Програми для обліку фінансів: список найкращих і доступних додатків з коротким описом

456 0 Новини високих технологій

Ведення фінансового обліку з допомогою різних програмних продуктів полегшує планування особистих фінансів, ведення бухгалтерського обліку і баз клієнтів, облік товарів на складі, роздруківку накладних і рахунків і т. д. З допомогою спеціалізованих програм для фінансового обліку малі підприємства можуть здійснювати підрахунок податків за різними системами оподаткування. Також існують софти під конкретні види бізнесу, наприклад для заправок, автомагазинів, ресторанів, меблевих цехів і т. д. В той же час є програми і для більш великих підприємств. Пропонуємо невеликий рейтинг програм обліку фінансів та короткий огляд найбільш популярних фінансових додатків.

«1С: Підприємство»

Безсумнівно, цей програмний продукт є лідером вітчизняного софта для різних підприємств. Основним призначенням даної платформи вважається поєднання в одному місці всіх програмних продуктів для ведення фінансового обліку господарюючих суб'єктів різних форм. До неї входять різноманітні програми, які полегшують ведення та використання фінансової звітності, а також програми для забезпечення стабільної роботи.


Весь функціонал цієї однієї з кращих програм обліку фінансів в нашому рейтингу розділений на підсистеми або блоки: бухгалтерія, управління торгівлею, розрахунок заробітної плати та інші.
Програми для обліку фінансів: список найкращих і доступних додатків з коротким описом
Переваги:
 • можливість створення персональної конфігурації і доробка існуючої моделі з допомогою мови 1С;
 • створення віртуальної фірми і тестування різних об'єктів конфігурації;
 • наявність безкоштовної навчальної версії;
 • проста установка шаблонів для створення баз даних.
 • Недоліки:
 • має ряд обмежень – ліміт на кількість об'єктів і записів в таблицях рахунків;
 • не підходить для комерційного обліку та здійснення виробничих завдань на практиці;
 • відсутність оновлень навчальної версії.
 • «Підсистема 1С: Деньги»

  Це зручне рішення для всіх, кому необхідно взяти під контроль свої фінанси. Вона в першу чергу призначена для управління сімейними та особистими фінансами, а також дозволяє:


 • вести облік вартості майна, фінансових вкладень і зобов'язань;
 • контролювати доходи/витрати;
 • планувати майбутні надходження і витрати;
 • використовувати ефективно засоби для досягнення фінансових результатів.
 • Програма не вимагає спеціальних навичок і легка в освоєнні.
  Програми для обліку фінансів: список найкращих і доступних додатків з коротким описом
  Функції даної програми для ведення обліку фінансів дозволяють враховувати рух коштів на всіх видах банківських рахунків, картах та гаманцях. Положення з ним при цьому відображається в реальному часі. Вводячи дані в програму, можна відстежувати всі стадії руху коштів з моменту надходження до остаточної виплати, наприклад кредиту та інших витрат.

  «Мої фінанси»

  Це додаток йде третім у нашому рейтингу програм для обліку фінансів. Воно базується на операційній системі iOS і призначене для ведення сімейного бюджету і обліку особистих фінансів. Серед інших подібних програмних продуктів дане виділяється тим, що практично позбавлене всіх функцій «сумнівною» важливості.
  Управління прагматично і вкрай просто. У головному вікні відображається зведення витрачених по місяцях коштів. Якщо перейти на будь-який з періодів, відкривається календар, який від стандартного відрізняється тим, що тут відзначаються ваші витрати і доходи. Додавання нових витрат або доходів здійснюється дотиком до значку «+» в правому верхньому кутку. При додаванні необхідно вказати категорію, назва послуги, а також витрачену суму. На основі створюваних додатком звітів можна скорочувати витрати на ті категорії послуг і товарів, які максимально «з'їдають» ваш сімейний бюджет.

  Ключові функції і особливості

  Програма абсолютно безкоштовна і має зрозумілий простий графічний інтерфейс.
  Програми для обліку фінансів: список найкращих і доступних додатків з коротким описом
  Також додаток:
 • містить елементи управління для оновлених версій операційної системи;
 • дає можливість спланувати місячний бюджет;
 • дозволяє швидко додавати інформацію про витрати;
 • доступно абсолютно безкоштовно;
 • у діаграмах наочно демонструє відсоток витрачених коштів на певні категорії послуг і товарів;
 • володіє приємним інтерфейсом.
 • «Инфо-Підприємство: Бухгалтерія»

  Ця програма для обліку фінансів малого бізнесу або невеликої організації має досить широкий функціонал. Однією з функцій є складання звітів. Це можуть бути відомості з ПДФО, звіти до ПФ, ФСС, авансові звіти. А також кадрові звіти з табелем робочого часу і записами лікарняних, графіки робочого часу і т. д. Програма здатна вести консолідований облік у всіх режимах оподаткування, працювати зі знижками, здійснювати виписки рахунків на будь-яку цінність, вести аналітику по субрахунках, імпортувати потрібні дані з інших програм, працювати зі сканером штрих-кодів. З її допомогою можна вести фінансовий облік одночасно на декількох підприємствах в єдиній базі.
  Це далеко не весь перелік можливостей цієї програми. Можна ознайомитися з нею в повному обсязі, скачавши і встановивши на комп'ютер безкоштовну версію.
  Програми для обліку фінансів: список найкращих і доступних додатків з коротким описом

  Програма для обліку фінансів HomeBank

  Ще один програмний продукт для планування особистих витрат, п'ятий в нашому рейтингу. В даному додатку реалізовані можливості ведення бюджету помісячно і відображення статистики доходів і витрат за вказаний період у вигляді діаграм. Ви можете спланувати витрати, працюючи з бюджетом, на кожен пункт видатків. Список призначень витрат має велику кількість пунктів:
 • комунальні платежі;
 • витрати на утримання автомобіля;
 • особисті витрати;
 • витрати на дітей і т. д.
 • Спланувавши у програмі передбачувані витрати і зафіксувавши фактичні, ви зможете зрозуміти реальну картину грошових потоків вашого бюджету. Після цього у «Звіті по бюджету» з діаграмах наочно проаналізувати тенденції отримання прибутків і здійснення витрат.
  Програми для обліку фінансів: список найкращих і доступних додатків з коротким описом

  Audit Expert

  Професійна програма обліку фінансів підприємства, що здійснює аналіз фінансових результатів діяльності підприємства й обробна стандартні фінансові звіти компанії. З її допомогою можна проводити діагностику консолідованої та управлінської звітності. В програмі створюються таблиці і відображаються відносні і абсолютні значення показників, а також відсоток їх приросту за певний період. Швидко підготувати шаблони звітів допомагає вбудований генератор, також з його допомогою можна створювати необхідні структури з текстовою інформацією, таблицями і графіками. Використання вбудованих баз даних зручно організовує роботу з великими обсягами фінансової звітності.

  Корисна дана програма для обліку фінансів компаніям, банкам, аудиторським фірмам і держорганам, контролюючим підвідомчі організації і їх фінансовий стан.

  «Облік доходів/витрат»

  За допомогою цієї, сьомий, програми рейтингу можна контролювати прихід і розхід грошових засобів в різних валютах, а також відстежувати їх переміщення. Дана програма для обліку фінансів має можливості надання відомостей про фінансовий балансі на будь-яку зазначену дату. Вона становить табличні звіти після кожної введеної грошової операції. При бажанні таблиці можна роздрукувати. Для забезпечення безпеки інформації програмою передбачена система захисту паролями, які індивідуальні для кожного нового користувача. Додаток зрозуміло і просто в обігу і відмінно підійде і для ведення домашньої бухгалтерії, і для малого бізнесу.
  Програми для обліку фінансів: список найкращих і доступних додатків з коротким описом

  Фінансовий аналіз – «ФинЭкАнализ»

  Спеціалізована програма обліку фінансових результатів, здійснює аналіз поточного фінансового стану і ефективності роботи комерційних підприємств. Підтримується робота з офіційною документацією і системами звітності в Російській Федерації, Білорусі, Казахстані і Україні.
  Додаток має більше сорока унікальних аналітичних методик, які призначені для комплексного аналізу роботи як самого підприємства, так і різних фінансових коефіцієнтів за багатьма показниками розрахунку. Фактично додаток випускає докладні звіти з аналітикою, допомагає розробити стратегію ефективного розвитку, моделює можливі варіанти фінансової ситуації, становить економічні прогнози і багато іншого. Є можливість поетапного аналізу певного звітного періоду. Зручна функція для здійснення аналітики по використанню капіталу і поточних фінансових потреб організації, аналіз її кредитоспроможності за стандартами Ощадбанку РФ і оцінкою можливих ризиків кредитування клієнтів. Крім того, у додатку можна проводити шляхом моніторингу аналіз грошових коштів і потоків різними методами.

  Достоїнства і недоліки

  Дана програма для обліку фінансів дозволить вам провести комплексний моніторинг ділової активності і дати об'єктивну оцінку прибутковості вашого підприємства. Тобто покаже:
 • ринкову та фінансову стійкість компанії;
 • аналіз ліквідності балансу;
 • платоспроможність.
 • Це корисний професійний софт для економістів, бухгалтерів, аудиторів, фінансистів та арбітражних керуючих.
  Програми для обліку фінансів: список найкращих і доступних додатків з коротким описом
  Переваги:
 • аналіз за декілька періодів;
 • періодичні оновлення;
 • багато методик;
 • простий інтерфейс.
 • Недоліки:
 • не мережева.
 • «Фінансовий аналіз + оцінка бізнесу»

  Цей програмний продукт завершує наш рейтинг програмних продуктів для обліку фінансів. Він призначений для аналізу роботи та обліку фінансів на підприємстві. Програма має дружній інтерфейс. У ній можна не тільки формувати фінансові звіти, але і спланувати роботу підприємства, оцінити його роботу з різних сторін. За відгуками користувачів, даний софт здатний підвищити ефективність роботи підприємства. Націлена ця програма в першу чергу на швидкий збір інформації, її обробку, створення звітності та фінансових документів. Вона значно заощадить ваш час і підвищить продуктивність праці. А також допоможе скласти прогноз фінансових витрат або можливого прибутку на певний період. Функції і особливості:
 • складання звітності по оцінці перспективності розвитку бізнесу;
 • складання звітів по аналізу фінансової діяльності;
 • аналіз фінансової діяльності за звітами арбітражних керуючих;
 • планування роботи підприємства, складів, відділів;
 • моніторинг підприємства для виявлення банкрутства;
 • зведення в один звітів від різних відділів;
 • здійснення оцінки бізнесу.
 • Популярі новини
  Загрузка...