The Elder Scrolls Online: системні вимоги до гри

230 0 Новини високих технологій

Онлайн-версія популярної ігрової Всесвіту не відразу завоювала свою армію шанувальників, особливо в Росії. Причини - висока ціна на стартовий пакет (а адже ще є недешеві ДЛС), відсутність локалізації і повністю перероблені механіки умінь порівняно з класичними іграми TES. Проте минуло вже три роки, і ціни впали. У гру кинувся свіжий потік геймерів, і в популярні запити пошукових систем знову повернулася рядок: "Які у The Elder Scrolls Online мінімальні системні вимоги?".


The Elder Scrolls Online: системні вимоги до гри

Програмне забезпечення

Отже, чого чекає від вашого комп'ютера гра The Elder Scrolls Online? Системні вимоги дуже сильно розрізняються в залежності від того, на яких налаштуваннях ви збираєтеся грати. Почнемо з вашої платформи. В якості мінімального вимоги вказана Windows 7. Розробники використовували останні технології при створенні свого проекту, тому вам знадобиться сучасна ОС, щоб підтримувати необхідні драйвера. У рекомендованих вимогах вказана Windows 8.1. Хороший вибір, враховуючи, що базова версія "вісімки" була визнана провальною навіть творцями. Однак, як ви можете бачити, працездатність на "десятці", до якої повинні були оновитися всі офіційні ОС, не гарантується, що повертає нас до початкового варіанту. Для любителів техніки з логотипом "надкушеного яблука" The Elder Scrolls Online системні вимоги пред'являє також невисокі. Вам потрібно версія OS X від 10.9 і вище.

Процесор і оперативна пам'ять

Перша важлива складова "заліза" ПК - центральний процесор. Без нього гра буде працювати дуже повільно, щоб отримати від неї хоч якесь задоволення. В першу чергу, цей параметр впливає на швидкість прогрузки нових екранів і запуск гри.


The Elder Scrolls Online: системні вимоги до гри
Незалежно від того, яку техніку ви використовуєте, The Elder Scrolls Online системні вимоги має вельми скромні. Для того щоб запустити гру на мінімальних налаштуваннях, вам потрібно мати мінімум 2-ядерний процесор покоління i3. Як же рекомендованих вимог пропонується використовувати чотирьохядерний процесор з частотою від 23 ГГц (i5). З оперативною пам'яттю все набагато простіше. Вона не є обов'язковим атрибутом для гри, тому розробники припускають використання всього 4 ГБ при будь-якому рівні графіку і продуктивності. Однак, враховуючи, що зараз досить багато оперативної пам'яті споживається сторонніми програмами (ОС, скайп, ігрова зв'язок), то краще всього буде мати невеликий запас у вигляді 6 ГБ.

Графіка

Відеопроцесор - це основний компонент, з яким у вас можуть виникнути проблеми в The Elder Scrolls Online. Системні вимоги цієї гри, що стосуються графіки, сильно варіюються. Це відбувається в залежності від налаштувань.
Для роботи The Elder Scrolls Online системні вимоги запитують відеокарту, сумісний з DirectX 11.0. З фізичних параметрів картка повинна мати 1 ГБ пам'яті і відповідати поколінню GeForce 460. З одного боку, це зменшує навантаження на центральний процесор. З іншого боку, дане умова унеможливлює запуск гри на посередній ноутбуках.
The Elder Scrolls Online: системні вимоги до гри
Для ігри на максимальних налаштуваннях розробники заявили наступні вимоги: відеокарта з 2 ГБ пам'яті, а за якістю збірки і використовуваних матеріалах - мінімум покоління GTX 750. І саме цей параметр змушує задуматися. З одного боку, вийшов практично одночасно проект "Відьмак 3" має більш якісною графікою, але може непогано працювати на машинах, взагалі не задовольняють вимогам. З іншого боку, ви не зможете завантажити пробну піратську версію TES: Online, а значить, доведеться уважно співвідносити параметри вашого ПК перед покупкою гри.

Популярі новини
Загрузка...