Як поміняти номер телефону "Стім": короткий посібник

278 0 Новини високих технологій

Диски поступово відходять у минуле і, як наслідок, магазини, які їх реалізують. На зміну їм приходять різні ігрові клієнти, такі як Origin, Gog, Blizzard, Steam і т. п. Останній підтримує величезну кількість ігор, від старих до нових, будучи самою великою ігровою платформою в світі. Велика кількість жанрів, внутрішньоігрові предмети, трансляції і Steam Workshop - все це робить клієнт незамінним на всіх робочих столах.

Навіщо потрібен номер телефону?

Перш ніж дізнатися, як змінити номер телефону в "Стім", необхідно розібратися, навіщо він взагалі потрібен. В першу чергу, із-за того, що при зломі аккаунта найпростіше вкрасти електронну пошту і змінити пароль. Як правило, шахраї доступ до мобільного телефону користувача не мають, тому в цілях безпеки і відновлення облікового запису - він життєво необхідний.


Мобільний телефон може допомогти відновити обліковий запис, якщо користувач:
 • Забув пароль.
 • Втратив доступ до електронної пошти.
 • Втратив доступ до мобільного аутентификатору.
 • Змінив мобільний пристрій.
 • Або аккаунт був зламаний.
 • Як поміняти номер телефону "Стім": короткий посібник
  Не варто забувати про те, що підбір рейтингових ігор, наприклад, в Dota 2 неможливий без підключення до системи Steam Guard. Також за допомогою мобільного додатку можна буде підтверджувати торгові операції і обміни.

  Як додати номер телефону?

  Звичайно ж, без його додавання, питання про те, як поміняти номер телефону "Стім", відпаде сам собою. Для цього знадобиться сам стім-клієнт або браузер. Використовуючи будь-який спосіб, необхідно увійти в потрібний обліковий запис. Потім натискаємо на кнопку "Про обліковий запис", шукаємо вікно "Контактна інформація". Відповідно, там же і прив'язуємо номер телефону. Якщо це вже було зроблено, користувач побачить "Управління номером".


  Як поміняти номер телефону "Стім": короткий посібник
  Після додавання номера на мобільний пристрій прийде смс-код. От і все. Тепер можна підключитися до системи Steam Guard для ще більшого захисту та користування певними функціями.

  Як поміняти номер телефону, прив'язаний до "Стимулювання". Кілька простих кроків.

  В управлінні номером телефону користувачеві будуть доступні деякі опції. В першу чергу, це буде зміна номера телефону. Також можна з цього вікна відправити смс з кодом підтвердження або видалити номер.
  Як поміняти номер телефону "Стім": короткий посібник
  Тут необхідно вибрати перший пункт. Далі знову ж буде вибір з 3 функцій щодо того, як змінити номер телефону в "Стім". Перша - ця зміна номера за допомогою смс-підтверджень. Для цього знадобиться доступ до старим номером. Також можна поміняти дані за допомогою мобільного аутентификатора.
  Як поміняти номер телефону "Стім": короткий посібник
  Але як поміняти номер телефону "Стимі", якщо ні старого? Тут можливі 2 варіанти. Або необхідно видалити старий номер телефону у відповідному вікні, або звернутися за допомогою до техпідтримку, яка допоможе відключити додаток. Можливо, знадобиться додатково підтвердити право володіння аккаунтом, якщо був втрачений доступ до електронної пошти. Підтримка також може допомогти з будь-яких виникли питанням щодо зміни даних.

  Висновок

  Мобільний телефон дає своєму власникові великий доступ до різних функцій Steam, наприклад, спілкування з друзями, здійснення операцій, доступ до магазину і спільноти далеко від комп'ютера. Крім віддаленого контролю за записом, з підключенням мобільного аутентификатора користувач посилює безпеку, так як, не маючи відповідної сім-карти, практично неможливо отримати доступ стороннім. Трапляються такі життєві ситуації, коли доводиться міняти контактні дані, тому таке питання, як змінити номер телефону в "Стім" або іншу персональну інформацію, легко вирішується за допомогою налаштувань клієнта, або зверненням в техпідтримку.

  Популярі новини
  Загрузка...