Докладно про те, як відв'язати номер від «Стима»

607 0 Новини високих технологій

В даному матеріалі ми розглянемо, як відв'язати номер телефону облікового запису «Стім». Сьогодні ця платформа пропонує різні шляхи захисту власного облікового запису.

Теорія

Докладно про те, як відв'язати номер від «Стима»
Щоб розібратися в питанні, як відв'язати номер від «Стима», слід знати, що ідентифікація в даній системі не обмежується зазначенням логіну, а також пароля. Реалізована можливість використання апаратної частини персонального комп'ютера. Таким чином, при спробі увійти в «Стимі» з іншого ПК користувачеві необхідно буде підтвердити, що він є власником профілю. Для цього на адресу користувача, прив'язаного до облікового запису, відправляється особливу лист. В ньому знаходиться код для активації входу.


Прив'язка до мобільного телефону також можлива, і вона є більш серйозною ступенем захисту. Дана процедура реалізується за допомогою аутентификатора Steam Guard. Багато користувачів, випробувавши на практиці дану захист, приходять до висновку, що вона дає мало користі. При цьому даний інструмент істотно ускладнює отримання доступу до аккаунту. Справа в тому, що код доступу необхідно вводити при кожному вході в обліковий запис. У результаті йде час. Тому багато користувачів приймають рішення про відключення даного виду захисту. Steam Guard потрібно тільки для облікових записів, які мають велику кількість ігор. Такі облікові записи коштують досить багато грошей. Якщо ж придбано всього кілька товарів, такі кошти не мають сенсу. Навряд чи зловмисники спробують зламати обліковий запис, щоб отримати до неї доступ.


Тому можете відключити Steam Guard, якщо ви активували даний засіб, проте не використовуєте його.

Інструкція

Докладно про те, як відв'язати номер від «Стима»
Переходимо безпосередньо до вирішення питання, як відв'язати номер від «Стима». При такому способі захисту на мобільному телефоні користувача, очевидно, встановлено програму Steam. Відключення аутентификатора робиться саме через нього. Таким чином, вирішити питання, як відв'язати номер від «Стима», без телефону практично неможливо. Отже, для досягнення результату запускаємо мобільний додаток. Для цього натискаємо відповідну піктограму. Коли додаток запускається, відкриваємо меню за допомогою кнопки у верхньому лівому кутку. Виберіть пункт під назвою Steam Guard. На телефоні відкриється однойменне вікно.

Завершення

Докладно про те, як відв'язати номер від «Стима»
Переходимо до фінального етапу вирішення питання, як відв'язати номер від «Стима». Натискаємо кнопку «Видалити аутентификатор». Після цього бачимо вікно підтвердження цієї дії. Натискаємо відповідну кнопку. Підтверджуємо видалення аутентификатора Steam Guard. Після цього виникне системне повідомлення. У ньому буде стверджують про успішне відключення аутентификатора. Тепер коди активації почнуть приходити на електронну пошту. Коли вирішено питання, як відв'язати номер від «Стима», рівень захисту облікового запису знизиться. Проте, якщо обліковий запис відсутні дорогі ігри, подібні дії можуть бути виправдані. Сподіваємося, що після прочитання даного матеріалу проблема з авторизацією в Steam буде вирішена.

Популярі новини
Загрузка...