Новини високих технологій
» » Як здійснюється заправка картриджа Canon 725 своїми руками?

Як здійснюється заправка картриджа Canon 725 своїми руками?

22-08-2018, 19:48
402
Кожен лазерний принтер оснащений картриджем з тонером, який допомагає роздруковувати документи або зображення. Немає необхідності купувати новий картридж з тонером, так як ви можете легко виконати заправку картриджа Canon 725. Але врахуйте, що тонер, який використовується для роботи, має маркування HP 12A. Ви можете використовувати аналогічні тонери для інших лазерних принтерів.

Що знадобиться для роботи?

Інструменти, необхідні для здійснення заправки картриджа Canon 725 своїми руками, можна перерахувати по пальцях. Перед тим як почати його заправляти, треба купити якісні чорнило. Також знадобиться викрутка з зірочкою, газетні листи або будь-яка інша папір. А ще потрібна м'яка тканина, гострий ніж і мірний стаканчик. Останній можна не використовувати, якщо заправляєте до країв.


З чого потрібно почати?

Після витягування картриджа з лазерного принтера насамперед потрібно викрутити гвинт бічної кришки. Після цього можна її зняти. Після того, як ви зніміть зовнішню оболонку, витягніть барабанний блок. Потримайте його з боку білої шестерні, витягніть назовні.
Вийміть фотобарабан, запам'ятайте його розташування. Тепер вам потрібно підключити ролик PCR. Злегка натисніть на стрижень з правого боку за допомогою будь-якого гострого інструменту. Потім трохи посуньте ролик вгору і вийміть його, потягнувши ліворуч.

Остаточна розбирання картриджа

На наступному етапі потрібно розділити блок відходів і чорнила, які з'єднуються разом за допомогою штифтів. Тому ви повинні вийняти штифти, які знаходяться на обох сторонах картриджа.


Після того як виштовхне штир зсередини, можна витягнути його з зовнішнього боку. Як тільки видаліть контакти з обох сторін тонер-картриджа, ви повинні зняти пружину.
Далі встановлюєте два основних блоки картриджа. Один призначений для відходів, а інший - для чорнил. Тепер потрібно зняти пружину і пластикову кришку. Виверніть гвинти блоку відходів, щоб розсунути щітку очисника. Після цього видаліть відходи, які збираються в ньому. Краще всього чистити м'якою тканиною, а не пензлем, так як вона може подряпати лезо. Потім вам необхідно зібрати частини блоку відпрацювання. Спочатку встановіть лезо склоочисника, а потім пластикову кришку.

Процес заправки

А тепер безпосередньо до інструкції по заправці картриджа Canon 725. Те, що ви зробили раніше – розбирання блоку відпрацювання і його очищення. Тепер починається основна частина, яка полягає в заповненні картриджа. Отже, візьміть інший блок, де знаходяться чорнило. Відкрийте його і заповніть чорнилом (сухими). Працюйте з порошком акуратно, так як вдихання його в легені може нашкодити здоров'ю.
Рекомендується працювати в рукавичках, але якщо трапиться видаляти тонер з шкіри або яких-небудь предметів, робіть це тільки холодною водою. З-за впливу високої температури порошок тільки сильніше вбереться. Тонер повинен бути сухим, не допускається заправляти картридж вологим порошком. Після заправки картриджа Canon 725 потрібно закрити відсік. Далі можна з'єднати два блоки, які були розділені раніше.

Що ще поміняти?

Тепер можна зібрати весь картридж, для цього вам знадобиться встановити фотобарабан, магнітний вал і гумовий ролик на свої місця. Варто відзначити, що у всіх цих елементів різний ресурс, тому при ремонті картриджа потрібно орієнтуватися приблизно на такі дані: Кожні три заправки слід міняти фотобарабан. Трохи довше «живуть» магнітний диск і гумовий – до 5 заправок. Лезо очищення магнітного вала – 3-5 заправок. Якщо вимірювати в друкованих сторінках, однієї заправки вистачає приблизно на 500-600 аркушів. А це одна пачка паперу, може, трохи більше.
Але трапляється і таке, що зношується сам корпус – у цьому випадку набагато простіше і дешевше виявиться придбати новий картридж, нехай навіть китайський аналог. Відновленню ці елементи не підлягають, а покупка нового обійдеться приблизно в стільки ж коштів, скільки потрібно витратити на придбання комплектуючих.
Цікаво по темі
Що робити, якщо після заправки принтер не бачить картридж?
Що робити, якщо після заправки принтер не бачить картридж?
Після чергової заправки струменевого картриджа принтера HP трапляється так, що принтер перестає цей картридж бачити. Навіть не важливо, заправлявся
Як дістати картридж з принтера HP і Canon - інструкція
Як дістати картридж з принтера HP і Canon - інструкція
Отже, у вас виникло питання про те, як дістати картридж з принтера Canon, HP або будь-якого іншого, щоб його замінити або перезаправити, але при
Заміна картриджа для принтера: інструкція
Заміна картриджа для принтера: інструкція
У статті буде розглянуто інструкція по заміні картриджів до лазерних та струменевих принтерах, а також способи заправки і ремонту. Звичайний картридж
Лазерний принтер Canon LBP-1120. Технологія, комплект поставки, характеристики і відгуки
Лазерний принтер Canon LBP-1120. Технологія, комплект поставки, характеристики і відгуки
Даний матеріал буде присвячений технічним специфікаціям і можливостей лазерної системи друку Canon LBP-1120. Це периферійний пристрій початкового
Як заправити картридж Canon MG2440 самостійно
Як заправити картридж Canon MG2440 самостійно
Кожен користувач МФУ або принтера стикається рано чи пізно з тим, що у картриджах закінчується фарба.
Як в принтері поміняти картридж: покрокова інструкція
Як в принтері поміняти картридж: покрокова інструкція
Кожен володар принтера намагається дізнатися, як у принтері поміняти картридж. Зазвичай так буває, що після покупки принтера чорнило закінчуються