Гра "Зоряні війни": антологія, проходження

250 0 Новини високих технологій

Всесвіт Star Wars завжди вражала своїми масштабністю та різноманітністю. Не дивно, що творці вирішили розширити межі ще більше, давши добро на створення цілої антології ігор з "Зоряним війнам". У них є все, що може зацікавити не тільки ярого прихильника франшизи, але і сторонніх геймерів: захоплюючі сюжетні повороти, знайомі і зовсім нові персонажі, цікаві локації і багато іншого.

Гра "Зоряні війни": антологія, проходження
За весь час існування антології "Зоряних воєн" було створено безліч найрізноманітніших ігор: від спеціального видання "Енгрі Бердс" до масштабних синглплеерных і онлайнових проектів. Більш того, розробники продовжують працювати над новим контентом і по сей день, так що нудьгувати шанувальникам Star Wars вже точно не доведеться.


Сьогодні ми підготували спеціальний топ ігор з антології "Зоряних воєн", на які варто звернути увагу кожному зацікавленому геймеру. Тут представлені проекти самих різних жанрів і з самої різної механікою, проте всіх їх об'єднує одне — Star Wars.

"Зоряні війни: Батлфронт"

Гра вийшла не надто якісної для свого часу, проте все ж змогла залишити слід в історії. Варто зазначити, що ми говоримо про самому першому "Батлфронте", а не про останній на даний момент частини, яка вийшла в 2017 році. Під час роботи над новою трилогією "Лукас Арт" не приділяли багато уваги високій якості ігор, що виходили з-під її крила. Реліз показав, що від "Батлфронта" не варто чекати чогось цікавого в технічному плані. Крім того, сюжетна кампанія виявилася досить сухий і не цікавою — багато були засмучені відсутністю дійсно цікавих квестів, а також погано продуманим штучним інтелектом.


Гра "Зоряні війни": антологія, проходження
Але, незважаючи на це, "Зоряні війни: Батлфронт" змогли отримати статус самої продаваної гри по цій франшизі того року. Спроба наслідувати "Батлфилду 1943" спрацювала, нехай і не зовсім ідеально — люди з задоволенням грали в онлайні, де були знайомі локації і велика кількість захоплюючих і епічних битв. Гравці могли приймати будь-яку з чотирьох існуючих сторін: вони могли приєднатися до Імперії або повстанцям, до Республіці або до сепаратистам.

"Стара Республіка"

Наступна гра з "Зоряним війнам" з нашого списку була випущена в популярному жанрі ММОРПГ. В момент релізу їй вдалося отримати любов і визнання більшої частини аудиторії. Після її успішного запуску послідували численні нагороди, велика кількість підписників та інші досягнення. Однак незабаром, як таке відбувається з більшістю успішних проектів, "Стару Республіку" почали наздоганяти невдачі. Не можна сказати, що дана гра заслужила нахлынувшего на неї спаду інтересу та активності аудиторії. "Стара Республіка" була і досі залишається дуже красивою і глибокою ММОРПГ, яка змогла залучити в співтовариство Star Wars багато нових шанувальників. Грі вдалося витримати здоровий баланс між простими забігами на мобів і цікавими пригодами. У кожного класу є своя сюжетна лінія, при цьому всі супутні ролики повністю озвучені. Немає ніякого сумніву, що головний козир "Старої Республіки" полягав саме в добре продуманому сценарію і уваги до персонажів.
Гра "Зоряні війни": антологія, проходження

Lego Star Wars

Переходимо до 3 грі з "Зоряним війнам" з нашого списку. 2005 рік став новим початком для серії "Лего", яка змінила своє типове напрям у бік популярного кіно. Переробки таких франшиз, як "Гаррі Поттер", "Пірати Карибського моря", "Пригоди Індіани Джонса" і ін., змогли знайти свою нішу і стали досить популярні в ігровій індустрії. Не обійшло стороною і всесвіт Star Wars. Частина антології "Лего Зоряні війни" вийшла у світ прямо перед прем'єрою фільму "Помста ситхів", ставши фактичним переказом нової трилогії. У ній знайшлося місце для кооперативного екшену і аркадного платформера. Гра змогла похвалитися не тільки гідною графікою, але і захоплюючий геймплей, підходить для аудиторії різного віку.

Star Wars: Енгрі Бердс

Чергова гра з антології, яка на цей раз є оригінальним спін-оффом популярної серії Angry Birds. На цей раз злим пташкам вручили бластери і світлові мечі, з допомогою яких вони атакують імперських свиней. Історія бере початок на планеті Татуїн, а потім переміщається на справжню Зірку Смерті. Крім цього, в гру було додано ще додаткова локація, яка вийшла разом з аддоном "Шлях джедая". У Angry Birds Star Wars додали багато цікавих фішок і свіжих ідей. У грі оновили фізику, приділили увагу музичної складової і, звичайно ж, не забули про нетлінну механіку ігрового процесу. Загалом, "Зоряні Війни: Енгрі Бердс" — це приємний кросовер між двома популярними всесвітами, який здатний захопити вже з перших хвилин.
Гра "Зоряні війни": антологія, проходження

"Неприборкана сила"

Пролог наступної гри з антології "Зоряних воєн" у свій час зібрав багато похвали від захопленої аудиторії. В ньому гравцям показували самого Дарта Вейдера, який прогулювався по зелених коридорах і зносив у прірву сотні супротивників за раз, використовуючи при цьому лише одну Силу. Все це дійство супроводжувалося вражаючими сценами і пристойною часткою пафосу. Після цього гра представила ще одного персонажа-учня Вейдера — Старкіллера.
Ігровий процес "Неприборканої сили" у жанрі спрощеного слешера. Він здатний подарувати користувачеві почуття непереможності, при цьому аніскільки не зменшуючи отримується від процесу задоволення. Гра, як і будь-який інший слешер, наповнена надлишком ефектних сцен: тут можна закидати своїх ворогів у вікна, змушувати їх безсило парити у відкритому космосі і, звичайно ж, використовувати на повну свою Силу.

"Академія для джедаїв"

Про цьому місці однойменної гри розповідалося ще в грі-попередниці. Академія для джедаїв стала місцем, з яким була пов'язана історія нехорошого культу і одного могутнього артефакту. На жаль, сюжетна лінія нової гри вийшла досить "дірявим", щоб викликати багато непорозумінь під час проходження.
Гра "Зоряні війни": антологія, проходження
Якщо виключити з уваги цю недоробку, то в цілому "Академія для джедаїв" продовжила традицію захоплюючих ігор по всесвіту Star Wars. Геймплей вийшов стрімким і захоплюючим, а додаткова "прив'язка" до персонажа реалізується за рахунок додаткових можливостей вибору статі, раси, одягу та світлового меча.

Republic Commando

Гра змогла виділитися на фоні інших конкурентів за рахунок небанального жанру — тактичного шутера від першої особи. Гравець завжди знаходився в супроводі кількох напарників, які виконують різні накази і надають велику допомогу під час боїв. Незважаючи на дух казуальности, Republic Commando вийшла досить бодренькой, щоб захопити на довгі години проходження. Це далеко не ідеальна гра в антології, однак вона обов'язково припаде до смаку всім шанувальникам Star Wars.

Knights of the Old Republic

Внесок, який зробила ця гра в розвиток жанрав РПГ, просто неоціненний. Без неї не було б таких великих і популярних проектів, як "Массс Ефект" або тієї ж "Старої Республіки". Рольовики знайшли неймовірну свободу дій, кожне з яких вело до певних наслідків. У них з'явилася можливість досліджувати опрацьовану всесвіт, зайнятися виконанням оригінальних квестів і стати частиною розвивається чудового сценарію.
Гра "Зоряні війни": антологія, проходження
Темна і світла сторони Сили могли легко принадити до себе будь-якого героя, однак остаточний шлях міг вибрати сам гравець — він будувався на основі прийнятих складних рішень, що зустрічаються в процесі гри. Шанувальники оригінальної саги також не залишилися осторонь. Для них було підготовлено багато несподіваних подій, які розкривають деталі сюжету, події до атаки клонів. Ігри антології "Зоряні війни", нарешті, змогли зайняти гідне місце в каноні.

Battlefront II

Завершуємо наш сьогоднішній список останньою частиною "Батлфронта", чий реліз відбувся в листопаді 2017 року. На сьогоднішній момент це остання гра з серії "Зоряних воєн", яка одночасно з цим є продовженням свого попередника. Це все такий же багатокористувацький шутер, однак з декількома значними змінами. По-перше, у другому "Батлфронте" з'явився довгоочікуваний синглплеер, який представляє абсолютно нову героїню по імені Іден Версио. Під її керівництвом знаходиться елітне імперське підрозділ штурмовиків, відоме як "Інферно". Після того, як була знищена друга Зірка смерті Версио відправляється назустріч захоплюючим подорожей, які охоплюють сюжетний проміжок між шостою та сьомою частинами саги. У гравців з'явиться шанс зустрітися з Йодой, Дартом Молом, Кайло Реном і навіть з самим Люком Скайуокером.
Гра "Зоряні війни": антологія, проходження
Звичайно ж, "Батлфронт" не обійшовся і без багатокористувацького режиму. У ньому охоплюється все протистояння між силами джедаїв і Імперії.

Популярі новини
Загрузка...