Домашня бухгалтерія - безкоштовні програми

769 0 Новини високих технологій

Щоб наочно бачити свої щомісячні доходи і витрати (а також зручно вести сімейний бюджет) кращим рішенням буде спеціальна програма для ведення домашньої бухгалтерії. Такого роду інструментів, які можна легко завантажити, досить багато. Серед усього розмаїття ви точно зможете знайти ту програму, яка підійде вам ідеально. У цій статті розглянемо повністю безкоштовні програми для ведення домашньої бухгалтерії, а також ті, які викачуються безкоштовно, але для розширення функціоналу знадобиться їх активація у подальшому.


«Домашня бухгалтерія Lite»

Дана програма створена для полегшення контролю за станом ваших фінансів. Цю утиліту можна використовувати як для ведення домашнього бюджету, так і для бухгалтерського обліку в компанії.
Домашня бухгалтерія - безкоштовні програми
Додаток в доступній і простій формі, не вимагаючи широких бухгалтерських пізнань від користувача, дозволить обробляти бухгалтерські документи. Ви зможете легко стежити за доходами і витратами, вести облік коштів на необмеженій кількості рахунків. Для ведення записів у кількох валютах на вибір є спеціальна функція. Ця безкоштовна програма для домашньої бухгалтерії за відгуками користувачів має докладний підручник і зручний інтерфейс для користувача.

Додаток для домашньої бухгалтерії

За допомогою програми «X-Cash Сімейний бюджет» ви зможете відстежити фінансові потоки в сім'ї, врахувати всі витрати і т. д. Зручна функція для перегляду поточного балансу і складання звітів за попередній період часу.


Ця безкоштовна програма для домашньої бухгалтерії має зручний, простий і наочний інтерфейс, а ґрунтується на ядрі Business Control - системи управління підприємством. Додаток «X-Cash Сімейний бюджет» є найбільш вдалим інструментом, призначеним для ведення сімейного бюджету.
Домашня бухгалтерія - безкоштовні програми

HomeBank

Дуже ефективна безкоштовна програма для домашньої бухгалтерії і планування особистих витрат. У додатку реалізовано ведення сімейного бюджету на кожен місяць і зрозуміле всім відображення обліку доходів і витрат за вказаний період у вигляді діаграм. Можна спланувати, працюючи з бюджетом, витрати на кожен пункт ваших витрат. У вбудованому списку видів витрат зібрано величезну кількість пунктів:
 • комунальні платежі;
 • кредити;
 • витрати на дітей;
 • витрати на утримання автомобіля;
 • особисті витрати і багато іншого.
 • Записуючи всі фактичні витрати і плануючи передбачувані в програмі HomeBank, ви побачите реальну картину ваших фінансових потоків. А відкривши «Звіт по бюджету» і переглянувши діаграми, ви зможете наочно проаналізувати тенденцію отримання прибутку і здійснення витрат.
  Домашня бухгалтерія - безкоштовні програми

  «Домашні фінанси»

  Це застосування призначене для ведення як домашньої, так і комерційної бухгалтерії на підприємстві. Програма дозволяє використання декількох мультивалютних цільових рахунків. Є функціональна можливість для графічного відображення стану ваших фінансів, експорту всієї звітності в таблиці Excel і багато іншого. А мобільна версія цієї безкоштовної програми для домашньої бухгалтерії для "Андроїда" дозволить вносити доходи і витрати, контролювати з мобільного пристрою основні показники бюджету, не маючи постійного доступу в мережу.
  Домашня бухгалтерія - безкоштовні програми

  MoneyTracker - домашня бухгалтерія

  Основним завданням даної програми є ведення та облік сімейних грошових потоків. Цей фінансовий інструмент виконує велику кількість різноманітних і корисних функцій, наприклад:
 • курс валют на сьогодні;
 • фіксування заощаджень, доходів і витрат в поточному місяці;
 • показники для виконання сімейного бюджету;
 • залишки на рахунках;
 • сумарні витрати на обрані вами категорії витрат;
 • найдорожчі покупки;
 • нагадування про майбутні витрати, доходи і події.
 • Завдяки історії цін, автоматичного їх запам'ятовуванню, системі обліку покупок в різних грошових одиницях, можна вчасно вжити заходів для уникнення проблемної фінансової ситуації. Крім того, ця безкоштовна програма для домашньої бухгалтерії веде облік кредитів і боргів, вчасно нагадує про їх виплату. У календарі різними кольорами відображаються всі необхідні дані.
  Домашня бухгалтерія - безкоштовні програми
  Зручний і зрозумілий інтерфейс, а також багато інші корисні функції програми допоможуть з легкістю і грамотно вести ваш сімейний бюджет.

  Програма для домашнього обліку фінансів

  Програма «Домашня бухгалтерія» веде облік ваших кредитів, витрат і доходів, а також стежить за своєчасним поверненням боргів. За допомогою безкоштовної програми «Домашня бухгалтерія» планується погашення кредитів і витрати бюджету з використанням при цьому п'яти різних видів валют. Можна імпортувати дані з таблиці Excel або файлів QIF, підтримується оновлення курсу валют, а також фільтрація і пошук даних у базах. Експорт даних у формати Excel,Word, HTML, XML, Access, Paradox, DBase і т. д. Працювати з програмою можуть відразу кілька людей - зі своїм паролем кожен. Підтримується синхронізація даних між комп'ютерами в мережі і індивідуальна настройка інтерфейсу.

  Популярі новини
  Загрузка...