Новини високих технологій
» » Fallout 4: болт (де взяти, навіщо він потрібен)

Fallout 4: болт (де взяти, навіщо він потрібен)

15-11-2016, 11:32
824
Життя в світі після ядерної війни пов'язана не тільки зі всілякими небезпеками. Досить часто при проходженні гри Fallout 4 російська озвучка якої з'явилася зовсім недавно, ви зіткнетеся з банальною нестачею ресурсів. Адже більшість видів зброї, броні можна модифікувати без того чи іншого матеріалу. А без поліпшеного спорядження неможливо вивчити деякі області Fallout 4. Болт – один з таких ресурсів. Про те, як знайти цей предмет в достатній кількості, розповість цей гайд.Fallout 4. Де болти дістати?

Болт - досить цінний предмет. Адже без нього не вдасться поліпшити жодна зброя або броню. Крім того, болти необхідні при будівництві деяких споруд. Незважаючи на те, що цей ресурс не так вже й рідкісний, приготуйтеся до того, що ви будете відчувати постійну нестачу цього предмета при проходженні гри Fallout 4. Болт буде необхідний у величезній кількості, а знайти його у готовому вигляді буде непросто. Так що якщо при дослідженні пустки вам попадеться пачка цього ресурсу, то вважайте це удачею. Найпростіше купити цей ресурс партіями в 25 штук у торговців. Наприклад, Артуро Родрігес – продавець мотлоху в Даймонд-сіті - із задоволенням поступиться вам ці предмети. Крім того, купити партію болтів можна у Карла Урна. Знайти цього мандрівного продавця всякого мотлоху можна по дорозі від Конкорду до «Закусочній Друмлин». За наступною партією болтів необхідно відправитися в Альянс і знайти там Пенні Фіцджеральд. Ще один продавець, який торгує цим ресурсом, – це Руфус Рубинс, лавка якого знаходиться в холі готелю «Рексфорд». Крім того, купити пачку болтів можна Техніка Тома – продавця речей фракції Підземка.Врахуйте, що така покупка буде коштувати від 50 кришок, що досить дорого, особливо для початківців гравців Fallout 4. Болт (id предмета наведено нижче) з'являється в інвентарі торговців не так часто, як хотілося б, тому що такий спосіб не задовольнить всі ваші потреби в цьому матеріалі.

Розбір мотлоху

Отримати цей матеріал можна з декількох предметів, розкиданих по всіх локаціях гри Fallout 4. Болт витягується з настільного вентилятора, друкарської машинки, тримера для газону, звичайного стародавнього глобуса, іграшкової машинки і вантажівки, а також перечниці і плитки. Якщо ви відчуваєте постійну брак цього ресурсу, то постарайтеся запам'ятати предмети, з яких можна отримати болти.
Крім того, отримати цей матеріал можна при розборі деяких видів зброї. Болти витягуються з лазерних пістолетів і гвинтівок, бойових дробовиків, гладкоствольних та лазерних карабінів, 10-мм пістолетів. Більш того, отримати болти можна з пістолетів і гвинтівок інституту.

Де добути предмети, що містять болти?

Купити непотріб, з якого виходить цей ресурс, можна у будь-якого торговця пустки. Але такий спосіб досить дорогий. Набагато вигідніше обшукати деякі локації Fallout 4. Болт в достатній кількості можна знайти в рейдерських поселеннях. Адже ці противники найчастіше використовують для озброєння 10-мм пістолети. Але куди вигідніше відшукати їх в руїнах синто. Ці вороги озброєні лазерними карабінами, розбір яких дає 2-3 болта з однієї одиниці зброї. Зрозуміло, що такий улов дуже важкий. І перш ніж відправлятися на пошук, максимально зменшити вагу інвентарю. Крім того, не зайвим буде взяти з собою напарника, який допоможе не тільки в бою, але і понесе частину вантажу.

Відмінне місце для пошуку ресурсів

Добути величезна кількість предметів, у яких містяться болти, можна на заводі «Вілсон Атомайз». Ця локація розташована у південно-східній частині «Співдружності». Орієнтиром стануть руїни містечка Квінсі. На заводі випускалися особливі іграшки – робопони «Жовтець». Так ось, один такий предмет містить у собі 4 болта. Крім того, з «Жовтцю» можна виокремити три шестерінки, п'ять частин стали і чотири пружини. Так що варто зайнятися пошуками. Якщо ви ще не відкрили цю локацію, то вирушайте в Потогонку і знайдіть Арлена Гласса, який дасть квест на пошук предметів, захованих на заводі.
Перш ніж відправитися в подорож, не забудьте звільнити місце в інвентарі і запастися силовий бронею і зброєю, адже всередині локації вам доведеться повоювати з супермутантами. Але і улов перевершить всі ваші очікування. Один похід на завод надовго забезпечить вас цим ресурсом Fallout 4. Російська озвучка гри дозволить насолодитися проходженням завдання в повній мірі. Не забудьте взяти з собою в подорож будь-якого компаньйона, адже такий персонаж допоможе в битві і понесе частина вашої ноші. Крім того, роздобувши предмети, відправити їх в майстерню на розбір допоможе дружба з Братством Сталі. Розвинувши хороші відносини з цією фракцією, можна викликати гелікоптер, який швидко доставить вас в будь-яку точку пустки, навіть якщо ви перевантажені. Через деякий час можна знову навідатися на завод – іграшки з'являться знову, але і супермутанти будуть тут як тут.

Як розібрати непотріб?

Здобувши потрібну кількість речей, що містять цей цінний ресурс, необхідно відправитися в будь-яке ваше поселення, в якому є майстерня. Як тільки опинитеся на місці, відкрийте Меню верстата». Зробити це можна, натиснувши клавішу «V». Далі вам знадобиться перемістити всі речі, що містять болти, інвентар і зберегти їх там натисканням клавіші «Т».
Після всіх цих дій ви отримаєте ресурси з непотребу. Це найшвидший спосіб розбору речей. Якщо ж хочете трохи покопатися, то можете викинути їх все на підлогу, після чого розбирати кожну окремо. Такий метод займає дуже багато часу, але його варто застосовувати, якщо мотлох містить кілька видів матеріалів, і ви хочете дістати якийсь конкретний.

Чит-код на болти Fallout 4

Деякі гравці вирішуються на видобуток ресурсів за допомогою різноманітних кодів або читів. Адже цей спосіб досить нечесний. Крім того, отримуючи все і відразу, ви втрачаєте інтерес до пошуку, а це особливо важлива складова будь-якої гри. Але якщо ви не вважаєте такий метод видобутку чимось протиприродним, те використовуючи спеціальний чит, можна отримати будь-який предмет або ресурс в грі Fallout 4. Болт – ID 00069081. Якщо ви не знаєте, як додавати предмети за допомогою коду, то виконайте наступні дії: Відкрийте консольну рядок клавішею «~». Введіть player.additem «код» «кількість». При цьому не потрібно вводити знак «». Тобто, якщо ви хочете отримати, приміром, 10 болтів, то необхідно прописати наступну команду: player.additem 0006908110. Таким чином можна отримати будь-яку кількість ресурсу.
Цікаво по темі
Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з Кейт
Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з Кейт
Величезна кількість харизматичних і пам'ятних персонажів подарувала нам гра Fallout 4. Кейт, саме одна з таких героїнь. Цей персонаж не дасть вам
Рідкісні ресурси в грі Fallout 4. Алюміній: як і де знайти корисні поради і чит-коди
Рідкісні ресурси в грі Fallout 4. Алюміній: як і де знайти корисні поради і чит-коди
Алюміній - не такий вже рідкісний ресурс, але він необхідний для створення і поліпшення більшості видів зброї, броні, а також незамінний у
Докладно про те, як видати предмети в Unturned
Докладно про те, як видати предмети в Unturned
Сьогодні ми вирішили поговорити про дуже популярному питанні: "Як видати предмети в Unturned?" Його дійсно задає велику кількість гравців, але
Що робити, якщо в Fallout 4 не видно замок і шпильку при зломі?
Що робити, якщо в Fallout 4 не видно замок і шпильку при зломі?
Багато гравці стикаються з однією проблемою в грі Fallout 4: не видно замок і шпильку при зломі. Це досить неприємна ситуація, адже якщо не відкрити
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Fallout: Shelter – це відмінна мобільна стратегія, створена за мотивами всесвіту Фоллаут. Тут вам належить спробувати себе в ролі доглядача притулку.
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Вивчаючи постъядерную пустку Fallout 4 гравці часто стикаються з нестачею того чи іншого будівельного матеріалу. Вся справа в тому, що для розвитку