Яку вибрати расу в "Скайриме": гід по вибору персонажа

310 0 Новини високих технологій

"Скайрим - одна з найбільш культових і масштабних РПГ, яка вийшла в 2011 році. Вона відразу ж побила всі рекорди, знайшла мільйонну фанбазу, а зараз продовжує "жити" з великою кількістю гравців, модифікацій, офіційних доповнень і перевидань. Як будь-яка повноцінна рольова гра, "Скайрим" починається зі створення головного персонажа. Враховуючи величезний і опрацьований лор ігри, ви можете вибирати одну з ряду рас, ґрунтуючись не тільки на зовнішньому вигляді і поле, але і на більш підходящих вам фракціях, на ставленні до навколишнього світу і позиції. Далі ми розберемося, яку расу вибрати в "Скайриме", і як дане рішення може вплинути на геймплей.

Загальний опис

Перш ніж почати розбір переваг і недоліків кожного типу персонажів, давайте поговоримо про загальному описі. У всіх рас в грі є своя історія, відносини з іншими фракціями, родина і так далі. Можливо, якийсь з цих чинників вплине на ваш вибір, а не суто "технічні" особливості раси.


Перед тим як визначитися, яку вибрати расу в "Скайриме", ви можете вивчити всі налаштування персонажа, змінити його зовнішній вигляд та ознайомитися з описом. Гравця не змушують робити вибір наосліп, тому у вас буде час, щоб визначитися. Однак відповідь на питання про те, яку расу краще вибрати "Скайриме", не можна дати однозначну і єдино правильний. Всі представлені в грі раси повністю придатні для проходження основних і сюжетних квестів. Деяких персонажів чекають унікальні діалоги в залежності від обраної раси, але кардинального впливу на геймплей не буде. Класових відмінностей також немає - з будь-якого персонажа ви зможете зробити лучника, мечника, мага або комбінованого героя. Лише унікальні бонуси рас трохи покращують певні класи, але про це нижче.


Яку вибрати расу в "Скайриме": гід по вибору персонажа

Створення героя

Перед тим як розібратися, яку расу вибрати "Скайриме", ви повинні почати гру і ознайомитися зі вступом. Перші п'ять хвилин гри ви будете безіменним героєм без яких-небудь ознак, але коли вас попросять представитися, на екрані з'явиться вікно створення персонажа. Ви можете повністю змінити зовнішній вигляд персонажа, вибирати йому ім'я і расу. Тут же можна ознайомитися з особливостями і бонусами. Після того як ви підтвердите створення поточного героя, поміняти його початкові налаштування вже буде не можна - тільки з допомогою кодів в консолі або через нову гру. Майже всі комбінації рас, здібностей, умінь у "Скайриме" працездатні, тому ви можете заважати будь-які гілки скілів і так далі. Нижче ми розглянемо короткий опис кожного типу героїв з особливостями і визначимося, яку расу вибрати "Скайриме" для певного класу.

Аргонианин

Почнемо з досить незвичайною раси. Зовнішній вид найбільше нагадує суміш людини і великої ящірки з усіма витікаючими наслідками. Як можна здогадатися, особи чоловічої і жіночої статі практично не відрізняються зовні. З-за своїх особливостей аргонианин може тривалий час перебувати під водою без повітря. Він має підвищену опірність до всіх хвороб, може похвалитися підвищеними характеристиками злому на 10 очок і 5 очок до легкої броні, скритності, крадіжок, відновлення і зміни. Ця раса відмінно підійде для комбінованого класу. Наприклад, відмінно поєднується асасин і злодій, який атакує з скритності.
Яку вибрати расу в "Скайриме": гід по вибору персонажа

Бретонец

Бретонці родом з Хай Року, що знаходиться на північно-заході. Якщо судити по здібностям і особливостям, то раса придатна для створення повноцінних магів, оскільки бретонці мають +10 до початкового рівня чаклунства, +5 до зміни, алхімії та ілюзії. Персонаж здатний викликати вихованців. Раса досить універсальна з-за підвищеного опору магії і блокування утрати від ворожих заклинань на 50 відсотків. Ви можете прокачати мага, який буде практично невразливий до магічного урону. Однак ніхто не заважає грати за воїна, вкачав вміння ближнього бою, а опір залишивши на базовому рівні.

Високий ельф

Високі ельфи є головною відповіддю на питання про те, яку вибрати расу в "Скайриме" для мага. Початкові параметри багато в чому визначають спеціалізацію персонажа - ельф отримує по +5 балів до чаклунства, зачарованию, руйнування, відновлення, зміни. Також на першому рівні герой має підвищений запас мани і заклинання лікування, полум'я і люті. У високих ельфів швидше всіх регенерується запас мани. Це найчистіші маги, якими, однак, грати в "Скайриме" досить складно з-за поганого балансу. Якщо вас не бентежать труднощі у прокачуванні і вбивстві мобів, то сміливо вибирайте расу для створення чарівника.
Яку вибрати расу в "Скайриме": гід по вибору персонажа

Імперець

Імперці відносяться до одному із самих стандартних класів у грі. З цього героя можна прокачати класичного воїна, який орудує мечем, щитом, має великий запас сили і здоров'я. За замовчуванням герой цієї раси має +10 очок до відновлення і по 5 балів до руйнування, одноручному зброї, блоку, важкої броні. Гра за імперця принесе один приємний бонус любителям обшукувати всі закутки локацій і ящики - в кожному скрині персонаж знаходить трохи більше золота. Бонус до важкої броні не обмежує варіативність класу. Ви можете легко замінити важку броню легкої курткою і зробити з імперця ассасина чи злодія. Імперці є найкращим рішенням у питанні того, яку расу вибрати "Скайриме" для воїна.

Хаджит

Хаджиты - людиноподібні коти, універсальні бійці. "Коти" родом з південних регіонів. Грунтуючись на уміннях і бонуси, ви можете створити практично будь-який клас, проте мінус персонажа в тому, що будь-яка інша раса буде мати переваги в кожному з класів, тому найкраще брати хаджитов в тому випадку, якщо вам подобається їх зовнішній вигляд. Мають підвищене значення скритності, одноручного зброї, стрільби, злому, крадіжки і алхімії.
Яку вибрати расу в "Скайриме": гід по вибору персонажа

Лісовий ельф

Ще одна раса, яка придатна для комбінованого класу. Якщо хаджиты і аргониане більше підходять для таємничих убивць з допомогою холодної зброї, то лісові ельфи стануть ідеальним варіантом для створення лучника. Початкові характеристики додають 10 до стрільби, по 5 очок до крадіжки, алхімії, розкриття замків, скритності і легкої броні. До того ж ви отримаєте опірність хворобам і отрут на 50 %.

Однак за зовнішнім виглядом раса відверто на любителя. Комбінування характеристик і особливостей може підійти не всім. Вибирайте даного персонажа в тому випадку, якщо ви не знаєте, яку расу вибрати "Скайриме" для лучника.

Норд

Корінні жителі "Висування". За параметрами найбільше схожі на імперців, оскільки володіють характеристиками, що допомагають створити воїна. В даному випадку ви маєте перевагу в прокачуванні дворічного зброї, а не одноручного. Оскільки норды споконвіку живуть у північному регіоні, у них є опір холоду в 50 %. З-за цього вміння ви отримуєте величезну перевагу в битвах з драконами, крижаними магами і т. д.
Яку вибрати расу в "Скайриме": гід по вибору персонажа

Темний ельф

Досить специфічні маги, які можуть поєднувати в собі магічні заклинання і ближній бій з одноручних зброєю. Володіє підвищеними параметрами руйнування, скритності, легкої броні, алхімії, зміни, ілюзії. Опір до вогню також може бути корисно в деяких підземеллях і в бою з вогняними драконами, однак таких ситуацій значно менше, ніж зіткнень зі стихією холоду.

Редгард

Редгардцев також можна віднести до класу воїнів. Однак вони дещо програють нордам і оркам з дивною особливості - опору до отрут. В ролі основних заклинань виступають полум'я і опір. В якості бонусу до вмінь гравець отримає 10 очок одноручного зброї, і по 5 очок до ковальства, стрільби, руйнування, блокування, зміни. Але у редгардцев є один плюс - майже нескінченний запас енергії, що дозволяє їм довго бігати і брати участь в затяжних бійках.

Орк

Орків можна поставити в один ряд з нордами. Вони також підходять під клас воїнів, правда, є один недолік - відсутність унікальної особливості. Орки можуть носити важку броню, одноручне або дворучне зброю. Раз в день орк може брати участь у великих боях без витрачання енергії. Раса здається програшною, але ситуацію рятує вміння, яке збільшує наноситься шкоди, а вхідний шкоди знижує наполовину.
Яку вибрати расу в "Скайриме": гід по вибору персонажа

Яку вибрати расу в "Скайриме-5"?

Однозначної відповіді на це питання дати неможливо. Пропонуємо вам ґрунтуватися на представлених характеристиках. Для класичних воїнів підходять найбільше норды, бретонці і орки. Для створення магів підходять бретонці, високі і темні ельфи, а під клас злодіїв, стрільців та асасинів можуть потрапити будь-які раси.

Популярі новини
Загрузка...