Новини високих технологій
» » Що таке "Антишок" в браузері від "Яндекс"?

Що таке "Антишок" в браузері від "Яндекс"?

14-01-2018, 18:45
490
В сучасному інтернеті щодо поруч поміщається те, що благотворно впливає на людину, а також те, що навіть може порушити психіку людини, не кажучи вже про дитячу психіку, яка тільки розвивається і буквально записує в пам'ять дані про те, що є добре і погано. Для більшої безпеки дітей в інтернеті виробники різного програмного забезпечення створюють додатки, здатні прибрати шок-контент з інтернет-сторінок, тому тема даної статті про те, що таке «Антишок» від «Яндекс», як його налаштувати і встановити. Стаття рекомендується батькам, що бажають убезпечити дитину від небажаної інформації.


Що таке «Антишок» в «Яндексі»?

Всі ми знаємо, скільки реклами існує в інтернеті, практично на кожній сторінці можна знайти кілька десятків банерів, де пропонують різні послуги, починаючи від казино, закінчуючи наркотиками, якщо ви забрели вже зовсім не на той сайт. В протидію повального захаращення інтернету рекламою і непристойними картинками, великі розробники програмного забезпечення створюють спеціальні плагіни, здатні видаляти з будь-якої сторінки і відео рекламу, а також небажаний контент. Під небажаним може бути порнографія, наркотики, кров і багато іншого, що викликає огиду у нормальної людини.
Що ж таке «Антишок»? Це спеціальний плагін для «Яндекс.Браузера», і він виконує наступні функції: Видалення зі сторінок небажаної реклами, а саме тієї, що користувачі відзначили як небажану. Заборона входу на заборонені інтернет-сайти, серед них ті, де розміщуються порнографічні відео і картинки. Звичайно, це не весь список функцій, адже розробники «Яндекса» спробували зробити інтернет безпечним не тільки для дорослих, але і для дітей. Якщо ви захотіли скористатися цією функцією, то рекомендуємо вам перейти до наступного пункту статті, де буде розказано, як встановити цей «Антишок».


Як встановити «Антишок»?

Розробники «Яндекса» пишаються своєю розробкою «Антишок», тому її вбудували у свій «Яндекс.Браузер». Якщо ви в цьому браузері зайдете на сайти, які внесені до бази даних вищевказаної компанії як шкідливі або несучі порнографічний характер, то у вас нічого не вийде. Адже плагін «Антишок» працює в браузері з перших хвилин, але його можна відключити.
Для установки браузера вам необхідно зайти на «Яндекс», і вам тут же на очі попадеться банер, на якому пропонують встановити їх браузер для зручного і безпечного використання інтернету. Скачайте інсталяційний файл і запустіть його, після чого ретельно прочитайте угоду і прийміть його. Якщо ви будете завантажувати браузер не з офіційного сайту, то велика ймовірність, що ви скачаєте браузер з вірусами. Після установки «Антишок» буде функціонувати весь час, поки ви відвідуєте інтернет-сторінки.

Аналоги

У пункті про те, що таке «Антишок», ми розповідали про те, як «Яндекс» пишається своїм створенням, все з-за того, що алгоритми обчислення подібних небажаних елементів досить складні і не кожен програміст зможе їх написати, тому подібних програм мало.
Одним з найвідоміших є Adblock – це плагін абсолютно для будь-якого браузера, здатний заблокувати рекламу, а також попередити користувача про те, що він заходить на небезпечний сайт. Скачується даний плагін в інтернет-магазині Chrome і Opera.

На закінчення

Сподіваємося, ви зрозуміли, що таке «Антишок», прочитавши цю статтю. Якщо ви хочете захистити вашу дитину від шок-контенту, то «Яндекс.Браузер» вам у цьому допоможе. До речі, якщо ви самі побачили рекламу на якому-небудь сайті, то можете клацнути правою кнопкою миші по ній, після чого «Заблокувати», і вона буде внесена в чорний список «Антишоку».
Цікаво по темі
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
У наведеній нижче статті піде мова про те, як включити «Флеш Плеєр» в «Яндекс. Браузері», щоб завжди можна було подивитися будь-яку відеозапис без
Інструкція по тому, як змінити мову в "Яндекс-браузері", а також трохи історії
Інструкція по тому, як змінити мову в "Яндекс-браузері", а також трохи історії
Сучасні технології поширені по всьому світу, тому головною метою будь-якої програми повинна бути її зрозумілість, адже ніхто не знає, хто завантажить
Як включити "Турбо"-режим "Яндекс. Браузер", "Опері" і на ПК
Як включити "Турбо"-режим "Яндекс. Браузер", "Опері" і на ПК
Обійти низькі показники можна за допомогою режиму «Турбо». При його включенні вся інформація з сайтів не скачується на пристрій користувача, а на
Як завантажити картинку в "Яндекс. Картинки" і "Яндекс. Фотки"
Як завантажити картинку в "Яндекс. Картинки" і "Яндекс. Фотки"
Сучасні технології дозволяють нам творити неймовірні чудеса, які б у середньовіччі вважали магією і породженням пекла, тому ніхто вас не здивує, якщо
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Згідно з офіційною інформацією "Яндекса", близько 90 % всіх листів, які приходять на електронну пошту, - це небажані розсилки і спам. Від 15 до 20%