Краща програма для обліку доходів і витрат

1564 0 Новини високих технологій

Ведення домашньої бухгалтерії є гарантією збереження достатку сім'ях. Контролювати фінанси користувачі можуть по-старому, тобто в зошитах, так і сучасними способами, шляхом установки на комп'ютери відповідних додатків. У цьому огляді буде обрана краща програма для обліку доходів і витрат.

HomeBank

Безкоштовна утиліта, що дозволяє вести домашню бухгалтерію. За допомогою цього програмного продукту користувач може контролювати фінанси, планувати сімейний бюджет, аналізувати витрати і т. д. Програма дозволяє імпортувати дані з сервісу Quicken і утиліт для управління особистими коштами. Програма для обліку доходів і витрат працює з форматами QIF, QFX, CSV і OFX.


Розробники додали функцію виявлення дубльованих транзакцій. Це дозволить уникнути плутанини при веденні розрахунків. При необхідності можна упорядкувати всі транзакції, поділивши їх на категорії. Прибуткові операції автоматично додаються в базу даних. Користувач може прописувати теги і редагувати кілька рядків. Це дозволить прискорити роботу і спростить процес ведення розрахунків. У програмі можна створювати річний або місячний план для кожної категорії, а також генерувати динамічну звітність, відображає поточне фінансове становище. Для наочності до тексту додаються діаграми.
Краща програма для обліку доходів і витрат

"Сімейний бюджет Lite"

Для того щоб почати роботу в цій програмі, потрібно всього лише вказати доходи і витрати у відповідних колонках. Всі операції виконуються в автоматичному режимі. Дані зазначаються в декількох основних категоріях. У програмі можна вести щомісячний облік кредитів, вкладів і т. д. При вказівці назви товарів додаток автоматично підбирає потрібну категорію зі списку.


Для створення детального звіту необхідно зробити 1 клік комп'ютерною мишею. Програма працює з форматами HTML, BMP, TXT, а також MS Word і Excel. При необхідності можна роздрукувати і зберегти документ. Кожному користувачеві, що бажає працювати з утилітою, потрібно зареєструватися. Пароль можна встановити при запуску програми. Пошук рахунків дуже зручний. Користувач може виконати настройку видачі з допомогою декількох фільтрів: «товар», «дата» і т. п.
Краща програма для обліку доходів і витрат

"Бухгалтерія сім'ї"

Утиліта дозволяє аналізувати і контролювати доходи. Користувач навчиться планувати витрати і продумувати бюджет. Йому більше не доведеться згадувати, куди поділися кошти, що відкладаються на важливу покупку. У програмі можна вести облік виручки і боргів в різній валюті, аналізувати фінансові операції. Користувач може не тільки працювати в додатку самостійно, але і надати доступ іншим людям. У кожного учасника системи будуть свої облікові дані. Програма для обліку доходів і витрат створює архівні копії бази, які зберігаються для подальшого відновлення або експорту Excel.
Краща програма для обліку доходів і витрат

CashFly

Це проста і дуже зручна для кінцевого користувача утиліта. Власник ПК може створювати наочні багаторівневі структури і складні графіки, що відображають дані, що вводяться та іншу важливу фінансову інформацію. Тут користувач знайде адресну книгу, перелік підприємств та особистий щоденник.
Органайзер дозволяє зберігати записи про важливі події. Утиліта була створена для ведення обліку доходів у будь-якій валюті, проведення планових операцій і виведення інформації на друк. Для обмеження доступу до бази даних користувачеві слід встановити пароль.

"Домашня бухгалтерія Lite"

Ця утиліта призначена для щоденного ведення обліку вступників грошових коштів. Користувач може здійснювати систематизацію особистих і сімейних витрат. Додаток також сподобається власникам невеликих фірм і підприємств. Інтерфейс програми обліку доходів і витрат ІП простий і зрозумілий. Для роботи з утилітою необов'язково володіти особливими знаннями в сфері бухгалтерії. Користувач може враховувати доходи, витрати і інші операції. В програмі немає обмеження на кількість рахунків. Користувач може вибирати валюту, коригувати інтерфейс під власні потреби, шукати відповіді на питання в спеціальній довідковій системі. Для початку роботи з додатком необхідно ввести логін і пароль.
Краща програма для обліку доходів і витрат

AbilityCash

З допомогою цього додатка можна вести фінансовий облік як в домашніх умовах, так і в організації. Користувач отримує доступ до великої кількості опцій. При цьому безкоштовна програма обліку витрат і доходів не займає на ПК багато місця. Інтерфейс утиліти досить простий. Завдяки цьому додатком можна користуватися без спеціальних знань і навичок. Програма дозволяє адаптувати будь-яку функцію. Користувач може вести окремий облік по кожній позиції особистих витрат. Йому необов'язково заносити дані в запропоновану категорію. Облік вступників коштів ведеться в будь-якій валюті. За допомогою цієї утиліти можна скласти план грошових надходжень і витрат на будь-який термін. Програма допомагає накопичити в зазначені терміни потрібну суму грошей.
Краща програма для обліку доходів і витрат

Personal Finances

Ще одне зручне додаток для управління грошовими засобами. Розробники пропонують користувачам завантажити пробну версію програми обліку доходів і витрат безкоштовно або придбати ліцензію. Утиліта володіє зручним інтерфейсом. З допомогою демонстраційної бази можна освоїти програму в короткі терміни. Додаток дозволяє контролювати витрати всіх членів сім'ї, відстежувати банківські депозити та оплату кредитів, планувати бюджет у різних валютах.
Користувач може переказувати гроші з одного рахунку на інший, переглядати список боргів, створювати звіти за обраними категоріями. Утиліта була створена для операційних систем Windows і iOS. Додаток також можна запускати з USB-накопичувача.
Краща програма для обліку доходів і витрат

Family Pro 11

Це ще одна платна програма обліку доходів і витрат для дому. Розробники пропонують власникам ПК завантажити пробну версію утиліти. Це потрібно для того, щоб користувач мав можливість вивчити всі опції і зрозуміти, чи буде він купувати ліцензію. Інтерфейс зручний і зрозумілий. Додаток можна освоїти за кілька годин. Програма для обліку доходів і витрат дозволяє відстежувати кредитні виплати, створювати цілі, планувати сімейний бюджет. Користувач може зберігати звіти за вказаний період і виконувати синхронізацію з іншими пристроями. До недоліків утиліти слід віднести відсутність опції додавання категорій. Вести книгу обліку доходів і витрат у програмі дуже зручно. Для зберігання даних достатньо встановити утиліту. Після цього власник ПК може почати проводити розрахунки, одночасно систематизуючи доходи та інші фінансові операції.

Висновки

Користувачі, які бажають працювати з повнофункціональної утилітою, по достоїнству оцінять додатки HomeBank і CashFly. Програму Family Pro 11 виберуть люди, що уміють лаконічно вести сімейний бюджет.

Популярі новини
Загрузка...