Новини високих технологій
» » Мінімальні і рекомендовані L A Noire системні вимоги

Мінімальні і рекомендовані L A Noire системні вимоги

18-02-2018, 19:32
470
L A Noire - проект від компанії Rockstar в жанрі інтерактивного детектива і екшену від третьої особи у відкритому світі. Розробники пішли на експеримент і відступили в бік від звичної концепції ДТА - вибухи, погоні, бездумні вбивства. Тепер на передній план виходять розслідування, реалістичні допити і шикарна атмосфера США повоєнних років. Якщо вас зацікавила дана гра, то обов'язково ознайомтеся з системними вимогами L A Noire на PC в даній статті.

Про чим гра?

Якщо ви зібралися дізнатися технічні вимоги, то спочатку ознайомтеся з коротким описом. Вам належить пограти за детектива Коула Фелпса, який тільки що повернувся з війни і намагається влаштувати своє життя. Під час проходження ви розслідуєте різні злочини, які в підсумку складаються в одну загальну картину. Геймплейна складова ділиться на дві частини - допити і все інше. У першій вам доведеться ставити запитання героям і в залежності від реакції (емоції, міміка, інтонація) розвивати тему або робити висновки про персонажа. Інша частина - це практично GTA. Ви їздите по місту у вільному режимі, виконуючи додаткові завдання. Але з однією умовою: ви - слуга закону, тому заворушення і вільні перестрілки не заохочуються грою.


Сюжетна лінія поділена на акти, в кожному з яких головний герой працює у різних поліцейських відділах. З-за цього змінюється спрямованість розслідуваних справ. Весь геймплей протікає так. Ви отримуєте завдання від начальства, їдете на місце злочину, вислуховуючи діалог героя з напарником, що шукаєте доказу, опрашиваете підозрюваних, ловіть злочинця або садите за грати невинну людину. У другій половині гри пропонують спостерігати за подіями від імені іншого персонажа - колишнього товариша по службі Коула Фелпса.

Технічна частина гри

Розробка гри велася досить довго, тому технічні параметри гри постійно змінювалися в кращу сторону. Якщо геймерів з консолями системні вимоги L A Noire не хвилювали зовсім, то гравців на персональних комп'ютерах це питання цікавило. Творці використовували унікальну для свого часу технологію захоплення особи реальної людини. Емоції і дії актора оцифровывались і переносилися вже в гру. Також у проекті присутній повністю відкритий місто зі свободою дій. Незважаючи на настільки складну реалізацію, дана гра спокійно запускається на будь-якому комп'ютері з середньою конфігурацією. Навіть на момент релізу мінімальні і рекомендовані системні вимоги L A Noire були досить щадними порівняно з іншими ААА-проектами.


Мінімальна конфігурація

Щоб пограти в L A Noire на низьких налаштуваннях якості графіки, вам знадобиться наступна конфігурація комп'ютера: 2-ядерний процесор Інтел або АМД з частотою 22 ГГц. Відеокарта Nvidia або Radeon з 512Мб відеопам'яті на борту. Мінімум 2 Гб оперативної пам'яті. 16 Гб місця на жорсткому диску для інсталяції. Звукова плата з підтримкою DirectX 9. В цьому випадку ви зможете спокійно пограти в L A Noire на низьких налаштуваннях графіки. До речі, візуально гра слабо змінюється, навіть якщо виставляти якість зображення на найвище. В основному всі зміни відносяться до тіней, дальності промальовування міста та об'єктів і т. д.

Рекомендована конфігурація

Тепер розглянемо системні вимоги L A Noire для ігри на максимальних налаштуваннях якості графіки. У цьому випадку необхідний персональний комп'ютер з наступним "залізом": 4-ядерний процесор Інтел або АМД з частотою 32 ГГц. Відеокарта з 1 Гб пам'яті на борту від виробника Nvidia або AMD. 8 Гб оперативної пам'яті. 16 Гб для установки на вінчестер. Підтримка DirectX 9. В обох випадках персональний комп'ютер має працювати під керуванням операційної системи Windows Vista Service Pack 1 або новіше.

Перевидання

У 2017 році компанія випустила перевидання оригінальної LA Noire. Проект був випущений, на жаль, тільки на консолях нового покоління PlayStation 4 і XBOX One. До персональних комп'ютерів, як стверджують розробники, перевидання не добереться. Тому системні вимоги L A Noire для нової версії так і не з'явилися в мережі.

VR-версія

Якщо перевидання обійшло персональні комп'ютери, то версія для шоломів віртуальної реальності відвідала цю ігрову платформу. Її можна придбати в офіційному магазині Steam. Крім того, що для неї вам знадобиться шолом HTC Vive, піднялися і системні вимоги L A Noire на ПК. Для мінімальних налаштувань знадобиться наступна конфігурація: процесор Intel Core i74790K або аналогічний від AMD; мінімум 8 Гб оперативної пам'яті; відеокарта з 6 Гб пам'яті на борту; 18 Гб для установки на жорсткий диск. Для геймплея на максимальних налаштуваннях знадобиться більш потужна система: процесор Intel Core i76700K або аналог від компанії AMD; 16 Гб оперативної пам'яті; відеокарта Nvidia GeForce 1080 з 8 Гб пам'яті; 18 Гб для установки на вінчестер. В обох випадках система повинна підтримувати DirectX 11 і працювати на ОС Windows 8 на 64 біта або новіше. Комп'ютерна гра LA Noire "живе" досі, незважаючи на свій вік. З 2011 року пройшло вже 7 років, але перевидання і оновлені варіанти випускаються і зараз. А проект для віртуальної реальності ще більше пожвавило гру і співтовариство, оскільки пропонує абсолютно новий досвід і занурення в світ розслідувань від першої особи.
Цікаво по темі
Всі системні вимоги для Assetto Corsa
Всі системні вимоги для Assetto Corsa
Assetto Corsa – комп'ютерна гра в жанрі автомобільного симулятора, яка була розроблена італійською студією. Реліз проекту відбувся в 2014 році на
Гра "Доту 2": системні вимоги
Гра "Доту 2": системні вимоги
У сучасному світі багатокористувацькі комп'ютерні ігри завоювали особливу популярність, так як інтернет-з'єднання ...
L. A. Noire: нескінченна синхронізація. Як виправити помилку?
L. A. Noire: нескінченна синхронізація. Як виправити помилку?
L. A. Noire - детективна гра, яка змогла залучити багатьох гравців. Але з її запуском нерідко виникають проблеми. У даній статті буде розказано про