Всі способи видобутку карабіна Гаусса в Fallout 4

223 0 Новини високих технологій

Карабін Гаусса в Fallout 4 – одна з смертоносних снайперських гвинтівок гри. Це зброя завдає найбільшої шкоди за один постріл. До того ж його можна модифікувати і поліпшити. У цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся, як і де можна обзавестися потужної гвинтівкою.

Всі способи видобутку карабіна Гаусса в Fallout 4

Де взяти карабін Гаусса в Fallout 4

Потужна гвинтівка видобувається в грі кількома способами. Насамперед її можна вкрасти в локації «Придвен». Але для цього потрібно зламати складний термінал на вході в магазин або відкрити замок рівня «Майстер» на сейфі. Якщо у вашого героя хороші відносини з Братством, то киньте гранату у кімнату з гвинтівкою. Якщо пощастить, то вітрина розіб'ється, і ви підберете зброю без злому.


Знайти карабін Гаусса в Fallout 4 можна при виконанні місії «Битва за Банкер-Хілл». У деяких випадках зброя підбирається з тіл убитих солдатів Братства та їх противників. Але обшукувати полеглих слід дуже швидко. Інакше гвинтівку заберуть NPC, які оперативно забирають предмети з тіл убитих.
Всі способи видобутку карабіна Гаусса в Fallout 4
Роздобути унікальний карабін Гаусса в Fallout 4 «В останню хвилину» можна у Ронні Шоу – торговця фракції Минитмены. Така гвинтівка володіє стандартними властивостями, до того ж завдає на 50% більше уронов кінцівок. Але доступна для покупки вона стане лише після проходження завдання «Старі гармати». Гвинтівку можна купити, але для цього доведеться прокачати героя до 25-го рівня. Снайперку продають такі персонажі:
 • Торговець локації «Добросусідство» KL-E-0.
 • Веселий Ларрі, якого можна зустріти у випадковому місці Пустки.
 • Торговець ринку Ядер-Тауна Аарон Корбетт.
 • Така покупка обійдеться в чималу суму. Якщо не хочете витрачати монети, то поспішайте досягти 35-го рівня. Після цієї позначки карабіна Гаусса можна знайти в будь-якій локації Пустки. І також цією зброєю будуть озброєні всі агенти фракції «Підземка», яких доведеться знищувати при виконанні повторюваних місій «Таємне стане явним» і «На сторожі товару».


  Робимо гвинтівку самостійно

  Подібний спосіб видобутку карабіна Гаусса в Fallout 4 доступний після установки доповнення Пристосуваннями Workshop. Тоді створити гвинтівку можна в Кузні важкої зброї і Терміналі. Крім того, для виготовлення потрібні такі компоненти:
 • Клей – 15 шт.
 • Проводка – 4 шт.
 • Ядерний матеріал – 2 шт.
 • Алюміній – 14 шт.
 • Болт – 15 шт.
 • Пружина – 4 шт.
 • Дерево – 8 шт.
 • Сталь – 3 шт.
 • Сріблясті – 2 шт.
 • Щоб зібрати всі компоненти, доведеться довго бігати по Пустки або витратити чимало золота. І нетерплячим варто дізнатися, як добути гвинтівку простим і дешевим способом. Про нього піде мова в наступній главі.
  Всі способи видобутку карабіна Гаусса в Fallout 4

  Код на карабін Гаусса в Fallout 4

  Якщо немає бажання вивчати локації і виконувати квести і хочеться відразу отримати це забійне зброю, то можна скористатися чітами. Звичайно, це не самий чесний варіант, але все ж і він допомагає роздобути гвинтівку. Щоб стати володарем потужного зброї, запустіть ігрову консоль за допомогою клавіші «~». У полі пропишіть наступну фразу: player. additem 000d1eb0 1. Після цього у вашому меню з'явиться оптичний карабін Гаусса Fallout 4. Врахуйте, що боєзапас карабіна швидко виснажується. Тому, щоб не залишитися без патронів в відповідальний момент, скористайтесь чітами для боєприпасів. Для цього введіть в консолі наступну комбінацію: player. additem 0018ABDF (кількість). Тоді ваш боєзапас буде відновлено, і ви продовжите подорож по Пустки.

  Популярі новини
  Загрузка...