Як збільшити швидкість завантаження в Origin? Рішення проблеми

216 0 Новини високих технологій

Якщо говорити про якості і швидкості інтернет-з'єднання близько десяти років назад, то можна згадати гнітюче очікування скачування різних файлів. Зараз, через час, швидкість Інтернету зросла в кілька разів порівняно з минулим десятиліттям. Але не виключені випадки, коли користувач довго очікує завантаження сайту або скачування цікавої гри. Говорячи про іграх, ми представляємо в першу чергу платформи, через які відбувається завантаження. На практиці можна спостерігати, що у деяких геймерів виникають проблеми з установкою ігор через платформу від EA, вони нерідко замислюються, як збільшити швидкість завантаження в Origin. Як правило, гучні сучасні проекти займають 40-60 ГБ після установки гри на ПК. Тому багатьом власникам акаунтів "Оріджін" сумно дивитися на швидкість завантаження в 1-2 Мб/с.


Як збільшити швидкість завантаження в Origin? Рішення проблеми

Чому в Origin маленька швидкість завантаження

Повільна швидкість завантаження обумовлюється декількома факторами. Їх можна розділити на три групи. Перша причина криється в самій платформі Origin, бо як обслуговування контенту і підтримання її належним чином лягає на плечі компанії Electronic Arts, а не на саму хостингову платформу. З-за пропускної спроможності серверів EA, в основному, страждають регіони, які віддалені від розміщених серверів. Найбільш сумна картина спостерігається в день релізу, коли мільйони гравців завантажують нову гру. Ця проблема спостерігається на всіх ігрових майданчиках, тому збільшити швидкість завантаження як в Origin, так і на інших сервісах (Steam, Uplay, Battle.net) не вийде.


Друга причина є каменем спотикання для володарів бездротового з'єднання. Висока швидкість завантаження забезпечується за допомогою сучасного оптоволоконного з'єднання. Третя причина об'єднує всі ті переліки, які залежать від користувача і його ПК. До них можна віднести слабку продуктивність комп'ютера, погане інтернет-з'єднання, завантаженість оперативної пам'яті іншими програмами та інші проблеми.
Як збільшити швидкість завантаження в Origin? Рішення проблеми

Особливості Origin

Перш ніж розбиратися з тим, як збільшити швидкість завантаження в Origin, необхідно розуміти, що швидкість на платформі вимірюється в Мбайт у секунду. Наприклад, на платформі Steam вимірювання швидкості передачі даних вимірюється в Мбіт в секунду. Звідси відмінність у вісім разів - на один-два Мбайта в "Оріджін" доводиться 8-16 Мбіт в Steam. Але це аж ніяк не впливає на швидкість завантаження, так як відмінні лише одиниці виміру передачі. Ще одним очевидним фактором є те, в якому режимі відбувається завантаження. Якщо завантаження відбувається у фоновому режимі, тобто під час запущеного додатка в Origin), то передача буде значно менше, ніж при нормальному режимі, коли не працює ні один додаток.
Як збільшити швидкість завантаження в Origin? Рішення проблеми

Швидкісне обмеження Origin

Ще одним цікавим фактом є те, що на платформі є обмеження по швидкості. На щастя, за замовчуванням не варто обмеження по швидкості, однак іноді ці установки можуть змінитися в ряді деяких випадків. Щоб перевірити швидкісне обмеження завантаження власникові облікового запису "Оріджін" необхідно знайти цю інформацію в налаштуваннях.
Для цього необхідно запустити клієнт платформи і в шапці знайти параметр Origin. У списку вибираємо "Налаштування програми". Користувачеві відкривається вікно з налаштуваннями клієнта, в яких можна міняти мову, налаштовувати "оверлэй" і так далі. Нам необхідна група параметрів з назвою "Обмеження по завантаженню". Тут є дві поднастройки "Максимальна швидкість завантаження поза грою" і "Максимальна швидкість завантаження під час гри". В обох пунктах вибираємо "Без обмеження" для того, щоб завантаження здійснювалася на максимально можливій швидкості.
Як збільшити швидкість завантаження в Origin? Рішення проблеми

Швидкість з'єднання

Логічно, що відповідь на питання про те, як збільшити швидкість завантаження в Origin, криється, в більшості випадків, швидкості інтернет-з'єднання. Для того щоб чекати швидкого скачування програм, необхідно мати відповідний тарифний план від провайдера. Чим вище заявлена швидкість інтернет-з'єднання від провайдера, тим швидше скочується який-небудь продукт. Іноді, особливо в годину-пік, відгалуження від основної магістралі починають завантажуватися з-за дій величезного числа користувачів. Доцільно мати провайдера, який має свою активну магістраль, так як на ній не буде тривалих періодів в годину-пік. Швидкість з'єднання може варіюватися від активних закачувань і роздачі від клієнта "Торрент". У цьому випадку досить просто відключити "Торрент" або прибрати всі активні роздачі.

Конфліктуючі програми

Крім клієнта "Торрент", низька швидкість завантаження в Origin обумовлюється і іншими сторонніми додатками. Самий перший претендент - це антивірусне програмне забезпечення, яке обмежує швидкість завантаження. Для виправлення конфлікту необхідно додати клієнт Origin до реєстру виключення, щоб антивірусне ПО не блокувало пакети з інтернет-з'єднанням. Поділ інтернет-швидкості відбувається за рахунок розподілу цієї швидкості серед програм, що потребують інтернет-з'єднання в активному стані. Для цього можна відключити ці програми під час завантаження гри в Origin.

Популярі новини
Загрузка...