Системні вимоги r2 online: рекомендовані та оптимальні налаштування

122 0 Новини високих технологій

Світ багатокористувацьких ігор вимагає продуктивний комп'ютер. Щоб геймплей доставляв задоволення, користувач повинен знати системні вимоги R2 online на ПК. Адже розробники часто занижують ці показники, з-за чого гравці не можуть повною мірою насолодитися процесом гри.

Системні вимоги R2 online

Системні вимоги r2 online: рекомендовані та оптимальні налаштування
Ця гра сильно завантажує комп'ютер, адже в ній великі локації. Для нормального функціонування потрібно мати продуктивну відеокарту, не нижче GeForce 6000. Якщо людина буде запускати на більш ранньому поколінні, то буде 20 фпс, а у великих локаціях ще нижче. Щоб перевірити, чи підходить вона чи ні, необхідно зайти в меню графіки на робочому столі. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші і перейти в розділ "Параметри", після чого в "Екран". Там буде написана вся інформація.


Крім відеокарти, у гравця повинно бути встановлено програмне забезпечення Direct X починаючи з дев'ятої версії. Якщо людина використовує операційну систему Windows 7 і вище, то потрібно оновити драйвери до останньої версії. Зробити це можна тільки на офіційному сайті Direct X. Системні вимоги R2 online передбачають використання на нових версіях Windows. На версії XP або Vista гра може вилітати, а також можуть з'явитися осідання фпс. Крім цього, для стабільного функціонування гри, гравцю рекомендується використовувати оперативну пам'ять від чотирьох гігабайт. Перевірити це можна, клацнувши по іконці "Мій комп'ютер" і перейшовши в меню "Властивості". Якщо обсяг пам'яті менше, то можна придбати додаткову планку. Коштує вона від 500 рублів і вище, що може собі дозволити більшість користувачів.


Процесор - це теж невід'ємна частина гри. Системні вимоги R2 online припускають використання потужності від чотирьох гігагерц. Якщо він слабший, то гра буде вимикатися і перезавантажуватися. Виправити це можна лише заміною процесора.
Системні вимоги r2 online: рекомендовані та оптимальні налаштування

Офіційні вимоги розробників

Найчастіше виробники занижують параметри, щоб більше гравців запускали програму. Адже від цього залежить кількість зароблених фінансів. Системні вимоги R2 online від розробників:
 • Використання операційної системи Windows 7 і вище.
 • Запуск на процесорі Intel з потужністю 3 гігагерц.
 • Два гігабайти оперативної пам'яті.
 • Відеокарта від Nvidia GeForce 7800 з об'ємом 1024 мегабайт. Також підходять варіанти від AMD.
 • Оновлена версія Direct X.
 • 10 гігабайт незайнятого місця на диску.
 • Якщо дотримуватися такі налаштування комп'ютера, то кількість лагів і багів буде зведено до мінімуму. Однак для більш комфортної гри геймери рекомендують використовувати більш потужний ПК.

  Мінімальні вимоги для запуску

  Запустити це додаток може й на слабких комп'ютерах. Однак про комфорт гри людина повинен забути. Звикнути до таких умов можна, але це дуже складно. Мінімальні системні вимоги R2 online:
 • Запуск гри на операційних системах Windows XP.
 • Наявність процесора з потужністю не нижче двох гігагерц. Підходять старі покоління Intel.
 • Наявність одного гігабайту оперативної пам'яті.
 • Кількість відеопам'яті від 256 мегабайт і вище. Підходять GeForce 7800 або найближчі аналоги.
 • Версії Dirext X 9 і вище.
 • Жорсткий диск з вільним об'ємом пам'яті до 10 гігабайт.
 • Якщо людина володіє комп'ютером, який не підходить до цих параметрів, то гра, взагалі, не запуститься. В такому випадку необхідно оновлювати деякі компоненти ПК. Якщо це дорого, то можна знайти недорогі складові на вторинному ринку.
  Системні вимоги r2 online: рекомендовані та оптимальні налаштування

  Як оптимізувати гру R2 online

  Якщо у геймера відповідні налаштування комп'ютера, але гра погано працює, то потрібно зменшити графіком. Для цього в головному меню гри відкрити вкладку "Параметри", де потрібно знизити якість текстур до мінімального рівня. У такому разі комфорт гри зросте. Якщо це не допомогло, то можна скачати спеціальні програми, які почистять комп'ютер від непотрібних файлів. Найпопулярніша з них це Ccleaner. І також передбачають системні вимоги r2 online коди для оптимізації. Їх можна знайти на офіційних форумах розробників.

  Популярі новини
  Загрузка...