Заправка CL-441 - картриджа принтера Canon

276 0 Новини високих технологій

Картридж Canon CL-441 підійде для ряду моделей бюджетних струменевих принтерів Canon PIXMA. Перш ніж заправляти картридж, потрібно впевнитись у його працездатності. Якщо принтер простояв тривалий час без роботи, цілком ймовірно, що чорнило засохли і потрібно промивка картриджа.

Підготовка до заправки і заправка

Заправка CL-441 - картриджа принтера Canon
Чорнило у картриджах струменевих принтерів Canon утримуються спеціальною губкою. Тому при заправці CL-441 немає необхідності забезпечувати герметичність картриджа. Як правило, процес заправки не представляє великої складності навіть для новачка в цій справі. Для заправки кольорового картриджа потрібно три шприца 10 мл Повністю використаного шприца достатньо для повної заправки картриджа. Чорнило бажано брати спеціально призначені для картриджів цієї серії. Не рекомендується використовувати універсальні чорнило.


В кожен шприц набираються чорнило свого кольору (жовтий, синій, червоний). З картриджа видаляється наклейка. Робиться це з особливою акуратністю, оскільки її потім необхідно буде приклеїти на місце. При необхідності заправний отвір розширюється ножем, шилом або дрилем зі свердлом діаметром 4 мм. Шприц вставляється в отвір для заправки CL-441 після чого чорнило акуратно вводяться в картридж. При цьому не слід поспішати. Так як можна залити картридж чорнилом, і після цього його доведеться довго відмивати. Як тільки з'являться чорнило у верхній частині отвори, заправку картриджа CL-441 необхідно зупинити.
Заправка CL-441 - картриджа принтера Canon

Чистка

При використанні одного шприца для заправки картриджа чорнилом різних кольорів перед використанням шприца з чорнилом іншого кольору його слід гарненько промити. Після заправки CL-441 чорнилом всіх трьох видів поверхню картриджа очищається з допомогою сухої ганчірки. Етикетка приклеюється на своє початкове місце. Якщо липкий шар не утримує її на поверхні картриджа, можна скористатися скотчем. При цьому скотч наклеюється таким способом, щоб частина повітряних каналів залишилася відкритою.


Після приклеювання етикетки заправлений картридж встановлюється на серветку. Бажано потримати його кілька хвилин навісу. Після того як з нього перестануть витікати чорнило, він промивається в теплій воді і протирається серветкою. Контактна область протирається спиртовмісним розчином.

Перевірка якості заправки

Для перевірки якості заправки картридж вставлено у принтер, і виконується друк пробного листа. Перед встановленням картриджа до принтера необхідно переконатися, що контактна його частина суха, в іншому випадку існує ризик виходу його з ладу. Якщо після заправки Canon CL-441 принтер відмовляється друкувати і висвічується повідомлення про порожньому картриджі, потрібно скинути лічильник чорнила. Для цього слід натиснути на кнопку STOP і утримувати її півхвилини. Після виконання даної процедури принтер зніме блокування і почне друкувати.

Рекомендації щодо якісної заправці CL-441

Нижче представлено кілька важливих порад.
 • Роботи по заправці CL-441 рекомендується проводити в гумових рукавичках.
 • Робоча поверхня, на якій виконуються роботи по заправці, повинна бути застелена газетами або клейонкою.
 • При заправці голку шприца не потрібно занурювати до кінця. Досить опустити її тільки до середини картриджа.
 • Заправка повинна здійснюватися з дотриманням відповідних заходів безпеки, щоб уникнути потрапляння чорнила на одяг, меблі, частини тіла.
 • Якщо чорнило потраплять в очі, їх слід відразу ж змити водою.
 • Заправка повинна здійснюватися своєчасно. Картридж, що друкує в день по сторінці, прослужить набагато довше картриджа, виконує друк кілька разів на місяць.
 • Заправка CL-441 - картриджа принтера Canon

  Можливі проблеми

  Якщо скидання лічильника рівня чорнила не допомагає відновити друк, існує ймовірність того, що між відсіками картриджа утворилася повітряна пробка. Для її усунення картридж можна трохи потрясти або скористатися шприцом для відкачування повітря через друкувальну голівку.

  Популярі новини
  Загрузка...