "Сімс 4" на цензуру: граємо без обмежень!
Коди на "Сімс 4" на цензуру: граємо без обмежень!
Цензура досить-таки давно стала цілком природним явищем в продуктах, вироблених у розважальній сфері. І комп'ютерні ігри не виняток. Як же прибрати
Як урізноманітнити гру з допомогою модів на зовнішність для "Сімс 4"?
Як урізноманітнити гру з допомогою модів на зовнішність для "Сімс 4"?
Часом буває так, що дуже хочеться змінити зовнішність свого сіма, однак у грі підходящих речей і опцій немає. Спеціально для таких випадків були
Як у "Сімс 3" народити дівчинку? Чи існують коди?
Як у "Сімс 3" народити дівчинку? Чи існують коди?
«Сімс 3» - це популярна гра - симулятор життя. Існує вже чотири повноцінні версії. Крім того, для кожної ...
Як створювати монстрів в "Сімс 3: секрети і рекомендації
Як створювати монстрів в "Сімс 3: секрети і рекомендації
"Сімс 3" - популярний симулятор, який цікавить багатьох гравців вже довгий час. У даній статті буде розказано про те, як створювати монстрів в The