Новини високих технологій
» » Онлайн-гра ArcheAge. Системні вимоги

Онлайн-гра ArcheAge. Системні вимоги

2-05-2018, 21:17
407
Щоб вибраний додаток або гра запускалася і працювала на вашому комп'ютері, він повинен відповідати заявленим розробниками вимогам. Незважаючи на те, що в будь-якому правилі є винятки, онлайн-ігри не те, на чому варто економити. Які мінімальні системні вимоги у ArcheAge? Про це ви зможете дізнатися далі.

Процесор

Існує три основні характеристики, на які слід звертати увагу геймерам при купівлі ігрового ноутбука або комп'ютера. Перша з них - тактова частота процесора і кількість ядер. У ArcheAge системні вимоги такі, що для запуску гри досить двоядерного процесора. Його вистачить як мінімальні, так і максимальні налаштування, все залежить від частоти. Досить мати на комп'ютері 24 ГГц, щоб дана гра працювала без будь-яких проблем.


Оперативна пам'ять

Найбільш дешева частина вашого комп'ютера, необхідна для гри в ArcheAge. Системні вимоги такі, що додаток вимагає 4-8 ГБ пам'яті. Але слід пам'ятати, що гра була випущена майже 6 років тому, і мова йде про DDR2. Якщо ви купуєте ПК сьогодні, то швидше за все у вас будуть більш потужні сучасні модулі - DDR3 або DDR4. Зазначених параметрів цілком достатньо, щоб насолодитися грою на максимальних параметрах без гальм і лагів.

Відеокарта

Найбільш проблемний компонент ПК. Ціни можуть змінюватись в таких величезних розмірах, що на багатьох покупців знаходить зневіру. Для ArchAge потрібно відеокарта покоління GeForce 7200+. Якщо не вдаватися в подробиці, то вона повинна забезпечувати роботу шейдерам версії 3.0 і мати 256 МБ пам'яті. Це той мінімум, який розраховують розробники. Для максимальних налаштувань вам знадобиться відеокарта з підтримкою шейдеров версії 4.0.

Висновок

Говорячи про сучасних комп'ютерах, практично будь-яка відеокарта буде краще заявлених вимог. Єдина проблема полягає в тому, що гра також розвивається та покращує свою графіку. Розробники не афішують це, але з кожним оновленням (особливо глобальним) додаток починає споживати все більше ресурсів. На щастя, вимоги не прагнуть до нескінченності, оскільки ArchAge залишається "дідком" на ринку онлайн-ігор.
Якщо ви зібралися поміняти свій попередній комп'ютер на більш новий і хочете бути впевненими, що зможете продовжувати грати в улюблену іграшку, то можете сміливо купувати середній за вартістю і якістю ноутбук. Навіть в цьому випадку його буде з головою вистачати для запуску ігри на максимальних налаштуваннях. Головне, не забудьте встановити додаткове охолодження.
Цікаво по темі
Мінімальні і рекомендовані L A Noire системні вимоги
Мінімальні і рекомендовані L A Noire системні вимоги
LA Noire - проект від компанії Rockstar в жанрі інтерактивного детектива і екшену від третьої особи у відкритому світі. Розробники пішли на
Системні вимоги "Архейджа". Запуститься гра на вашому комп'ютері?
Системні вимоги "Архейджа". Запуститься гра на вашому комп'ютері?
ArcheAge - цікава, красива, але погано оптимізована гра. Для запуску і комфортної роботи потрібно досить потужний комп'ютер.
Гра "Доту 2": системні вимоги
Гра "Доту 2": системні вимоги
У сучасному світі багатокористувацькі комп'ютерні ігри завоювали особливу популярність, так як інтернет-з'єднання ...
The Elder Scrolls Online: системні вимоги до гри
The Elder Scrolls Online: системні вимоги до гри
У даній статті ми наводимо характеристики комп'ютера (ноутбука), необхідного для комфортної гри в TES:Online.