Новини високих технологій
» » Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації

Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації

7-11-2016, 11:20
731
Вивчаючи постъядерную пустку Fallout 4 гравці часто стикаються з нестачею того чи іншого будівельного матеріалу. Вся справа в тому, що для розвитку персонажа необхідно активно покращувати зброю і броню, а також будувати поселення. І досить часто без цих дій неможливе подальше проходження гри Fallout 4. Клей – один з найбільш затребуваних матеріалів, при цьому добути його в потрібних кількостях досить важко.

Навіщо потрібен клей?

Цей будівельний ресурс знадобиться в дуже великих кількостях. Адже без нього неможливо поліпшити деякі види зброї, броні. Крім того, клей необхідний при будівництві і поліпшенні будівель. Так що приготуйтеся до того, що ви будете постійно відчувати брак цього матеріалу при проходженні гри Fallout 4. Клей (id предмета ви дізнаєтеся далі) можна добути кількома способами, і про всіх них ви дізнаєтеся з цього огляду.


Купуємо матеріали

Найпростіший спосіб розжитися ресурсом – це придбати партію товару кількістю 25 штук у торговців. Купити клей можна у Дейзі – продавця мотлоху в Добросусідстві. З великим задоволенням клей вам продасть Мирна, яку ви знайдете в магазині «Товари Даймонд-Сіті». Крім того, придбати цей ресурс можна у Пенні – жінки, яка торгує мотлохом в Альянсі.
Також варто поспілкуватися і з іншими продавцями речей, яких ви зустрінете на своєму шляху, адже іноді вони зможуть запропонувати вам партію клею. Врахуйте, що така покупка буде коштувати чимала кількість кришок. Крім того, клею вам знадобиться набагато більше, ніж торговці зможуть вам запропонувати. А якщо врахувати, що товари в магазинах оновлюються нечасто, то варто задуматися про інші способи видобутку матеріалу.


Fallout 4. Де знайти клей?

Набагато вигідніше купувати різноманітний хлам, при розборі якого можна отримати цей ресурс. При це такі покупки обійдуться в мінімальну кількість кришок, завдяки чому ви заощадите купу часу. Крім того, такий непотріб можна купити практично в будь-якого торговця, а також його можна знайти великими кількостями при подорожі по пустки Fallout 4. Клей можна отримати з кількох предметів, і ми настійно рекомендуємо вам їх запам'ятати: Дешевий диво-клей (5). Закритий тюбик диво-клею (4). Диво-клей (2) Ізолента (1). Упаковка ізоляційної стрічки (4). Ізолента військового зразка (4). В дужках вказано кількість клею, що видобувається з однієї одиниці мотлоху. Знайти ці предмети можна в коробках з інструментами, розкиданих в різних локаціях гри.

Як з непотребу добути клей?

Зібравши необхідну кількість предметів, вам знадобиться розібрати на складові. Зробити це можна тільки в межах своєї майстерні. Прибувши на місце, необхідно відкрити Меню верстата» утримуючи клавішу «V». Тепер потрібно зберегти речі в інвентарі. Зробити це можна натисканням спеціальної клавіші «Т». Після чого всі речі інвентарю розберуться на матеріали. Саме таким чином можна швидко збирати з мотлоху потрібні ресурси гри Fallout 4 клей в тому числі.
Більшість гравців при розборі речей здійснюють одну й ту ж помилку: викладають всі непотрібні речі на підлогу, після чого розбирають кожен предмет вручну окремо. Цей спосіб досить тривалий і трудомісткий, і застосовувати його слід лише в тих випадках, коли предмети розбираються на декілька складових, і ви хочете отримати якийсь конкретний матеріал. Добути клей з ізоляційної стрічки, приміром, можна і швидким способом, описаним вище. Крім того, отримати цей матеріал можна і при переробці деяких споруд і зброї. Але врахуйте, що поліпшені предмети, які ви вкладали клей, не повернуть вам цей ресурс. Так що переробляти такі предмети не потрібно.

Нескінченний джерело клею

Якщо у вас немає бажання обшукувати у пошуках ресурсів локації Fallout 4 клей можна добувати в меню приготування їжі. Такий спосіб найбільш вигідний, причому ви можете створювати величезну кількість цього матеріалу, яке забезпечить вас на довгий час. Для цього методу вам буде потрібно установка для готування їжі. Підійде будь-яка, будь то вогнище, вертел або плита. Відкривши меню приготування, перейдіть в розділ «Службова» і там ви виявите рецепт виготовлення клейстеру. Цей предмет при розборі дає 5 штук клею.
Щоб створити клейстер, знадобляться такі рослини: Кукурудза або Моркву. Тато. Мутафрукт. Всі ці рослини можна купувати у торговців поштучно. Або посадити їх у себе на городі і постійно збирати урожай. А для цього потрібно захистити поселення і завоювати в ньому авторитет. Після чого вам дозволять там оселитися і засіяти город будь насінням. Зовсім не обов'язково стежити за зростанням посівів. Під час вашої відсутності помічники простежать за врожаєм. Якщо у вас немає насіння цих рослин, то добути їх можна в різних локаціях гри. Мутафрукт ви придбаєте на фермі, розташованій на північному сході від базару Даймонд-Сіті. Кукурудзу знайдете в локації Грей Гарден, а Тато вам дадуть на фермі Абернатти.
Крім того, для створення клейстеру вам знадобиться безперебійне постачання чистої води. Для цього в будь-якому поселенні встановіть очищувач і підключіть його до генератора. Відмінно впорається з цим завданням індустріальна установка, побудована на річці Санкчуари. Якщо все зроблено правильно, то чиста вода буде автоматично з'являтися у вашій майстерні. Крім того, цим ресурсом можна розжитися і у Кодсворта.

Fallout 4: чит на клей

Звичайно, більшість гравців нехтують використанням читів. Адже завдяки їм втрачається задоволення від власних пошуків тих чи інших предметів, необхідних при проходженні Fallout 4. Код на клей значно полегшить видобуток цього ресурсу. Тим більше ви зможете додати в свій інвентар нескінченне число цього матеріалу. Якщо ви не проти скористатися таким способом, то відкрийте консольну рядок за допомогою клавіші «~». Після цього необхідно прописати таку команду: player.additem (ID предмета) (штуки). При цьому вводити дужки в команді не потрібно. Таким чином, можна додати будь-які матеріали або зброю в інвентар гри Fallout 4. Код на клей - 001bf72e. Наприклад, якщо ви хочете отримати 50 штук цього ресурсу, то в консольної команді вам необхідно ввести player.additem 001bf72e 50. На цьому ми закінчуємо наш невеликий огляд, де ми розглядали пошук ресурсів у грі Fallout 4. Клей, ID якого представлений вище ви можете знайти будь-яким описаним способом.
Цікаво по темі
Кешбек Alibonus: відгуки
Кешбек Alibonus: відгуки
Любителі покупок на "Аліекспрес" зовсім недавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він пропонує послуги кешбека з рекордним
Оцифрування книг. Як це зробити?
Оцифрування книг. Як це зробити?
У світі з'явилося ціле покоління новітнього обладнання, яке допомагає досягти високої мети - легко ділитися знаннями та зберігати надбання попередніх
Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради
Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради
World of Warcraft - культова MMORPG, що об'єднує мільйони гравців по всьому світу. У ній безліч локацій і загадок, таємних стежок і великих, але
Монастир ордена Червоного. Опис локації
Монастир ордена Червоного. Опис локації
У цьому невеликому огляді ми розповімо про класичному підземелля, розрахованому на п'ять гравців, яка називається Монастир ордена Червоного. В
Rise of the Tomb Raider: випробування та їх проходження
Rise of the Tomb Raider: випробування та їх проходження
Rise of the Tomb Raider – нова гра про пригоди Лари Крофт. На цей раз знамениту искательницу пригод занесе в снігову пустку Сибіру. Тут Розкрадачка
Де знайти кар'єрний камінь у "Скайриме": поради та рекомендації
Де знайти кар'єрний камінь у "Скайриме": поради та рекомендації
"Скайрим" - гра, повна різноманітних можливостей. У ній можна збирати всілякі ресурси. Де взяти кар'єрний камінь? Кращі поради та рекомендації щодо