Що значить "Плагін не підтримується", як виправити цю помилку

163 0 Новини високих технологій

При роботі в будь-якому програмному забезпеченні користувач може зіткнутися з деякими проблемами. деякі з них несерйозні і вирішуються просто і швидко, інші, навпаки, вимагають від користувача досить багато часу і знань для вирішення. Однак у будь-якому випадку пересічному користувачеві буде важко розібратися у всіх премудростях роботи комп'ютера. У цій статті буде розказано, як виправити помилку «Плагін не підтримується», що виникає при спробі відтворити який-небудь медіаконтент на сайті.

Що робити, як боротися, чи не небезпечно?

У кожного активного інтернет-користувача хоч раз виникала проблема, коли на комп'ютері не підтримується плагін. Необхідно, наприклад, зайти на якийсь сайт, щоб подивитися відео або фільм, але замість красивої картинки з логотипом автора і самим контентом вискакує жахливе зображення зі знаком оклику.


Недосвідчених користувачів це завжди лякає. Якраз їм спочатку варто розібратися, що означає «Плагін не підтримується» і з якої причини це відбувається.

Визначення

Що значить "Плагін не підтримується", як виправити цю помилку
Плагін – це розширення, що дозволяє програмі використовувати більш пророблений функціонал. Він незалежний від програми і може автоматично оновлюватися. Але програма без нього може позбутися низки додаткових опцій. Плагіном є і спам-фільтр Mail.ru. Будь плагін можна знайти на просторах інтернету. Причому будь-яку версію і від різних розробників. Для вже готових рішень (плагіни – доповнення в браузерах) всі плагіни/доповнення можна знайти на офіційних сайтах або у розділі «Додатки», «Інструменти».


Причини виникнення помилки

Як зрозуміти, що значить «Плагін не підтримується»? Все дуже просто, зображення при неправильній роботі плагінів не з'являється. Воно замінюється на віконце з частиною пазла або ж схоже на інше зображення.
Що значить "Плагін не підтримується", як виправити цю помилку
Що значить «Плагін не підтримується»? Ще простіше. Ваше старе обладнання не підтримує новий плагін (надто древній браузер, залізо не дозволяє тощо), або, навпаки, плагін занадто старим для роботи з вашими програмами. Бувають і помилки в програмному коді. Зазвичай вони виникають при переході на іншу операційну систему. Коли виникає питання, що означає - плагін не підтримується, відразу хочеться скоріше дізнатися відповідь. Але так як причин несправності може бути безліч, стільки ж і рішень цієї проблеми.

Можливі рішення

Розібравшись з причинами, можна перейти безпосередньо до вказівок щодо усунення проблеми. До вашого розгляду запропоновано три варіанти виправлення помилки.
 • Оновіть браузер. Можливо, банально, але перевстановлення або заміна браузера може як вирішити проблему з плагіном, так і, навпаки, посилити її. Однак трапляється й таке, що ви не можете або не хочете встановлювати інший браузер або іншу версію програми. Причиною цього є функціонал в старій, який більш зручний. У таких випадках можна запросто залишити один браузер для роботи, а інший – для тих додатків, які не працюють із застарілим плагіном.
 • Сам плагін також може працювати нестабільно при застарілому клієнта Java. Буває, що плагін пропрацює якийсь час, але пізніше почнуться чергові проблеми, пов'язані з програмною обробкою інформації. При такому збої потрібно завантажити необхідний пакет оновлень. Але завантажувати його краще всього лише з офіційного сайту, так як в програмну оболонку зловмисники люблять «вшивати» віруси.
 • Оновлення Flash Player. Як правило, з проблемою непрацюючого плагіна стикаються користувачі соціальних мереж або любителі подивитися фільми в режимі онлайн. Базою для нормальної роботи і того, і іншого в браузері є плагін Flash Player. Встановити його простіше простого. Браузер сам підкаже необхідність і навіть направить на офіційний сайт розробника.
 • Що значить "Плагін не підтримується", як виправити цю помилку
  Але потрібно уважно стежити за інсталятором, так як разом з самим «Флеш Плеєром» може бути встановлено й інше програмне забезпечення. Для запобігання його завантаження/установки потрібно уважно читати умови.

  Висновок

  Тобто будь-який збій, пов'язаний з неправильним відображенням інформації в браузері, означає, що плагін не підтримується. Або ж система сама може оповістити про це користувача спеціальним повідомленням. Плагінів може бути безліч, потрібно вибирати тільки той, з яким необхідно буде працювати.

  Популярі новини
  Загрузка...