Всесвіт "Вархаммер": у що пограти?

298 0 Новини високих технологій

Відеоігри по всесвіту "Вархаммер 40000" випускаються вже протягом довгих років, однак жодній з них так і не вдалося отримати великої популярності. У чому ж причина? Як часто буває з подібними проектами (створеними на основі чого-то культового і масштабного), лише малої частини вдається продемонструвати играбельность, цікаву історію або максимальну наближеність до сеттингу. При цьому ситуація насправді не так вже і погана, і кожен шанувальник всесвіту "Вархаммер" зможе знайти гру собі по душі. Головне — розібратися в існуючих проектах.

"Warhammer 40000: Dawn Війни"

Трилогія "Світанок Війни" по праву вважається кращим представником стратегій в реальному часі "Вархаммеру". Зав'язка першої частини (реліз якої відбувся в 2004 р.) крутиться навколо протистояння між Кривавими Воронами та орками, які поселилися на планеті Тартарус. Гра отримала три сюжетних доповнення з новими расами і юнітами.


Всесвіт "Вархаммер": у що пограти?
Через п'ять років шанувальники отримали продовження — "Світанок Війни-2". Історія продовжує фокусуватися на Кривавих Ворон, які на цей раз прибувають на Меридіан, щоб навести там порядок. Гравці отримали можливість переміщатися між декількома планетами і познайомилися з абсолютно новою расою тіранід. Заключна частина трилогії "Світанок Війни" вийшла зовсім нещодавно, в 2017 р. За традицією гра має сюжетну кампанію, що складається із 17 завдань. Головним нововведенням трилогії стало те, що на цей раз "Світанок Війни" можна було пройти від імені трьох різних учасників конфлікту: за бік космічних десантників, за бік орків і за бік ельдар.

Space Hulk: Deathwing

Захоплююче кооперативне пригода, заснований на популярній настільній грі під назвою Space Hulk. У грі, на відміну від оригінального сеттінгу, представлений досить вузьконаправлений сценарій: гравець керує загоном ветеранів космічного десанту, так званими термінаторами (визначити їх можна за тактичної броні дредноут), яким необхідно провести зачистку стародавнього космічного судна від нашестя лютих Генокрадов.


Всесвіт "Вархаммер": у що пограти?
З візуальної точки зору Deathwing вийшла відмінною, шанувальникам всесвіту "Вархаммер" також припаде до душі атмосфера гри. На жаль, цього не можна сказати про геймплейної складової проекту. Темп вийшов розміреним і досить одноманітним, при цьому ситуацію не вдалося врятувати ні древа з унікальними здібностями, ні доступним модифікаціям броні і зброї.

Space Marine

Наступна гра з всесвіту "Вархаммер" являє собою екшен від 3-го особи про Космодесантниках. Гравцеві належить приєднатися до Ультрамаринам, щоб битися з такими потужними силами, як орки і адепти Хаосу. У боях йде чергування далекого і нижнього боїв, кожен з яких по-своєму унікальний і ефективний. Також серед плюсів Space Marine можна відзначити дуже зручне управління і наявність непоганий комбо-системи. Важлива частина ігрового процесу відводиться під прокачування героя і зміну бойових стилів. У Space Marine є все необхідне для хорошого і захоплюючого екшену: різноманітний арсенал озброєння, різні покращення та броня, а також безліч індивідуальних бойових і захисних навичок.

Warhammer 40000: Sanctus Reach

Всесвіт "Вархаммер": у що пограти?
На думку багатьох шанувальників всесвіту "Вархаммера", Sanctus Reach — це одна з найбільш вдалих спроб адаптації культової настільної гри для персональних комп'ютерів. Гравці можуть провести час відразу за декількома цікавими сюжетними кампаніями, які увібрали в себе найкращі риси оригіналу. Оточення і бойові фігурки виконані в приємному "настільному" дизайні. Ігровий процес включає в себе цікаву прокачування юнітів з повною зміною зброї. Крім цього, Sanctus Reach порадує всіх шанувальників покрокових стратегій наявністю комплексних тактичних можливостей і, звичайно ж, можливістю зіграти в мультіплеере.

Популярі новини
Загрузка...