Новини високих технологій
» » Проводка Fallout 4. Де знайти проводку в Fallout 4?

Проводка Fallout 4. Де знайти проводку в Fallout 4?

30-12-2016, 11:54
868
Життя в постъядерной пустки важка, і досить часто гравці "Фоллаут 4" стикаються з нестачею тих чи інших матеріалів, необхідних для створення корисних речей. Одним з таких предметів є проводка. Fallout 4 пропонує своїм фанатам безліч способів знайти цей корисний предмет. Про всі методи пошуку ви дізнаєтеся з цього гайда.

Для чого потрібна проводка?

Fallout 4 – гра, в якій вам належить створити безліч енергоспоживаючих предметів, наприклад, турелей і об'єктів харчування для поселень. Також проводка необхідна практично для всіх електричних приладів. Крім того, без цього корисного матеріалу неможливий ремонт і модифікація деяких елементів силовий броні. Так що приготуйтеся до того, що вам досить часто знадобиться проводка. Fallout 4 багата місцями, де можна дістати цей цінний предмет, і про всіх способах видобутку ви дізнаєтеся далі.


Де знайти проводку в Fallout 4?

Найпростіший спосіб видобутку цього матеріалу – це купівля у торговців. Купити цей предмет партіями від 25 до 50 штук можна у таких персонажів, як: Дейзі – продавець мотлоху в локації "Добросусідство". Алекс Комбс, якого можна знайти в притулок 81. Карла Урна – мандрівний торговець речами від Інституту. Технік Тому - продавець «Підземки». Проктор Тиган - персонаж «Придвена». Крім того, іноді можна знайти цей предмет у будь-якого мандрівного торговця. Так що не лінуйтеся заглядати в усі пропозиції зустрінутих вами продавців.

Розбір мотлоху

Звичайно, ціна такої покупки буде досить висока, і вам доведеться заплатити чимало кришок за партію товару. Набагато дешевше і вигідніше скуповувати або знаходити мотлох, що містить такий цінний предмет, як проводка. Fallout 4 дозволяє отримати цей матеріал з поліпшеною карти наведення, плитки, вентиляторів, телефонів і будь-який інший старої електроніки.
Крім того, отримати цей матеріал можна при розборі ліхтарних стовпів, яких в надлишку в будь-якому поселенні. При цьому з кожної штуки мотлоху ви зможете добути дві проводки. Для того щоб отримати цей предмет, вам знадобиться відправитися в будь дружнє до вас поселення, і за допомогою панелі управління притулком розібрати непотріб на складові. Як це зробити? Діставшись до майстерні, відкрийте за допомогою клавіші «V» меню верстата. Далі виділіть мотлох і перенесіть його в інвентар за допомогою «Т». Після цього гра автоматично розбере всі речі на складові і додасть їх у ваш рюкзак. Таким чином, ви ніколи не будете відчувати брак цього матеріалу.


Використання чітів

Звичайно, такий метод видобутку матеріалів не особливо вітається у геймерів, які люблять чесну гру. Але якщо ви не хочете морочитися з пошуками або обшукали всю округу, але так і не знайшли цінний предмет, то можете скористатися консольними командами гри Fallout 4. Чіт-коди на проводку дозволять вам миттєво додати в свій рюкзак нескінченне число будь-яких матеріалів, в тому числі і проводки.
Для цього перейдіть в консоль, відкривши її клавішею «~». Далі вам необхідно прописати наступну команду: player.additem F N, де F – це код предмету, а N – кількість. Код проводки – 0006907b. Після цього у вашому інвентарі з'явиться весь замовлений матеріал.
Цікаво по темі
Fallout 4: болт (де взяти, навіщо він потрібен)
Fallout 4: болт (де взяти, навіщо він потрібен)
Життя в світі після ядерної війни пов'язана не тільки зі всілякими небезпеками. Досить часто при проходженні гри Fallout 4 російська озвучка якої
Рідкісні ресурси в грі Fallout 4. Алюміній: як і де знайти корисні поради і чит-коди
Рідкісні ресурси в грі Fallout 4. Алюміній: як і де знайти корисні поради і чит-коди
Алюміній - не такий вже рідкісний ресурс, але він необхідний для створення і поліпшення більшості видів зброї, броні, а також незамінний у
Що робити, якщо в Fallout 4 не видно замок і шпильку при зломі?
Що робити, якщо в Fallout 4 не видно замок і шпильку при зломі?
Багато гравці стикаються з однією проблемою в грі Fallout 4: не видно замок і шпильку при зломі. Це досить неприємна ситуація, адже якщо не відкрити
АРК: консольні команди і особливості гри
АРК: консольні команди і особливості гри
На самому початку вам буде запропоновано створити свого персонажа, а також спаун. Коли ви зайдете в гру АРК, відразу консольні команди будуть
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Fallout: Shelter – це відмінна мобільна стратегія, створена за мотивами всесвіту Фоллаут. Тут вам належить спробувати себе в ролі доглядача притулку.
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Вивчаючи постъядерную пустку Fallout 4 гравці часто стикаються з нестачею того чи іншого будівельного матеріалу. Вся справа в тому, що для розвитку