Інструкція по "Відьмак 3": де знайти очей чудовиська?

143 0 Новини високих технологій

Питання про те, де знайти очей чудовиська в "Відьмак 3", турбує багатьох новачків, які почали знайомитися з системою крафта у цій дивовижній грі. Відкритий світ в даному проекті величезний, тому часто виникають труднощі з пошуком конкретного ресурсу. У даній статті присутня вся корисна інформація, пов'язана з оком чудовиська.

Проблеми з пошуками предмета

Щоб вирішити питання: "Де знайти очей чудовиська в "Відьмак 3"?", раз і назавжди слід знати важливий факт. Цей матеріал можна отримати за вбивство монстрів. Існує шанс, що в будь-якому трупі може виявитися потрібний ресурс. Вбивати монстрів доведеться в будь-якому випадку, але слід знати, що при розборі очей накеров, циклопів, главоглазов і бісів можна отримати також цей інгредієнт.


Інструкція по "Відьмак 3": де знайти очей чудовиська?
Саме тому користувачам потрібно пробігтися по точкам інтересу, позначені знаком питання на карті. Багато з них позначають гнізда накеров, які можна знищити бомбами. Попередньо слід провести зачистку місцевості, убивши всіх монстрів і зібравши лут. Вже після двох або трьох таких походів в інвентарі гарантовано накопичиться достатня кількість очей.

Навіщо потрібен ресурс

Тепер гравець знає, де взяти очей чудовиська в "Відьмак 3", але треба знати йому застосування. Розтрати цінних матеріалів не заохочуються, особливо на високих рівнях, де буде відчуватися їх регулярна нестача.
Інструкція по "Відьмак 3": де знайти очей чудовиська?
По ходу мандрів Геральту запропонують квести з перебуванням рецептів ведьмачих обладунків. Вони діляться по школах, кожна категорія екіпіровки володіє унікальним набором характеристик. Разом з бронею йдуть рецепти на мечі, вони також не обходяться без очі чудовиськ. Користувачеві доведеться витрачати їх при крафте сету обладунків і при поліпшенні, коли цього вимагатиме рівень героя. Саме тому спочатку краще запастися матеріалом при дослідженнях локацій і витрачати його тільки при необхідності.

Популярі новини
Загрузка...