Як закачати "ГТА 5": інструкція по установці і опис

199 0 Новини високих технологій

Одна з найуспішніших і культових комп'ютерних ігор в світі дуже довго добиралася до кожної нової платформи. У 2013 році GTA 5 вийшла на консолях старого покоління, до яких належать PS 3 і XBOX 360. Це була класична частина серії від третьої особи, але з трьома головними дійовими особами. Таке гучне поява творіння Rockstar Games відноситься вже до сучасних консолей і ПК. Творці пообіцяли гравцям оновлену графіку і вигляд від першої особи. На персональних комп'ютерах GTA 5 вийшла просто чудовою. Але вже кілька років минуло з релізу гри на ПК, а її загальний вік налічує більше 5 років. Прийшла пора перебиратися і на мобільні платформи. Зовсім недавно ощасливили власників Android - вони можуть закачати "ГТА 5" на свої пристрої. Ще неофіційно і не в повній версії, але вже великий крок до порту на смартфони. Розглянемо процедуру встановлення та сама наповнення мобільної версії.


Як закачати "ГТА 5": інструкція по установці і опис

Де завантажити "ГТА 5" на смартфон?

Варто відразу заявити, що проект не слід шукати в офіційному магазині додатків Play Market. Оскільки це всього лише частина гри, її потрібно встановлювати обхідним шляхом через APK-файл. При скачуванні установника гри користуйтеся тільки перевіреними ресурсами, які спеціалізуються на програмах для "Андроїда". Завантажений файл перевіряйте за допомогою антивірусної програми. Якщо ви завантажили інсталятор гри на комп'ютері, то вам потрібно перекинути його на смартфон. Для цього підключіть мобільний пристрій за допомогою USB-кабелю в якості накопичувача і перенесіть файл APK. У тому випадку, якщо у вас вийшло закачати "ГТА 5" на телефоні через мобільний браузер, ця дія не потрібно.
Як закачати "ГТА 5": інструкція по установці і опис

Як встановити?

Тепер переходимо до процедури інсталяції. Щоб скористатися файлом, який лежить на внутрішньому накопичувачі смартфона на "Андроїд", вам потрібно файловий менеджер. Завантажити його можна безкоштовно Play Market. Одним з популярних і зручних менеджерів є ES Провідник.


З його допомогою ми заходимо в директорію накопичувача і знаходимо файл APK, який встановить "ГТА 5". Якщо при включенні установка не починається, а смартфон посилається на неможливість інсталяції з невідомих джерел, вам потрібно поміняти налаштування смартфона:
 • Відкрийте меню настройок смартфона/планшета.
 • Зайдіть в розділ "Безпека".
 • Знайдіть параметр "Невідомі джерела" і увімкніть його. Після натискання на пункт підтвердіть дію.
 • Тепер на смартфон можна встановлювати сторонні додатки та ігри (не з магазину Play Market). Знову відкриваємо папку, в яку вийшло закачати "ГТА 5", і запускаємо інсталятор у форматі APK. Залишається дочекатися моменту, поки програма повністю распакуется на ваш пристрій. Як і у випадку з будь-яким іншим додатком або грою, після інсталяції на робочому столі і в меню смартфона з'явиться ярлик з назвою гри.
  Як закачати "ГТА 5": інструкція по установці і опис

  Що вас чекає?

  Дана версія не є повноцінною грою, яку ви звикли спостерігати на екранах комп'ютерів або телевізорів з підключеними консолями. Справа в тому, що перенесенням на мобільну платформу займатися ще довго, а готова частина відкритого світу не до кінця завершена. У грі представлений один район міста Лос-Сантос і можливість пограти за одного з трьох ключових персонажів - Франкліна. Гравець може покататися на його особистому автомобілі, оглянути околиці, інших жителів мегаполісу. Також у даній версії доступна частина початкових місій, проте дістатися навіть до третини сюжетної лінії не вийде.
  Об'єктивно порадувати гравця зможе графіка. Мобільний варіант хоч і виглядає набагато гірше старших версій на ПК і консолі нового покоління, але вже знаходиться на одному рівні з графікою на PS 3 і XBOX 360.
  Як закачати "ГТА 5": інструкція по установці і опис

  Як завантажити на ПК?

  Якщо вам потрібна повноцінна гра, то поки неможливо закачати "ГТА 5" на смартфон в тому вигляді, в якому вона була випущена на персональних комп'ютерах. У випадку з грою на ПК ситуація сильно спрощується. У вас є два варіанти: купити ліцензію в магазині Steam або закачати "ГТА 5" на комп'ютер безкоштовно з допомогою торрент-трекерів. Пам'ятайте, що у другому варіанті ви будете позбавлені мультиплеєра GTA Online. Якщо вам важлива кооперативна складова, то обов'язково придбайте ліцензію. Steam часто проводить розпродажу, в ході яких можна придбати за дану гру зовсім низькою ціною. Залишається тільки чекати і сподіватися, що випущена демоверсія GTA 5 на насправді розробляється самими Rockstar Games і буде доведена до фінальної стадії найближчим часом.

  Популярі новини
  Загрузка...