Програми для ведення домашньої бухгалтерії: огляд, опис та відгуки

304 0 Новини високих технологій

Гроші – важлива складова в сучасному світі. Це розуміє кожен. Проте багато хто в Росії живуть від зарплати до зарплати, рахуючи кожну копійку. Ось чому програма для ведення домашньої бухгалтерії стає справжнім помічником. Адже вона дозволяє контролювати кожну копійку.

Введення

Цікаво, що, за статистикою, близько п'ятдесяти відсотків респондентів тільки збираються почати вести облік. Є й ті, хто підраховує всі витрати, записуючи в зошит. Це, звичайно, краще, ніж нічого. Але чому б не використовувати більш зручний варіант - програми для ведення домашньої бухгалтерії? Достатньо лише вносити інформацію про здійснені витрати і надходження доходів, всі інші розрахунки виконає програма. Вона надасть дані про залишок доступних коштів і т. д.


Кому потрібен контроль витрат?

Програми для ведення домашньої бухгалтерії: огляд, опис та відгуки
Щоб не витрачати час даремно, займаючись скачуванням і установкою програми для ведення домашньої бухгалтерії, потрібно чітко розуміти, для кого це актуально.
 • Для тих, хто витрачає всі гроші. Ці люди мають стабільну зарплату, але при цьому до кінця кожного місяця їх гаманець виявляється абсолютно порожнім. В чому проблема, на що витрачаються кошти? Щоб це зрозуміти, як раз знадобиться проста програма для домашньої бухгалтерії.
 • Для тих, хто має кредити або безвідсоткові позики. В цьому випадку контроль витрат особливо важливий. Адже прострочення платежів псує кредитну історію, а несвоєчасне повернення боргів – відносини з друзями або родичами. При грамотному планування програма для ведення домашньої бухгалтерії дозволить розрахуватися з позиками не тільки вчасно, але і навіть швидше, ніж планувалося.
 • Для тих, у кого є фінансова мета. Є амбітні люди, які не тільки мріють, а й прагнуть до реалізації своїх бажань. Програма для домашньої бухгалтерії – їх надійний і вірний помічник. Вона дозволяє задати потрібну суму, термін накопичення і інші параметри. Відкладаючи деяку кількість грошей з кожної зарплати або іншого доходу, можна відстежувати, скільки вже є в наявності і скільки залишилося до досягнення мети.
 • Є і ті, кому не потрібна програма домашньої бухгалтерії. Відгуки стверджують, що не для всіх вона виявляється корисною. Без необхідності краще не витрачати час на установку і скачування програми, що дозволяє враховувати та контролювати фінанси.


  Програми для ведення домашньої бухгалтерії: огляд, опис та відгуки

  Опис і огляд

  Отже, на основі вищевикладеної інформації ви могли визначитися, чи потрібна вам програма обліку домашньої бухгалтерії чи ні. Тепер залишається вибрати найбільш зручну для вас.
  Програми для ведення домашньої бухгалтерії: огляд, опис та відгуки
  Програм настільки багато, що починаючому користувачеві доводиться несолодко. Якщо діяти методом проб і помилок, доведеться витратити чимало часу. Дозволить заощадити його огляд програм домашньої бухгалтерії з більш-менш докладним описом кожної з них. Навіть заочно ознайомившись з функціоналом, буде простіше зробити вибір і не витрачати час на марні установки, які засмічують пам'ять комп'ютера і не приносять ніякої віддачі. Програми для бухгалтерії діляться на платні і безкоштовні. Є й ті, в яких пропонують доплатити за додатковий функціонал. Ось чому краще відразу вирішити для себе питання, чи готові ви нести витрати чи вважаєте кожну копійку, тому розглядаєте тільки ті варіанти, якими можна користуватися безоплатно.
  Не потрібно думати, що безкоштовні програми – це неякісний продукт. Зі свого основною функцій урахуванням фінансів – вони справляються чудово. Як правило, користувачам доводиться доплачувати за ефектний дизайн і всілякі модні фішки, без яких можна обійтися.

  "Сімейний бюджет"

  Це неймовірно проста програма, що значно полегшує життя користувачам. Її особливість полягає в тому, що від юзера потрібно мінімум дій. Треба просто не забувати вносити інформацію про власні доходи та витрати. Всі інше робить програма.
  Програми для ведення домашньої бухгалтерії: огляд, опис та відгуки
 • Враховує доходи по різних категоріях. Це актуально для тих, хто живе не тільки на одну зарплату.
 • Дозволяє враховувати борги, кредити, вклади та інші фінансові розрахунки. Це актуально для людей, які мають позики або, навпаки, прагнуть примножувати кошти, використовуючи для цього доступні способи.
 • Є функція автоматичного категорії. При внесення витрати потрібно почати вводити назву товару або послуги, на які були витрачені кошти. Програма сама підкаже, в яку категорію слід внести інформацію.
 • Для тих, хто не звик сприймати інформацію з екрану, доступна функція друку бухгалтерії.
 • HomeBank

  Користуватися цією програмою можна абсолютно безкоштовно. Вона дозволяє налагодити стабільний контроль за доходами і витратами. Також користувач може освоїти навик планування, розписуючи бюджет наперед.
  Розробники передбачили можливість імпортувати інформацію з Microsoft Money, Quicken і деяких інших програм. Що це означає? Якщо ви раніше вели облік фінансів в іншій програмі, то вони не загубляться, і вам не доведеться збирати статистику спочатку. Можна просто перенести інформацію. Програма вміє знаходити дубльовані транзакції. Це досить корисно для забудькуватих користувачів, які не пам'ятають, вносили витрати чи ні, а тому роблять це дія повторно.

  "Бухгалтерія сім'ї"

  Ще одна корисна програма, за використання якої не доводиться платити ні копійки. Варіант для тих, хто втомився задаватися одвічним питанням: куди знову поділися гроші? Навіть маючи джерело доходів, такі люди витрачають все дочиста, а потім дивуються. Перевага програми в тому, що вона контролює не тільки витрати, але і доходи, а також борги. Маючи докладну інформацію про власний фінансовий стан, можна планувати витрати. Таким чином, поступово вдається отримати контроль над власними грошима, накопичити на давно бажану мету або намагатися збільшувати доходи, якщо грошей як і раніше категорично не вистачає. Програма доступна для декількох осіб, кожна з яких може створити власний обліковий запис з паролем.

  CashFly

  Проста і зручна програма, яку може освоїти будь-який користувач, що бажає приборкати особисті або сімейні фінанси. Після накопичення статистики про доходи та витратах можна вибудовувати графіки. Це дозволить отримати наочну інформацію про витрати і інших фінансових операціях. Програма працює з різними валютами, тому підходить не тільки тим, хто звик робити все витрати в рублях. Користувачі можуть будувати власні плани, роздруковувати раніше внесені дані та мати доступ до інших корисних функцій. Наприклад, доступ до облікового запису можна захистити паролем і бути впевненим, що ніхто сторонній не отримає доступ до вашої конфіденційної фінансової інформації.

  "Домашня бухгалтерія"

  Дозволить контролювати особисті або сімейні фінанси. Це дуже зручно. Адже, почавши вести бюджет поодинці, користувач з часом може створити сім'ю. Йому не доведеться шукати нову програму. Цей варіант настільки проста, що не вимагає серйозних знань у бухгалтерії. Найважливіше для користувача дія – не забувати вчасно записувати власні витрати і статті поповнення бюджету. На основі цієї інформації програма формує статистику і дозволяє робити деякі прогнози, планувати витрати і т. д. Адже облік фінансів – це фактично перший крок в отриманні контролю над ними.
  Програми для ведення домашньої бухгалтерії: огляд, опис та відгуки

  AbilityCash

  Після скачування і першого запуску такої програми її інтерфейс може здатися надто простим. Однак не варто довіряти першому враженню. При цьому потрібно витратити всього півгодини часу, щоб розібратися з усіма функціями і зрозуміти всі переваги AbilityCash.
  Одне з них полягає в тому, що користуватися програмою для бухгалтерії можна абсолютно безкоштовно. Це особливо актуально для тих, хто починає шлях до фінансової свободи. Адже для досягнення матеріальних цілей будь-яка сума може виявитися корисною. Використовуючи програму, можна створювати різні рахунки. Валютою може бути не тільки російський рубль. Користувачам доступні інші варіанти. Накопичені дані можна експортувати в таблицю.
  Програми для ведення домашньої бухгалтерії: огляд, опис та відгуки

  "Свої гроші"

  Це ще один пункт в список кращих програм для ведення домашньої бухгалтерії, що дозволяють захопити контроль над власними фінансами. Можна враховувати не тільки поточні доходи і витрати, але і плановані. Це дуже зручно. Така функція дозволяє реально оцінити свій фінансовий стан і уникнути перевитрат.

  "Дзен-мані"

  Ця програма ідеальна для тих, хто бажає здійснювати контроль за своїм фінансовим станом, але при цьому не хоче самостійно вносити кожну операцію. Використовуючи "Дзен-мані", можна виконати наступні завдання:
 • з'ясувати, на що витрачаються кошти;
 • виплатити заборгованості і кредити при їх наявності;
 • почати відкладати на відпустку або на інші цілі;
 • заздалегідь планувати всі витрати.
 • "Дзен-мані" також випускається у вигляді додатка, для деяких користувачів це може бути особливо корисно. Якщо підключити програму до інтернет-банку, не доведеться самостійно вносити кожну операцію.

  MoneyTracker

  Програма, що дозволяє контролювати власні фінанси, володіє великим набором функцій. Однак, на думку користувачів, не всі з них однаково корисні. Як і інші аналоги, ця програма дозволяє вносити витрати і доходи, а потім аналізувати фінансову інформацію на основі накопиченої статистики. Користувачі можуть враховувати борги, кредити, накопичення і інші цілі. Також можна виявити резерви фінансових коштів та ті категорії, на які витрачається найбільше коштів.

  Позитивні відгуки

  Програми для ведення домашньої бухгалтерії: огляд, опис та відгуки
  Немає жодного продукту, яким користувачі були б повністю задоволені. Програми для домашньої бухгалтерії – не виняток. Хтось вважає, що вони дійсно допомагають навчитися рахувати гроші, не тринькати і збирати на фінансові цілі. З часом навчився контролювати доходи та витрати стає звичкою. Навіть відмовляючись від подальшого записування кожної витрати, користувачі відзначають, що перестали купувати непотрібну і спускати гроші на вітер.

  Негативні відгуки

  Є й ті, хто не змінив своє фінансове поведінку. Такі користувачі вважають програми для домашньої бухгалтерії марними і рекомендують не витрачати на них свій час. Чи вдасться вам досягти запланованих цілей чи ні, не можна сказати заздалегідь. Тільки від вас залежить, до якого фінансового результату приведе вас регулярне та сумлінне використання найкращих програм для домашньої бухгалтерії.

  Популярі новини
  Загрузка...