Як в "Телеграм" видалити обліковий запис?

7458 0 Новини високих технологій

У сучасному світі популярним способом спілкування є відправлення повідомлень за допомогою спеціальних месенджерів. Одним з таких є додаток Telegramm, профіль якого прив'язується до номера телефону. Однак бувають випадки, коли номер змінюється, з-за чого необхідно в "Телеграм" видалити обліковий запис разом з листуванням або перенести його на інший телефон.

Як видалити Telegramm-аккаунт?

Причина бажання завершити спілкування через месенджер може бути будь-якою. І незалежно від неї в "Телеграм" видалити обліковий запис дуже просто - для цього навіть не потрібно мати встановлену програму. Досить мати доступ в інтернет і телефон з тією сім-картою, на яку зареєстрований профіль. Зайшовши на офіційний сайт Telegramm, необхідно перейти в розділ питань і відповідей - FAQ, де розташовується посилання на сторінку деактивації.


Як в "Телеграм" видалити обліковий запис?
Після введення номера телефону необхідно натиснути кнопку "Далі" і чекати приходу смс-повідомлення з кодом підтвердження, який слід ввести у який з'явився на екрані поле. Після завершення цієї операції будуть очищені всі логи профілю в "Телеграм". Видалити аккаунт можна, скориставшись функцією автоматичного очищення. Для цього слід зайти в настройки безпеки додатка, де в графі "Блокування облікового запису" потрібно визначити час, через який при відсутності активності в профілі аккаунт буде видалений.

Як поміняти номер телефону?

Іноді з-за зміни номера телефону користувачі намагаються скопіювати всі контакти та повідомлення в спеціалізоване сховище, щоб потім перенести їх на інший профіль, не знаючи, як поміняти аккаунт. У "Телеграмі" для таких випадків є спеціальна функція, що дозволяє в кілька кліків зробити зміну номера.


Як в "Телеграм" видалити обліковий запис?
Для цього необхідно зайти в розділ "Налаштування", де клікнути по номеру телефону облікового запису. У вікні буде запропоновано змінити номер з автоматичним перенесенням всіх чатів і контактів. Після підтвердження намірів користувачеві буде запропоновано ввести новий номер телефону, після чого залишиться лише вказати код підтвердження у поле.

Як відновити обліковий запис?

У разі втрати пароля для входу на свою сторінку деякі користувачі не можуть знайти спосіб того, як відновити акаунт у Телеграмі". А зробити це досить просто - достатньо мати під рукою пристрій з доступом в інтернет, а також телефон, за номером якого була проведена реєстрація. Зайшовши на сайт веб-доступу або відкривши програму, потрібно ввести номер телефону, на який прийде код авторизації. З допомогою нього і можна буде відновити доступ до свого профілю.
Як в "Телеграм" видалити обліковий запис?
Якщо ж акаунтом заволоділа стороння особа, то повернути собі одноосібний контроль над профілем, забезпечивши конфіденційність особистих контактів і листування, можна, не видаляючи профіль. Зайшовши в налаштування, необхідно перейти в закладку "Активні сесії", в якій вибрати пункт "Завершити всі інші сеанси". Після цього буде проведена деавторизация на всіх інших пристроях, за винятком використовується. Варто відзначити, що якщо в "Телеграм" видалити обліковий запис, то повернути листування та додані контакти буде неможливо.

Популярі новини
Загрузка...