Новини високих технологій
» » Adobe Shockwave Player – що це? Опис і установка додатка

Adobe Shockwave Player – що це? Опис і установка додатка

3-06-2018, 22:52
663
Adobe Shockwave Player – що це? Про даному додатку чули багато, але далеко не кожен знає, що собою являє це програмне забезпечення. Насправді все не так важко, як здається. І майже всі сучасні юзери хоча б раз стикалися з "Шоквейфом".

Опис

Adobe Shockwave Player – що це таке? Так називають пакет програмного забезпечення для роботи з Flash. У нашому випадку утиліта призначена для браузерів.
За допомогою "Адоб Плеєра" юзери зможуть обробляти графічні дані в Інтернет-браузері, слухати музику і навіть грати в браузерні ігри. Без відповідних плагінів все це неможливо.

Установка

Adobe Shockwave Player – що це? Таким чином називають браузерний плагін "Флеш"-анімації та графіки. Ніяких особливих труднощів у процесі роботи з утилітою не виникає. Перше, що потрібно зробити для підключення Флеш Плеєра" (так називають "Шоквейф"), – це провести ініціалізацію утиліти на комп'ютер. Згадане ПО розповсюджується повністю безкоштовно, тому проблем бути не повинно.


Процес завантаження Adobe Shockwave Player (що це за програма, ми з'ясували) має таку форму: Зайти через будь-який браузер на офіційну сторінку "Адоб Флеша". Встановити галочки біля пунктів, відповідають за ініціалізацію тих чи інших додатків. Мова йде про додаткове ПО, що встановлюється разом з "Флешем". Клацнути мишею на жовтій кнопці з написом "Скачати". Почекати деякий час. Зазвичай майстер установки скачується за кілька секунд. Запустити інсталяційний файл від "Плеєра". Закрити браузер. Рекомендується на час ініціалізації ПО відключити антивірусну захист комп'ютера. Слідувати підказкам, виведеним на екран, для завершення процедури установки. Всього за кілька хвилин справа буде повністю завершено. Ніяких труднощів бути не повинно.

Важливо: "Адоб" не встановиться, якщо під час спроби ініціалізації ПО користувач працює в Інтернет-браузері. Замість привітання з подальшими вказівок на дисплеї відобразиться повідомлення про помилку.

Включаємо в "Хромі" і "Яндексі"

Adobe Shockwave Player – що це? Більше відповідь на дане питання не поставить користувача в глухий кут. Тепер розглянемо процеси включення плагіна в різних браузерах. Почнемо з "Хрому" і "Яндекса". У цих браузерів Мережі згаданий Плеєр вмонтований за замовчуванням. Відповідно, користуватися раніше запропонованими вказівками необов'язково. Зробити це можна при необхідності оновлення графічного модуля. Для активації "Плеєра" від "Адоб" в Chrome або Yandex потрібно: В адресному рядку того чи іншого ПО написати chrome://components або yandex://plugins. Підтвердити перехід за адресою за допомогою клавіатури. Відшукати у списку "Флеш Плеєр". Клацнути по гіперпосиланню "Включити". Вона може бути підписана як Enable. От і все. Тепер все має нормально працювати. Ніяких особливих навичок і знань від користувача не потрібно! Важливо: у блоці "Плагіни" близько "Плеєра" є кнопка "Оновити". Якщо натиснути на неї, можна перевірити версію і оновити його при необхідності.

"Мозила" і графічний модуль

Adobe Shockwave Player 12.2 або будь-якої іншої версії можна без праці активувати в Mozilla. Для цього досить дотримуватися найпростішої інструкції. Виглядає вона приблизно таким чином: Зайти в Firefox і клацнути по кнопці, що відповідає за розкриття головного меню браузера. Клацнути по елементу управління "Доповнення". Перейти у вкладку "Плагіни". Знайти "Адоб" і натиснути на "Включити". Важливо: щоб активувати автоматичний запуск "Флеша", потрібно поставити галочку біля відповідного напису.

"Опера" і "Плеєр"

Далі постараємося активувати графічний плагін в "Опері". Це досить проста операція, з якою зможе впоратися навіть дитина. Покроково операцію з активації "Флеш Плеєра" в Opera можна уявити собі таким чином: В адресному рядку "Опери" написати opera://plugins. Здійснити підтвердження переходу за відповідною адресою. Знайти Adobe Shockwave Flash Player. Натиснути кнопку "Включити". Можна закривати розділ "Плагіни" і задовольнятися отриманим результатом.

Швидка активація

Кілька слів про те, як можна швидко включити згаданий раніше плагін. "Флеш" допускається активувати з вікна додатка, в якому буде використовуватися графічна інформація. Для цього юзеру потрібно підключитися до Мережі, а потім відкрити в браузері сайт, на якому необхідна робота "Плеєра". Після його завантаження на екрані з'явиться напис: "Включіть Флеш" Досить клацнути по ній – і справу зроблено.

Швидке оновлення

Для оновлення графічного модуля юзерам рекомендовано користуватися першим керівництвом. У випадку з "Хромом" і "Яндексом" пропонується ще один варіант.
Який саме? "Флеш" вмонтований у Chrome і Yandex. Тому разом з оновленням браузерів буде оновлюватися графічний модуль. Швидка перевірка оновлень і їх установка здійснюються так: Зайти в браузер і розкрити головне функціональне меню. Перейти в розділ "Довідка". Заглянути у "Про програму". Погодитися з пропозицією оновлення. Воно з'явиться, якщо браузер потребує встановлення на нову версію.
Цікаво по темі
Shockwave Flash не відповідає - що робити? Поради та рекомендації
Shockwave Flash не відповідає - що робити? Поради та рекомендації
Shockwave Flash - важливий плагін для браузера. Іноді користувачі стикаються з тим, що дане ЗА починає виходити з ладу і не відповідати. Що робити в
Що таке плагін Shockwave Flash? Як включити його і усунути неполадки в роботі?
Що таке плагін Shockwave Flash? Як включити його і усунути неполадки в роботі?
Shockwave Flash - відомий плагін для браузерів. Для чого він потрібен? Як включити і вимкнути його? А виправити неполадки в роботі? Відповіді на всі
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
У наведеній нижче статті піде мова про те, як включити «Флеш Плеєр» в «Яндекс. Браузері», щоб завжди можна було подивитися будь-яку відеозапис без
Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції
Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції
Flash Player - модуль, який грає важливу роль для сучасних браузерів. У даній статті буде розказано про те, як його встановити, включити і оновити в
Як включити Adobe Flash Player в Yandex Plugins, або все про роботу з модулем
Як включити Adobe Flash Player в Yandex Plugins, або все про роботу з модулем
Adobe Flash Player - модуль, з яким знайомий кожен сучасний користувач. У даній статті буде розказано все про роботу з ним.
Adobe Flash Player: як включити. Детальна інструкція
Adobe Flash Player: як включити. Детальна інструкція
Майже кожен користувач стикався з програмою під назвою Adobe Flash Player. Як включити її? Що для цього ...