Fallout 4: масло, опис компонента, способи видобутку

177 0 Новини високих технологій

У Fallout 4 масло - досить рідкісний інгредієнт, як і непотріб, в якому воно міститься. Далі буде докладно описаний процес створення олії з інших матеріалів, а також представлений список торговців, здатних впоратися з цим завданням.

Як отримати олію з мотлоху

Fallout 4: масло, опис компонента, способи видобутку
Отримати олію в Fallout 4 можна, якщо піддати розбору алюмінієву або звичайну каністру, паяльну лампу. Такі предмети можна зустріти в гаражі, на складі або в ангарі. Розбір цих предметів забезпечує тільки одну одиницю масла. Банки з фарбами теж містять в собі масло, але їх важче знайти. Такі предмети дають дві одиниці. На кухні будь-якого будинку можна виявити соняшникова олія, яке також є джерелом звичайного масла. Воно здатне дати цілих три одиниці сировини. Мило і запальнички теж можуть забезпечити по одній штуці. Рідкісними носіями олії вважаються ліхтарі і паливо для Містера Помічника. Повна маслянка, як та порожня, теж є носієм шуканого об'єкта, тому не варто їх виключати з пошуку.

Видобування олії з допомогою мастильно-охолоджуючої рідини

Fallout 4: масло, опис компонента, способи видобутку
Така рідина в Fallout 4 є ідеальним джерелом масла, а створити її буде простіше простого, так як компоненти, необхідні для її приготування, можна знайти де завгодно. Ось список інгредієнтів для створення мастильно-охолоджуючої рідини:


 • Кістки в кількості 8 штук.
 • Дві одиниці кислоти.
 • Вода, тільки очищена - дві штуки.
 • Три штуки сталі.
 • Найскладніше - пошук кісток, так як їх в грі просто так у продавців не купити. Щоб їх здобути, потрібно обшукувати трупи таких представників фауни, як браміни, кротокрысы і кігті смерті. Їх зуби, черепа і лапи здатні забезпечити гравця необхідною кількістю кісток. Ще в поселеннях супермутантів можна виявити мішки з м'ясом, в яких іноді бувають людські кістки і багато інших бонусів, на зразок кришок або патронів. Що стосується кислоти, то її можна добути з миючого засобу "Абраско", якого повно на теренах Співдружності. Також речовини, що містять кислоту, можна придбати у продавців в розділі "Мотлох", вони знадобляться, щоб отримати олію в Fallout 4.


  Найдоступнішою складовою для створення мастильно-охолоджуючої рідини є очищена вода. Для самостійного видобутку води знадобиться встановити кілька очисних установок, які будуть забезпечувати гравця необхідною сировиною. Забрати шуканий об'єкт можна в майстерні поселення. Якщо гравець вирішив піти іншим шляхом, минаючи будівельний режим, то торговці з радістю розлучаться з водою за кілька кришок. Останнім інгредієнтом виступає сталь, якій на Пустищах в надлишку. Її можна добувати шляхом розбору різного матеріалу в режимі будівництва. Ще сталь можна закуповувати партіями у певних торговців. Зібравши всі елементи, можна приступати до створення мастильно-охолоджувальної рідини, щоб добути масло в Fallout 4.

  Купівля у продавців

  Fallout 4: масло, опис компонента, способи видобутку
  Де масло в Fallout 4 можна просто купити? У продавців. Існує три поселення, в яких здійснюється реалізація даного продукту. Це Добросусідство, Сэнкчуари і Притулок 81. Можна піти іншим шляхом і ввести консольну команду в Fallout 4. ID масла - 001BF732.

  Популярі новини
  Загрузка...