Проводка Fallout 4. Де знайти проводку в Fallout 4?

530 0 Новини високих технологій

Життя в постъядерной пустки важка, і досить часто гравці "Фоллаут 4" стикаються з нестачею тих чи інших матеріалів, необхідних для створення корисних речей. Одним з таких предметів є проводка. Fallout 4 пропонує своїм фанатам безліч способів знайти цей корисний предмет. Про всі методи пошуку ви дізнаєтеся з цього гайда.

Проводка Fallout 4. Де знайти проводку в Fallout 4?

Для чого потрібна проводка?

Fallout 4 – гра, в якій вам належить створити безліч енергоспоживаючих предметів, наприклад, турелей і об'єктів харчування для поселень. Також проводка необхідна практично для всіх електричних приладів. Крім того, без цього корисного матеріалу неможливий ремонт і модифікація деяких елементів силовий броні. Так що приготуйтеся до того, що вам досить часто знадобиться проводка. Fallout 4 багата місцями, де можна дістати цей цінний предмет, і про всіх способах видобутку ви дізнаєтеся далі.


Де знайти проводку в Fallout 4?

Найпростіший спосіб видобутку цього матеріалу – це купівля у торговців. Купити цей предмет партіями від 25 до 50 штук можна у таких персонажів, як:
 • Дейзі – продавець мотлоху в локації "Добросусідство".
 • Алекс Комбс, якого можна знайти в притулок 81.
 • Карла Урна – мандрівний торговець речами від Інституту.
 • Технік Тому - продавець «Підземки».
 • Проктор Тиган - персонаж «Придвена».
 • Крім того, іноді можна знайти цей предмет у будь-якого мандрівного торговця. Так що не лінуйтеся заглядати в усі пропозиції зустрінутих вами продавців.

  Розбір мотлоху

  Звичайно, ціна такої покупки буде досить висока, і вам доведеться заплатити чимало кришок за партію товару. Набагато дешевше і вигідніше скуповувати або знаходити мотлох, що містить такий цінний предмет, як проводка. Fallout 4 дозволяє отримати цей матеріал з поліпшеною карти наведення, плитки, вентиляторів, телефонів і будь-який інший старої електроніки.
  Проводка Fallout 4. Де знайти проводку в Fallout 4?
  Крім того, отримати цей матеріал можна при розборі ліхтарних стовпів, яких в надлишку в будь-якому поселенні. При цьому з кожної штуки мотлоху ви зможете добути дві проводки. Для того щоб отримати цей предмет, вам знадобиться відправитися в будь дружнє до вас поселення, і за допомогою панелі управління притулком розібрати непотріб на складові. Як це зробити? Діставшись до майстерні, відкрийте за допомогою клавіші «V» меню верстата. Далі виділіть мотлох і перенесіть його в інвентар за допомогою «Т». Після цього гра автоматично розбере всі речі на складові і додасть їх у ваш рюкзак. Таким чином, ви ніколи не будете відчувати брак цього матеріалу.


  Використання чітів

  Звичайно, такий метод видобутку матеріалів не особливо вітається у геймерів, які люблять чесну гру. Але якщо ви не хочете морочитися з пошуками або обшукали всю округу, але так і не знайшли цінний предмет, то можете скористатися консольними командами гри Fallout 4. Чіт-коди на проводку дозволять вам миттєво додати в свій рюкзак нескінченне число будь-яких матеріалів, в тому числі і проводки.
  Проводка Fallout 4. Де знайти проводку в Fallout 4?
  Для цього перейдіть в консоль, відкривши її клавішею «~». Далі вам необхідно прописати наступну команду: player.additem F N, де F – це код предмету, а N – кількість. Код проводки – 0006907b. Після цього у вашому інвентарі з'явиться весь замовлений матеріал.

  Популярі новини
  Загрузка...