Новини високих технологій
» » Хребець в «Терарії»: де можна здобути і для чого використовується?

Хребець в «Терарії»: де можна здобути і для чого використовується?

3-07-2018, 10:05
313
Хребець в «Терарії» є органічним матеріалом, який надалі активно використовується для приманки особливо небезпечних монстрів і створення потужного зілля. Тому важливість його фарма залишається на високому рівні, потрібно тільки уважно розглянути місця, де його можна отримати. Але для початку ми звернемо увагу на унікальність цього елемента.

Що це за предмет?

Як ми вже відзначили вище, хребець в «Терарії» має органічну основу і використовується в якості приманки. Користуватися ним можна як доведеться, але тільки за допомогою нього можна нарватися на Ктулху та інших безсторонніх створінь. Ви запитаєте, а в чому сенс? Все просто, змагатися з такими монстрами доведеться в будь-якому випадку, так як з них випадають важливі інгредієнти. Залишається тільки уважно розглянути створінь, які можуть допомогти вам добути зазначений ресурс. Про них ми поговоримо далі.


З якихось монстрів він видобувається?

Рецепти «Терарії» часом вимагають постійних битв. Даний випадок є яскравим прикладом того, що вам доведеться полювати на монстрів. У список видобутку увійшли наступні створення: Лицемонстр – покращене зомбі, яке може відкривати двері і високо стрибати. Будьте обережні, ворог досить сильний і небезпечний. Кримера – моторошне і неприємне створіння, яке нагадує багатоніжку. Але якщо ваш персонаж добре озброєний, то убити цього монстра не складе праці. Кривавий повзун – небезпечний і неприємний павук. Він швидко переміщається, може відновлюватися і завдає багато шкоди. Розібратися з ним можна прямим попаданням з лука. Летючий поганець – ще один небезпечний ворог, який може не тільки завдавати багато шкоди і проходити крізь стіни, але ще і використовувати невидимість. Обов'язково використовуйте «Зілля мисливця», щоб побачити цього монстра.
Битися доведеться довго і наполегливо, так як вороги досить небезпечні і непередбачувані. Єдиним місцем їх проживання є «Кримзона», де ви з легкістю зіткнетеся з цілою групою монстрів. Рекомендуємо добре підготуватися до цієї подорожі, так як інгредієнти для рецептів «Терарії», які випадають з них, вам будуть потрібні в будь-якому випадку. Що стосується самого хребця, то він випадає з імовірністю 33%, що, безсумнівно, радує, так як довго перебувати в такій оточенні - не саме краще проведення часу.


А якщо вам вдасться накопичити потрібні ресурси, не поспішайте радіти, так як важкі пригоди тільки починаються. Адже ми переходимо до питання щодо використання інгредієнта, а наскільки відомо, він застосовується для призову небезпечних ворогів.

Для чого можна використовувати?

Тепер розберемо основні напрямки стосовного того, що можна зробити з хребця в «Терарії». Як ми вже відзначали раніше, цей інгредієнт нагоді для призову, але це далеко не єдина функція. Тому відразу пропонуємо ознайомитися зі списком доступних дій: Кривавий хребет – досить страшний предмет, який застосовується виключно для призову Ктулху. Не варто сподіватися на те, що такий грізний монстр з'явиться цілком, так як доведеться боротися з його мозком. Для створення знадобиться кривавий або демонічний вівтар і хребці (15 шт.). Механічний черв'як – універсальна приманка, яка здатна викликати на бій самого Знищувача. Але не варто поспішати, спочатку потрібно створити орихалковую ковадло, зібрати хребці (6 шт.), душі ночі (6 шт.), а також знадобляться залізні або свинцеві злитки (6 шт). Зілля битви – цікавий предмет, який дозволяє влаштувати бійню. При використанні прискорює спавн монстрів на 50%, а також у два рази збільшує їх кількість. Використовувати подібну мікстуру краще добре підготовленому герою. Для створення доведеться відшукати алхімічний столик, знадобиться пляшка з водою (1 шт.), смерть-трава (1 шт.) і хребець (1 шт.).
Завдяки такому розширеному асортименту ви відкриєте для себе багато цікавих можливостей. Головне - бути до них готовим і домагатися успіху, незважаючи на всі складнощі.

Чому так важливий цей інгредієнт?

В якості висновку хотілося б відзначити важливість використання хребці (Vertebrae). Завдяки йому можна створити не тільки досить потужне і ефективне зілля, але і закликати рідкісних босів. Так, боротися з ними досить складно, але варто враховувати хороший лут у вигляді рідкісних ресурсів і предметів, а також велика кількість досвіду для прокачування. Якщо ви хочете швидко розвиватися і не знати кордонів у крафте, користуватися хребцями в «Терарії» доведеться в будь-якому випадку. Вашою перевагою в цьому випадку є можливість підготуватися до небезпечній битві. Пам'ятайте про ці нюанси і досягайте успіху.
Тепер ви володієте всією інформацією щодо хребця в «Терарії». Ви дізналися про місце спавна, монстрів, яких потрібно вбивати, і навіть про корисному ефекті у разі крафта. Залишилося скористатися всієї отриманої інформації і відкрити для себе безліч нових можливостей.
Цікаво по темі
Міфріл в «Террарии»: місце спавна і застосування
Міфріл в «Террарии»: місце спавна і застосування
Міфріл в «Терарії» з'явився порівняно недавно і став ще одним рідкісним ресурсом, який не так просто добути. А в чому полягає ця проблем і де
Ткацький верстат «Террарии»: рецепт створення і можливості
Ткацький верстат «Террарии»: рецепт створення і можливості
Ткацький верстат «Терарії» – спеціальний інструмент, який необхідний для створення самих різних матеріалів з м'якої тканини. Як його створити і який
Свинозомбі в Майнкрафт: невеликий огляд
Свинозомбі в Майнкрафт: невеликий огляд
Свинозомбі в "Майнкрафте" – досить небезпечний ворог, який може несподівано з'явитися прямо на фермі. Небезпечний це моб і де він мешкає? Який лут з
Як зібрати вогнемет в "Терарії"
Як зібрати вогнемет в "Терарії"
З виходом версії 1.1 у грі «Терарія» з'явилося нове зброю – вогнемет. Ця нестандартна далекобійна гвинтівка завдає шкоди полум'ям і вкрай ефективно
Види вихованців у «Терарії»
Види вихованців у «Терарії»
У «Терарії» вихованці стануть вашими вірними компаньйонами і допоможуть подолати всі труднощі подорожей по ігровому світу. В залежності від свого
Бос Скелетон в «Терарії»
Бос Скелетон в «Терарії»
Зіткнувшись з Скелетоном в «Терарії», ви зрозумієте, що таке справжні страждання. Цей товариш, мало того, що володіє значним запасом здоров'я, так ще